Strefa moddingu gier Gothic > Modding i game development

GoMan i zagadnienia związane z teksturami

(1/9) > >>

Bovver:
Cześć , nie wiem czy pisze w dobrym dziale i temacie, ale napisałem tutorial do programu GoMan, profesionalistą nie jestem, ale łatwo się po nim przemieszczam.
Więc zacznijmy od tego iż GoMan służy do podmieniania , zmieniania textur z Gothic'a , wyciąganiem textur, wyciągniem muzyki z gry. Ten prosty tutorial pokaże wam jak zmienić np : mapę Górniczej Doliny ( Koloni ).


1[a href=\"http://www.fotosik.pl\" target=\"_blank\"]  
PS : Chcę żebyście wiedzieli że to jest mój pierwszy tutorial napisany właśnie na tym forum. Wszelakie poprawki można pisać na PW lub gg : 6258978 .

Thoro:
Tutorial oglądełem pobieżnie. Mógłbyś jeszcze opisać funkcję import/export implikowanie nowych textur oraz poprawne paramtery, noi podmienianie tekstur z zapisaniem stanu.

Dante:
Może istnieje coś takiego. Więc jeżeli by ktoś był uprzejmy zrobić małą zmainę gry w G2 chodziło by mi w jaki sposób zmienić kolor czerwony na niebieski w stroju dla nowicjuszy. Po napisaniu odpowiedzi temat można zamknąć.

momo:
Bardzo łatwo możesz sam to zrobić programem GoMan. Tylko podmieniasz tekstury. Tutaj masz tutka jak to się dokladnie robi.
Aha, GoMan - Download
A jakbyś nie miał programów do przeróbki, to na szybko (pzdr. dla Thora;) jestem w stanie zaoferować coś takiego: klik.

bartekturek1:
Przyblizcie mi jak edytowac zbroje w GoManie.Z góry THX

Pozdro all

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej