Strefa moddingu gier Gothic > Modding i game development

GoMan i zagadnienia związane z teksturami

<< < (2/9) > >>

dekster17:
Jak zrobić półprzezroczystość:

Wybieramy sobie jakąś teksturkę (ja wybrałem MAP_NEWCAMP-C.TEX) i robimy tak:



Potem zaznaczamy jakiś obszar:



A następnie klikamy guziki w podanej kolejności:



Im bardziej przesuniemy w lewo, tym bardziej dany obszar będzie przezroczysty, a im bardziej w prawo, tym bardziej obszar będzie widoczny.

Vassili:
dzięki, na pewno pomoże w moim nowym projekcie takim MINI modzie ;]  Ale go wystawiać nie będę bo na 100% będzie zabugowany jak na 1 projekt ;]

bartekturek1:
Więc mam sprawe bardzo ważną.Mam zamiar wziąść się za robienie moda,lecz nie mogę przerabiać zbroi ;/
Chodzi mi o to żeby ktoś mi to zrobił,a potem wysłał.Ja mu powiem co i jak a on to bedzie tworzył :D.Sam bym zrobił ale poprostu mi nie hcce,a nie chce mi się mówić na czym polega problem ;p.Wiec chetni na PW albo w Temacie niech pisza ;)

Pzdrawiam :)

EDIT

zeby dodawac NPC z programu GOTHIC NPC Maker,potrzbeny jest spacer?i Gdzie spacera trzeba wyładować?I gdize wyładowac GMDK ?

Thausael:
Widzę że nikomu nawet się nie chce na to odpisać. W sumie to nic dziwnego, człowieku GoMan to najprostszy program w całym moddingu a samo podmienianie textur to dziecinada. To że ty tego nie potrafisz może świadczyć tylko o dwóch rzeczach, albo nie chce ci się poszukać i przeczytać poradników których na necie jest multum, albo po prostu jesteś wyjątkowo antyzdolny. W jednym i drugim przypadku nie tworzysz dobrego współpracownika, idź i ucz się synu. Podejdź to tego ambitniej, a nie licz na to że inni zrobią coś za ciebie.

bartekturek1:
Czytanie ze zrozumieniem.Czytałeś posta do końca?Ja iwem jak.Tylko że się umnie nie da.Kolega mi tłumaczył a ja robiłem wszystko co kazał pokolei.Włączam GoMana zapisuje.Chce zmienic program odtwarzający czy jakoś tak.I bum!Nie mam rozwijanej listy.Jak zapisuje tak jak jest na początku, i chce go przerabiać pisze że jest to "Nieznany Plik".Więc ja umiem,chciałbym,ale się nie da! Nie moja wina.I na przyszłość.Czytaj całe posty, a jak nie rozumiesz za pierwszym razem,przeczytaj go klika razy a nie -_-
I wtedy mi się akurat spieszylo i napislaem ze nie będę pisal naczym polega bład.Z tamtym ze mi nie chce własnie chodizlo mi o to ze nie chce się zapisac dobrze itd.

pozdro

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej