Autor Wątek: Dyskusje Teologiczne  (Przeczytany 292453 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #560 dnia: 12 Lipiec 2009, 18:48:12 »
Cytuj
Not czru. Fanatyzm niekoniecznie opiera się na wierze, może opierać się po prostu na pewnych poglądach, więc teraz pierdolisz od rzeczy, Rahciu. ;]

Na ślepej wierze w COKOLWIEK sadusiu niekoniecznie tutaj musi chodzi o religię. Równie dobrze może to być wiara w muminki lub pokemony albo w 200 dziewic w raju więc czytaj ze zrozumieniem, bo sam pierdolisz ;p.


Cytuj
Tak, Rachciu, tylko twoja postawa też się dużo od nich nie różni. Ot 90% tutaj postów to pierdolenie bez sensu i wyzywanie się nawzajem.

Super! Ale spokojne dyskutowanie nie wchodzi w klimat tego forum ;].


Cytuj
Robisz to samo Rachciu Xd

Niepraftda.


Cytuj
Widzę tutaj jedno: przeważająca część katolików tutaj, uważa, że ateiści to złe chuje, wyzywające wszystkich, zaś przeważająca część ateistów, uważa, że każdy katolik to człek ciemny i idiota. ;]

No ba.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2009, 18:50:38 wysłana przez Rahciach »

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #561 dnia: 12 Lipiec 2009, 18:52:12 »
A co rozmawiałeś z nim? Graliście razem w tetrisa? Szacun dla psychiki..
Nie i nie będę to mówił człowiekowi który o Chrześcijaństwie nic nie wie i podważa wszystkie dowody tej wiary bo i tak go to nie przekona.

Mi żal dupy nie ściska po prostu szkoda mi kolejnego idioty.
Kolejnego idioty powiadasz ,idiotą jak najwyraźniej ty jesteś bo nie możesz uszanować czyjejś Religi.

Uwielbiam argument katolików mówiący że ateiści "gówno wiedzą". Tak się składa że ateiści przynajmniej nie są ograniczani przez "hahahaha" śmieszną wiarę w śmieszne bóstwo. Więc proszę nie ośmieszaj się więcej takimi tekstami, bo obniżasz poziom rozmowy do dna.
Ja uwielbiam argumenty kiedy ateiści mówią że "wszystko wiedzą o Religi" <hahaha> brak słów.Jak ci się nie pasuje to nie czytaj bo jak wyraźnie widać pierdolisz 3/3.

Wierz sobie w co chcesz ale to nie zmienia faktu że jesteś ograniczonym matołem ;p.
Jeżeli według ciebie jestem matołem to według mnie też jesteś matołem :P

Owned! Ze śmiechu nie skomentuje...
A co ja mam skomentować.Tam gdzie ja byłem to założę się że tam nie byłeś.

Wszystkie twoje posty można określić jako "Idiotyzmy". To co napisałem to prawda, można to łatwo udowodnić.
Twoje też wiadomości są idiotyczne.To proszę wyjaśniaj mi wszystko po kolei od strony Ateistów.

zanim z każdym postem zrobisz z siebie kolejne pośmiewisko ;].
I kto tu robi z siebie pośmiewisko właśnie ty pisząc wymyślone pierdoły.

ÂŚlepa wiara w coś co nie istnieje to fanatyzm ;]. I równie dobrze mógłbym napisać artykuł, idealnie odpowiadający na ten znaleziony przez ciebie, który opisywałby dokładnie jaką groźną chorobą jest wiara w boga.
Jak Aniur napisał po prostu brak słów na ciebie.Ja też wierzę w Boga, i jestem zdrowy.

A co było w poście Proglana takiego śmiesznego ? To że Proglan wie o zachodzie dużo wie o zachodzie to takie śmieszne ? Możliwe że wie... I nie będę do tego dążyć.
Nawet jakbym napisał to by mi na pewno nie uwierzył Rahciach bo jest ateista a ateiście w nic nie wierzą.

PS: Mój główny nick to Pabloo a nie Proglan ,więc piszcie Pabloo bo Proglan sam wymyśliłem i używałem go przez krótki czas ale potem zmieniłem na główny!.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2009, 18:55:29 wysłana przez Pabloo »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #561 dnia: 12 Lipiec 2009, 18:52:12 »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #562 dnia: 12 Lipiec 2009, 18:59:34 »
Cytuj
Nie i nie będę to mówił człowiekowi który o Chrześcijaństwie nic nie wie i podważa wszystkie dowody tej wiary bo i tak go to nie przekona.

Wiem o chrześcijaństwie wystarczająco dużo, a narazie żadnych dowodów od katoli nie widziałem. Pozdro.

Cytuj
Ja uwielbiam argumenty kiedy ateiści mówią że "wszystko wiedzą o Religi" <hahaha> brak słów.Jak ci się nie pasuje to nie czytaj bo jak wyraźnie widać pierdolisz 3/3.

W większośći przypadków wypowiadający się tu katole, wiedzą tyle o swojej religii ile waży kupka gnoju...


Cytuj
A co ja mam skomentować.Tam gdzie ja byłem to założę się że tam nie byłeś.

Widzisz ja mieszkam na zachodzie od 5 lat, a konkretnie we włoszech, więc plz nie rób z siebie idioty mówiąc że wiesz COKOLWIEK o tym jak jest na zachodzie ;].


Cytuj
I kto tu robi z siebie pośmiewisko właśnie ty pisząc wymyślone pierdoły.

Przecież to katolicy, wymyślają pierdoły o niestworzonym bogu. EPIC FAIL x 2.


Cytuj
Nawet jakbym napisał to by mi na pewno nie uwierzył Rahciach bo jest ateista a ateiście w nic nie wierzą.

PS: Mój główny nick to Pabloo a nie Proglan ,więc piszcie Pabloo bo Proglan sam wymyśliłem i używałem go przez krótki czas ale potem zmieniłem na główny!.

Człowieku, przeczytaj COKOLWIEK o ateiźmie zanim się wypowiesz, nawet dam ci półwiarygodne źródło byś wiedział czym wogóle jest - > www.wikipedia.pl/ateizm.

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #563 dnia: 12 Lipiec 2009, 19:16:05 »
Wiem o chrześcijaństwie wystarczająco dużo, a narazie żadnych dowodów od katoli nie widziałem. Pozdro.
To sobie nie wież w nic ,przecież nikt ci nie zabroni.

W większośći przypadków wypowiadający się tu katole, wiedzą tyle o swojej religii ile waży kupka gnoju...
Ludzie którzy wierzą w jakąś Religię wiedzą więcej niż Ateiści.

Widzisz ja mieszkam na zachodzie od 5 lat, a konkretnie we włoszech, więc plz nie rób z siebie idioty mówiąc że wiesz COKOLWIEK o tym jak jest na zachodzie ;].
Nie robię z siebie idioty bo wiem jak jest na zachodzie bo mam rodzinę(wujka,ciotkę,kuzyna,kuzynkę itd) w USA i byłem tam ponad rok i jak wybije mi 18 lat to jadę tam na odwiedziny więc wiem mniej więcej jak tam jest w USA i na zachodzie.

Przecież to katolicy, wymyślają pierdoły o niestworzonym bogu. EPIC FAIL x 2.
A Ateiści pierdolą że Bóg nie istnieje jak istnieje i mówią ze człowiek od małpy pochodzi o.0 <hahaha>
 
Człowieku, przeczytaj COKOLWIEK o ateiźmie zanim się wypowiesz, nawet dam ci półwiarygodne źródło byś wiedział czym wogóle jest - > www.wikipedia.pl/ateizm.
Wiem o Ateizmie tyle że mi to wystarczy bo durnych przekonań nie będę czytał  jakie są tam umieszczone.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2009, 19:24:48 wysłana przez Pabloo »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #564 dnia: 12 Lipiec 2009, 19:20:25 »
Cytuj
To sobie nie wież w nic ,przecież nikt ci nie zabroni.

Jeśli chcecie pokazać ludziom że bó istnieje nie mając dowodów jesteście na straconej pozycji ;].


Cytuj
Ludzie którzy wierzą w jakąś Religię wiedzą więcej niż Ateiści.


Naprawde? A masz jakieś poparte badaniami źródło?

Cytuj
A Ateiści pierdolą że Bóg nie istnieje jak istnieje i mówią ze człowiek od małpy pochodzi o.0 <hahaha>

Ateiści mówią że bóg nieistnieje, a nie że człowiek pochodzi od małpy, tak mówią naukowcy o.O. I w zasadzie ta teoria jest potwierdzona bo składa się na nią tyle dowodów namacalnych i porównań że tylko naprawdę ograniczeni ludzie ją negują.


Cytuj
Wiem o Ateizmie tyle że mi to wystarczy bo durnych przekonań nie będę czytał  jakie są tam umieszczone

Z tego co piszesz wynika że nic nie wiesz.

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #565 dnia: 12 Lipiec 2009, 20:32:09 »
Jeśli chcecie pokazać ludziom że bó istnieje nie mając dowodów jesteście na straconej pozycji ;].
Jaki "bó" <hahaha> żaden "bó" nie istnieje.Ale jeżeli chodzi ci o Boga w Chrześcijaństwie w którego wierze to jest dużo dowodów że istnieje.   

Naprawde? A masz jakieś poparte badaniami źródło?
Jest ich dużo wystarczy poszukać to będziesz wiedział.

Ateiści mówią że bóg nieistnieje, a nie że człowiek pochodzi od małpy, tak mówią naukowcy o.O. I w zasadzie ta teoria jest potwierdzona bo składa się na nią tyle dowodów namacalnych i porównań że tylko naprawdę ograniczeni ludzie ją negują.
Ateiści twierdzą że Bóg nie istnieje bo nic o Religi Chrześcijańskiej i o Bogu nie wiedzą.A to że człowiek pochodzi od mały to jest po prostu idiotyzm.

Z tego co piszesz wynika że nic nie wiesz.
Właśnie ty nic nie wiesz bo piszesz pierdoły

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #566 dnia: 12 Lipiec 2009, 20:39:19 »
Cytuj
Ateiści twierdzą że Bóg nie istnieje bo nic o Religi Chrześcijańskiej i o Bogu nie wiedzą.A to że człowiek pochodzi od mały to jest po prostu idiotyzm.

Chwila... a czy kościół czasami nie zaakceptował teorii ewolucji? Btw. zazwyczaj ateiści wiedzą bardzo dużo, przynajmniej niektórzy.

Cytuj
Jaki "bó" <hahaha> żaden "bó" nie istnieje.Ale jeżeli chodzi ci o Boga w Chrześcijaństwie w którego wierze to jest dużo dowodów że istnieje.  

Gdyby był jasne i naukowe dowody, to nie byłaby to wiara. Rachciu, wymaganie dowodów jest żałosne, bo wiara to wiara. Opiera się na wierzeniu, a nie na wiedzy i dowodach.

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #567 dnia: 12 Lipiec 2009, 20:47:35 »
Chwila... a czy kościół czasami nie zaakceptował teorii ewolucji? Btw. zazwyczaj ateiści wiedzą bardzo dużo, przynajmniej niektórzy.
No właśnie Sado niektórzy Ateiści wiedzą bardzo dużo inni mało itd ,ale Rahciach nie wie zbyt wiele jeżeli chodzi o Religię i dlatego pisze pierdoły.

Gdyby był jasne i naukowe dowody, to nie byłaby to wiara. Rachciu, wymaganie dowodów jest żałosne, bo wiara to wiara. Opiera się na wierzeniu, a nie na wiedzy i dowodach.
Wiara to wiara opiera się na wierzeniu i dowodach a dowody są że Bóg istnieje ale Ateistów i tych co nie wierzą nie przekonuje.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2009, 20:51:26 wysłana przez Pabloo »

Offline pokemon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #568 dnia: 12 Lipiec 2009, 20:50:29 »
Cytuj
Ateiści twierdzą że Bóg nie istnieje bo nic o Religi Chrześcijańskiej i o Bogu nie wiedzą.A to że człowiek pochodzi od mały to jest po prostu idiotyzm.
Co nie znaczy, że nic nie wiedzą. Powiedz mi, skąd ty masz wiadomości o Bogu?

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #569 dnia: 12 Lipiec 2009, 20:52:00 »
Cytuj
Jaki "bó" <hahaha> żaden "bó" nie istnieje.Ale jeżeli chodzi ci o Boga w Chrześcijaństwie w którego wierze to jest dużo dowodów że istnieje.   


Cytuj
.A to że człowiek pochodzi od mały to jest po prostu idiotyzm.

Chcesz się bawić w wyszukiwanie literówek? Nie ma ŻADNYCH dowodów na istnienie boga, wbij to sobie do głowy ;]. Już więcej jest dowodów na istnienie wielkiej stopy..

Cytuj
Jest ich dużo wystarczy poszukać to będziesz wiedział.

Nie, to ty powiedziałeś że ateiści wiedzą mniej od chrześcijan. Więc ty przedstaw potwierdzenie i dowód na to twierdzenie, albo jest ono po prostu wzięte z twojej wybujałej fantazji i jest tyle ważne do papier toaletowy.


Cytuj
Ateiści twierdzą że Bóg nie istnieje bo nic o Religi Chrześcijańskiej i o Bogu nie wiedzą.

Jesteś ateistą? Pokaż jak już mówiłem dowód na swoje twierdzenia, bo znowu wymyślasz co popadnie.


Cytuj
A to że człowiek pochodzi od mały to jest po prostu idiotyzm.


Dlaczego? Podaj jeden powód dlaczego, bo ja mogę podać z tuzin na początek by potwierdzić moją rację i to nie jakiś bzdetów wymyślonych w twoim móżdżku tylko popartych badaniami faktów.


Cytuj
Właśnie ty nic nie wiesz bo piszesz pierdoły

Właśnie pokazałeś że nie jesteś warty tracenia na ciebie liter wpisywanych na klawiaturze, bo argument "bo tak" jest najczęściej używany przez katoli.

Jednym słowem, katolicy bronią zaciekle swoich racji, argumentami które można obalić w ciągu 5 minut. Nie chce mi się dalej bawić w coś w stylu argumentów człowieka wyżej "bo tak" bo jest to na poziomie 5 latka. Ale cóż, tak to jest gdy się przegrywa, i nie może sobie w końcu zdać sprawy że się przegrało, i trzeba się salwować ucieczką w stylu "a właśnie że ty!". Żałosne. Ale cóż, potem się nie dziwcie, że coraz więcej ludzi przestaje słuchać idiotów którzy nie są w stanie nawet utrzymywać co najmniej minimum poziomu kultury i inteligencji. I wy mówicie że ateiści plują wściekłością. Po przykładzie pabloo, zostawiam ocenę reszcie bo utrzymywanie dyskusji z katolami o mentalności dzieci, jest żenująco nudne.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #570 dnia: 12 Lipiec 2009, 20:52:14 »
Cytuj
No właśnie Sado niektórzy a Rahciach nie wie zbyt wiele jeżeli chodzi o Religię.

Wolałbym jednak odpowiedź co do teorii ewolucji... która jest jedyną, zaakceptowalną teorią na temat powstania człowieka.I z tego co wiem, to kościół zgadza się z tym, że człowiek pochodzi od małpy.

Cytuj
Wiara to wiara opiera się na wierzeniu i dowodach a dowody są że Bóg istnieje ale Ateistów i tych co nie wierzą nie przekonuje.

Są pewne dowody na istnienie Jezusa, jednak zauważ, że ateiści uważają go za zwykłego/obłąkanego człowieka, więc to dla nich nie argument. Nie ma dowodów na istnieje astralnej/duchowej postaci Boga.

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #571 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:03:31 »
Cytuj
Gdyby był jasne i naukowe dowody, to nie byłaby to wiara. Rachciu, wymaganie dowodów jest żałosne, bo wiara to wiara. Opiera się na wierzeniu, a nie na wiedzy i dowodach.

Więc równie dobrze mogę wierzyć w Potwora Spaghetti. Jupi! I katolicy nie mogą temu zaprzeczyć ;].

Cytuj
Są pewne dowody na istnienie Jezusa, jednak zauważ, że ateiści uważają go za zwykłego/obłąkanego człowieka, więc to dla nich nie argument. Nie ma dowodów na istnieje astralnej/duchowej postaci Boga.

Pabloo mówi co innego ;].




Cytuj
No właśnie Sado niektórzy Ateiści wiedzą bardzo dużo inni mało itd ,ale Rahciach nie wie zbyt wiele jeżeli chodzi o Religię i dlatego pisze pierdoły.

Brawo! Właśnie pokazałeś że to katolicy plują mordę ;].


Cytuj
Wiara to wiara opiera się na wierzeniu i dowodach a dowody są że Bóg istnieje ale Ateistów i tych co nie wierzą nie przekonuje.

Super, w końcu nauczyłeś się kopiować, bo napisałeś dokładnie to samo co sado.


I CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM CO NAPISAŁEM WYŻEJ I ODNIEŚCIE SIĘ DO TEGO!

Dociera?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #572 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:05:23 »
Te Pablo a ty byś chciał być potomkiem robaczków świętojańskich?

Masz twoi pradziadkowie milion lat temu.

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #573 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:20:14 »
Chcesz się bawić w wyszukiwanie literówek? Nie ma ÂŻADNYCH dowodów na istnienie boga, wbij to sobie do głowy ;]. Już więcej jest dowodów na istnienie wielkiej stopy..
Ale ja wierze ze istniej bo nie raz się o tym przekonałem.Wielka stopa to wytwór twojej wyobraźni <hahaha>


Nie, to ty powiedziałeś że ateiści wiedzą mniej od chrześcijan. Więc ty przedstaw potwierdzenie i dowód na to twierdzenie, albo jest ono po prostu wzięte z twojej wybujałej fantazji i jest tyle ważne do papier toaletowy.
Taka prawda ze Ateiści wiedza mniej bo cały czas się wzorują na dowodach.I nie mam bujnej wyobraźni bo ja nie wymyślam w głowie wielkiej stopy <hahaha>


Jesteś ateistą? Pokaż jak już mówiłem dowód na swoje twierdzenia, bo znowu wymyślasz co popadnie.
ÂŚlepy jesteś?.Pisałem przecież że nie jestem Ateistą a Katolikiem ,ale mam kumpla który jest Ateistą i każdy aspekt Religijny podważa.

Dlaczego? Podaj jeden powód dlaczego, bo ja mogę podać z tuzin na początek by potwierdzić moją rację i to nie jakiś bzdetów wymyślonych w twoim móżdżku tylko popartych badaniami faktów.
Rahciach ty małpoludzie podaj mi konkretne dowody ze człowiek od małpy pochodzi ale nie zapominaj żebyś nie brał jej ze swojego wymyślonego świata fantazji

Właśnie pokazałeś że nie jesteś warty tracenia na ciebie liter wpisywanych na klawiaturze, bo argument "bo tak" jest najczęściej używany przez katoli.
Bo jakbyś czytał ze zrozumieniem jestem Katolikiem.A twoje argumencie są po prostu idiotyczne.

Wolałbym jednak odpowiedź co do teorii ewolucji... która jest jedyną, zaakceptowalną teorią na temat powstania człowieka.I z tego co wiem, to kościół zgadza się z tym, że człowiek pochodzi od małpy.
Z tyle co ja wiem kościół nie mówi i potępia twierdzenia że człowiek od małpy pochodzi.

Są pewne dowody na istnienie Jezusa, jednak zauważ, że ateiści uważają go za zwykłego/obłąkanego człowieka, więc to dla nich nie argument. Nie ma dowodów na istnieje astralnej/duchowej postaci Boga.
Były na świecie cuda i są że Bóg istnieje i że Jezus jest synem Bożym i miał moce otrzymane od swojego Ojca Boga.

Powiedz mi, skąd ty masz wiadomości o Bogu?
A no stąd że są cuda dzięki Bogu i sam się przekonałem że Bóg istnieje.

Więc równie dobrze mogę wierzyć w Potwora Spaghetti. Jupi! I katolicy nie mogą temu zaprzeczyć ;].
To sobie wierz w  Potwora Spaghetti ktoś ci zabrania nie

Pabloo mówi co innego ;].
To ty piszesz pierdoły

Brawo! Właśnie pokazałeś że to katolicy plują mordę ;].
Bo nie będą słuchać pierdół Rahciacha dociera?

Super, w końcu nauczyłeś się kopiować, bo napisałeś dokładnie to samo co sado.
Bo napisał mądre słowo i pozwoliłem sobie skopiować

I CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM CO NAPISA£EM WY¯EJ I ODNIE¦CIE SIÊ DO TEGO!

Dociera?
Nie bo piszesz bzdety

Te Pablo a ty byś chciał być potomkiem robaczków świętojańskich?
Nie nie chciałbym być i czytanie że człowiek pochodzi od małpy jest idiotyczne.Ja wierze że nas Bóg stworzył.

Ja nie mam zamiaru pisać z małpoludem Rahciach który twierdzi ze człowiek pochodzi od małpy.Twoje dowody są idiotyczne ,jesteś Ateistą i chcesz zniszczyć wszystkie dowody Religijne Chrześcijaństwa ,ale wiadomo co się spodziewać po Ateiście że będzie tylko głupoty pisał a do porażki się nie przyzna.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2009, 21:24:57 wysłana przez Pabloo »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #574 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:28:17 »
Katolicy plują jadem. Nie chce mi się rozmawiać z dzieckiem nie rozróżniającym podstawowych spraw. Napisałem co miałem do napisania, i wychodzę przynajmniej z czystą twarzą, a przedstawiciel katoli dalej brudzi sobie łapki w gnoju. ;] Zaprzeczasz sam sobie, i tylko jeszcze bardziej swoją i tak już żałosną sytuację i postawę.

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #575 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:31:47 »
Katolicy plują jadem. Nie chce mi się rozmawiać z dzieckiem nie rozróżniającym podstawowych spraw. Napisałem co miałem do napisania, i wychodzę przynajmniej z czystą twarzą, a przedstawiciel katoli dalej brudzi sobie łapki w gnoju. ;]
A Ateiści co robią też plują jadem ,nie ma co z dzieckiem Rahciachem pisać bo i tak się nie przyzna do porażki a dalej twierdzi że ma racje nie wspominając że nie zna podstawowych spraw.Wypowiedziałem się już na twój temat co o tobie sądzę.

Offline pokemon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #576 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:32:36 »
Mnie się rozchodziło o to, skąd wiesz, że w ogóle istnieje, a pisałem to odnośnie twojego twierdzenia, jakoby ateiści nic o Bogu nie wiedzieli. Każdy z nas chodził do szkoły i miał w niej religię, tak więc nie wiem, dlaczego tak sądzisz. Każdy nie wierzący równie dobrze może mieć większą wiedzę od ciebie, nie trzeba wierzyć, by coś niecoś wiedzieć.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #577 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:34:11 »
Nie nie chciałbym być i czytanie że człowiek pochodzi od małpy jest idiotyczne.Ja wierze że nas Bóg stworzył.
Stworzył czy nie stworzył nie moja brocha. Ale od organizmu jednokomórkowego do homo sapiens daleka droga...

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #578 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:39:00 »
Cytuj
Nie nie chciałbym być i czytanie że człowiek pochodzi od małpy jest idiotyczne.Ja wierze że nas Bóg stworzył.

Ja nie mam zamiaru pisać z małpoludem Rahciach który twierdzi ze człowiek pochodzi od małpy.Twoje dowody są idiotyczne ,jesteś Ateistą i chcesz zniszczyć wszystkie dowody Religijne Chrześcijaństwa ,ale wiadomo co się spodziewać po Ateiście że będzie tylko głupoty pisał a do porażki się nie przyzna.

Dobra zacznę od tego, że nie chcę się za bardzo angażować w dyskusję. Jestem katolikiem, ale nie zamierzam fanatycznie bronić swojej wiary było by to chore. Dlaczego uważasz, że człowiek pochodzi od małpy, jest stwierdzeniem idiotycznym? Nie pomyślałeś, że mogło to być tak, że bóg chciał abyśmy pochodzili od małp? Tak powiedziała mi kiedyś pani od biologi pytając ją o stworzenie świata. Pablo przypominasz mi raczej araba z ak-47 który fanatycznie broni swojej religii, wyzywając przy tym resztę społeczności na forum. Rodzice wbili Ci do głowy, że jedyną drogą w życiu jest chrześcijaństwo. Ja dopiero teraz zaczynam poznawać wszystkie religie świata by nie długo dojść do najlepszego wniosku.

Być może nie którzy wezmą mą wypowiedzieć za "jakie to ja głupoty wygaduję", ale to już wasza sprawa nie muszę brać pod uwagę waszych opinii.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2009, 21:41:32 wysłana przez Enzo »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #579 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:41:55 »
Nonsens. Papież zaakceptował teorię ewolucji. http://creationism.org.pl/artykuly/MGiertych2
Poza tym, wystarczy uważać na biologii, tam wszystko o ewolucji było.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #579 dnia: 12 Lipiec 2009, 21:41:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top