Autor Wątek: Infernal  (Przeczytany 1738 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Infernal
« dnia: 17 Marzec 2007, 12:10:46 »
Hmmm...z tego co widzę, to szykuje się nam naprawdę porządna (do tego polska) produkcja. Po zagraniu w demo które było w CDA, wyrobiłem sobie całkiem spore nadzieje co do tej gry. Ataki specjalne nie dość że mają po prostu power, to do tego pięknie wyglądają, a i grafika jest super. Ja włączyłem wszystko na full w rozdzielczości 1280x1024 i chodziło bajecznie. Framerate trzymał się od początku do końca modelowo.

Jeżeli ktoś się nie za bardzo orientuje w grach, to Infernal jest...hmmm...może podobny do Max Payne 2, tylko bardziej rozbudowany.

Jak znajdę trochę czasu to walnę troche screenów i tu wrzucę, bo na necie nie znalazłem (co prawda ograniczyłem się do szukania grafiki w google).

 

Offline Anaconda

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 0
Infernal
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marzec 2007, 15:30:58 »
Również zastanawiałem się czy ta gra będzie bardzo dobrą i do tego polską odpowiedzią na gry typu Max Payne i po zagraniu w demo (ja również grałem w demko z CDA) uważam, że.... jednak niezbyt, najwyżej średniawą. Niestety taka dla mnie jest prawda. Gra jest mało dynamiczna, głównie z braku jakichkolwiek "bajeranckich" ruchów bohater jak jakieś skoki w boki i odbijanie się od ścian (np, Total Overdose - tóż to co napędza tego typu gry!). Samo bieganie i strzelanie już dawno według mnie nie wystarcza by przykuć do gry TPP. Moce głównego bohatera? Te których używa się z bronią - kiepskie, wyglądają mniej więcej tak samo i działają podobnie - tzn. zabierają większe niż standardowo obrażenia (przynajmniej w tych 5 broniach które widziałem w demie). Teleportacja? Kiszka, spodziewałem się w ogóle czegoś innego. Opłacalna właściwie tylko tam gdzie autorzy zmuszają nas do jej użycia. A telekinezy nie zdążyłem użyć - gra mi się znudziła po kawałku drugiego etapu w demie. Co prawda grafika jest naprawdę przyjemna i nie ma gigantycznych wymagań - ale to nie wszystko by zadowolić wybrednych graczy. Jak dla mnie (w skali od 1 do 10) gra zasługuję na 6 albo 7. Czyli nieco lepszy średniak... A szkoda - mogło być pięknie ;)

Forum Tawerny Gothic

Infernal
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marzec 2007, 15:30:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything