Autor Wątek: Pazury zębacza.  (Przeczytany 10241 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Pazury zębacza.
« dnia: 10 Marzec 2007, 12:06:06 »
Witam.
Znajduje się w obozowisku Tengrona by zdać raport z bryłek rudy. Ubiłem zębacze w moim polu widzenia lecz żaden z nich nie dał pazurów. Powiedziałem Tengronowi iż wybiłem zębacze.. ale wśród nich nie było przywódcy stada.
Tu zaczyna się moje pytanie: Czy żeby wyciąć pazury z tego zębacza musze mieć adekwatną do tego umiejętność, czy ten zębacz bo zdaniu raportu Tengronowi dalej istnieje i DOKÂŁADNIE gdzie się znajduje?

PS: Jeden członek obozu Tengrona chce bym gdzieś go odprowadził. Czy będe musiał przechodzić z nim przez orki?

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Pazury zębacza.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marzec 2007, 12:15:42 »
Jak byłeś w górniczej dolinie jeden z paladynów poprosił CIę abyś zabił przywódcę stada. Jeśli mu odmówiłeś to masz pecha, bo jego już nie będzie i pazurków też nie :(. Jeśli zaakceptowłeś to idziesz koło takiej małj baszty i tam jest nasz kochany zębacz. Zabijasz i bierzesz pazurki. Co do tego, czy trzeba umiejętności, to sam nie wiem, ale wiem, że koleś w obozie obok tego zębacza uczy zdobywania pazurów.

PS. Jak ja go odprowadzałem to musiałem się przedrzeć przez orków. Nie wiem może uda wam się przelecieć nad nimi xD, lub coś innego. Pamiętaj o tajemnym przejściu!.

PS2.                                YEAH!!!! mój 400 post!!!!!

Forum Tawerny Gothic

Pazury zębacza.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marzec 2007, 12:15:42 »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Pazury zębacza.
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marzec 2007, 12:47:52 »
Możesz odprowadzić tego kolesia, ale nie musisz. Wystaczy, że wypytasz go o Zębacza. Nie wiem dokładnie o co ci chodzi. Czy zbierasz informacje dla Garonda i musisz zabić tego przywódcę, czy chcerz wykonać zadanie dla Lutero. Jeśli to drugie przy pierwszej rozmowie z Fajethem zgódź się na jego propozycję. Idź i porozmawiaj z Bilgotem, obiecaj mu, że go odprowadzisz, idź do tej jakby strażnicy i zabij przywódcę stada. Nie potrzebujesz specjalnych umiejętności do pozyskania pazurów.

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Pazury zębacza.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marzec 2007, 16:47:46 »
Musisz w obozie Fajetha porozmawiać z Bilgotem o Zębaczach i dotrzymac mu słowa że go odprowadzisz (nie koniecznei trzeba :]), następnie ci powie, że przywódca kręci się kolo strażnicy. Następnie idż poprostu go zabic (jest tak samo silny jak zwykły Zębacz), następnei przeszukaj jego zwłoki i weź jego pazury (nietrzeba posiadać umiejętności zdejmowana pazurów), następnie idź do Fajetka i powiedz że zabiłeś przywódcę i zadanie wykonane :). A co do pazurów to zanieś je Lutero i kolejne zadanie wykonane :P

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Pazury zębacza.
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Marzec 2007, 13:39:59 »
Tu masz zdjecie gdzie jest ten przywodca:



Wydaje mi się, że problem został wyjaśniony, więc temat zamykam. /// Reinmar
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2007, 14:12:12 wysłana przez Reinmar »

Forum Tawerny Gothic

Pazury zębacza.
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Marzec 2007, 13:39:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything