Autor Wątek: Quiz/ankieta - wasze cechy  (Przeczytany 5912 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Quiz/ankieta - wasze cechy
« dnia: 09 Marzec 2007, 16:11:01 »
Niniejszy temat, zatwierdzony przez admina, jest quizem, ankietą, która będzie określać, jakie są wasze najważniejsze cechy.
Prosiłbym, aby udzielane odpowiedzi były szczere i prawdziwe, bowiem gdy ktoś będzie kręcić, będzie działał tylko na swoją niekorzyść.
Po udzieleniu odpowiedzi, będę sumował wszystkie wasze wytypowania i wtedy napiszę, kto jaki jest (będą brane pod uwagę dwie pierwsze cechy).
Tak czy inaczej, zapraszam do udziału.

1.   Właśnie zarejestrowałeś się na forum. Co robisz najpierw?
a)   Czytam regulamin i najważniejsze tematy
b)   Zwracasz się ze swoim problemem z grą do użytkowników
c)   Staram się na początek odpisać w kilku tematach w dziale off topicu

2.   Właśnie zacząłeś grać w Gothica 2, a na początek gry potrzebujesz lepszego wyposażenia. Co robisz najpierw?
a)   Udajesz się jak najszybciej do miasta, tam zakupisz najpotrzebniejsze Ci rzeczy
b)   Przeszukujesz parę znanych zakątków w celu znalezienia kilku przydatnych rzeczy
c)   Przeszukujesz każde miejsce, by znaleźć jak najwięcej przedmiotów na początku gry

3.   Ktoś potrzebował pomocy z związku z grą. Udzieliłeś mu odpowiedzi, a moderator zamknął temat. Okazuje się, że podałeś błędną informację. Co robisz?
a)   Zgłaszasz to moderatorowi i prosisz, by ponownie otworzył topic
b)   Zgłaszasz to moderatorowi, a gdy ten otworzy temat, poprawiasz swój post i podajesz poprawną odpowiedź
c)   Nic nie robisz, zostawiasz tak jak jest

4.   W jednym z tematów ktoś złamał regulamin. Co robisz?
a)   Raportujesz post delikwenta
b)   Odpisujesz i mówisz, że tenże user złamał taki i taki punkt regulaminu i moderatorzy powinni xxx
c)   Odpowiadasz na pytanie zawarte w topicu, a przy okazji mówisz, co moderator powinien zrobić z postem delikwenta

5.   Ktoś prosi o pomoc, lecz jego post jest tak nieczytelny, że rozumiesz tylko połowę jego treści. Co robisz?
a)   Zgłaszasz to moderatorowi
b)   Prosisz na PW, aby użytkownik poprawił swój post
c)   Odpisujesz tylko na zrozumiałą połowę

6.   W Gothicu 2 możesz dołączyć do jednej z trzech Gildii. Swój wybór uzasadniasz cechami ludzi z tychże organizacji. Którą z nich wybierzesz?
a)   Paladyni
b)   Magowie
c)   Najemnicy

7.   Ktoś wysłał Ci na PW obraźliwą wiadomość. Co robisz?
a)   Odpisujesz mu, że tak nie przystoi się zachowywać i oczekujesz przeprosin
b)   Odpowiadasz mu w podobny sposób
c)   Robisz screen wiadomości i wysyłasz go moderatorowi

8.   Potrzebujesz pomocy w związku z grą. Gdy otrzymujesz już pomoc...:
a)   Odpisujesz dziękując za podanie dobrej informacji
b)   Nic nie robisz czekając, aż moderatorzy sami zamkną temat
c)   Raportujesz temat moderatorowi mówiąc, że jest już do zamknięcia
d)   Raportujesz temat moderatorowi i na PW dziękujesz osobie, która Ci pomogła

9.   Na forum jest organizowany konkurs na najlepsze opowiadanie. Co robisz?
a)   Nie masz ochoty pisać opowiadania w określonym czasie tylko dla jakiegoś konkursu
b)   Uznajesz, że nie masz talentu i odpuszczasz sobie ten konkurs
c)   Z braku chęci udaje Ci się tylko napisać połowę opowiadania, którą i tak wysyłasz jury
d)   Wysyłasz swoją pracę tylko wtedy, gdy ją skończysz i wyeliminujesz z niej wszelkie błędy

10.   Jesteś redaktorem na stronie i admin każe Tobie, oraz pozostałemu team’owi, napisać przynajmniej po jednym artykule. Co robisz?
a)   Zaraz włączasz grę i sporządzasz materiał, a pisaniem zajmujesz się następnego dnia
b)   Włączasz grę, zdobywasz informacje oraz screeny i zaraz po tym zabierasz się za pisanie
c)   Rozmawiasz z adminem i tłumaczysz mu, że z pewnych powodów nie możesz na razie zająć się pisaniem
d)   Zbywasz to i czekasz, aż wena sama do Ciebie przyjdzie

11.   Na forum jest poszukiwany nowy moderator. Zarząd prosi o zgłoszenia w odpowiednim temacie. Co robisz?
a)   Od razu się zgłaszasz
b)   Patrzysz na swoją ilość warnów i oceniasz, czy masz szansę zostać moderatorem
c)   Patrzysz na ilość napisanych przez Ciebie postów i przy zgłoszeniu sugerujesz się tą ilością
d)   Oceniasz, jak jesteś odbierany przez użytkowników, jaki jesteś aktywny i pomocny. Patrzysz ile razy byłeś upominany, itp.
e)   Oceniasz, jak jesteś odbierany przez użytkowników, jak bardzo jesteś aktywny i pomocny. Patrzysz ile razy byłeś upominany i okazuje się, że było tego dość sporo, wiec się nie zgłaszasz

12.   Okazuje się, że swoją wypowiedzią kogoś obraziłeś. Co robisz?
a)   Uważasz, że postąpiłeś słusznie i trzymasz przy swoim
b)   Zbywasz to i niczym się nie przejmujesz
c)   Wywodzi się między wami kłótnia i próbujesz udowodnić mu swoje racje
d)   Na PW przepraszasz go i próbujesz się pogodzić
e)   Tylko przepraszasz go na PW

13.   Portal o Gothicu potrzebuje natychmiastowo jak największej liczby artykułów. Co robisz?
a)   Nie zawracasz sobie głowy takimi problemami
b)   Jeżeli masz na komputerze jakieś prace, wysyłasz je adminowi
c)   Prócz wysłania prac z komputera, zabierasz się także za pisanie kolejnych artykułówsta

14.   Widzisz, jak ktoś w grze kogoś zabił. Co robisz?
a)   Od razu idziesz powiadomić o tym Straż Miejską
b)   Powalasz awanturnika, zabierasz mu co ma i oddajesz go w ręce władz
c)   Stajesz z nim do uczciwej walki, a w wypadku wygranej, odstawiasz go na posterunek

15.   Jeden z użytkowników notorycznie łamie regulamin forum. Co robisz?
a)   Raportujesz każdy jego zły post władzom lub powiadamiasz o jego występkach moderatora
b)   Odpisujesz mu wreszcie w którymś temacie, że jego posty są beznadziejne, itp.
c)   Zbywasz to i nie przejmujesz się jego występkami

16.   Ktoś wysłał Ci na PW łańcuszek. Co robisz?
a)   Usuwasz go i niczym się nie przejmujesz
b)   Odpowiadasz delikwentowi, mówiąc mu kim jest rozsyłając takie rzeczy
c)   Wysyłasz łańcuszek kolejnej osobie
d)   Zgłaszasz wszystko moderatorowi

17.   Jesteś w zarządzie forum i okazuje się, że przez jakiś czas nie będziesz odwiedzał portalu. Co robisz?
a)   Odpisujesz w odpowiednim temacie o swojej nieobecności
b)   Odpisujesz w odpowiednim temacie o swojej nieobecności, podajesz jej przyczyny oraz informujesz, kiedy powinieneś wrócić
c)   Powiadamiasz o tym na komunikatorze tylko admina
d)   Nic nie robisz, a swoją nieobecność wyjaśniasz dopiero po powrocie

18.   Zostajesz ukarany warnem za swoje wykroczenie. Co robisz?
a)   Nie przejmujesz się tym i dalej piszesz, jak piszesz
b)   Pytasz moderatora o przyczynę dania ostrzeżenia i próbujesz coś zrobić, by Ci go odjęto
c)   Przepraszasz moderatora za swoje przewinienie
d)   Od tej pory starasz się pisać coraz lepiej

19.   Temat, który przed chwilą założyłeś, został zamknięty. Co robisz?
a)   Nalegasz, by moderator go otworzył
b)   Zakładasz ponownie taki sam temat
c)   Zbywasz to
d)   Używasz opcji szukaj w celu znalezienia podobnego tematu
e)   Prosisz moderatora, by wyjaśnił Ci, dlaczego temat został zamknięty oraz starasz się uzyskać od niego jakąkolwiek pomoc

20.   Na forum istnieje konkurs ,,Oceń poprzednika”. Co robisz?
a)   Odpisujesz w nim dosyć często oceniając jak największą liczbę osób
b)   Odpisujesz raz na jakiś czas i oceniasz tylko te osoby, które dość dobrze znasz
c)   Odpisujesz tylko wtedy, gdy znasz tę osobę i już jej nie oceniałeś. Dodatkowo starasz się napisać dosyć wyczerpującą wypowiedź
d)   Starasz się oceniać wszystkich, ale kosztem dość krótkich wypowiedzi

Jeżeli quiz się udzieli i będziecie tego chcieli, to być może napiszę edycję drugą. ;)


Pozdrawiam

Boba Fett
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2007, 16:16:07 wysłana przez Boba Fett »

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Marzec 2007, 16:20:42 »
1.b
2.b
3.b
4.c
5.b
6.a
7.a...no mozę czasem b  
8.b
9.d
10.b
11.d
12.a
13.b
14.c
15.b
16.a
17.a
18.a no i d ....trudno sie zdecydowac   chyba a
19.e
20.b
czekam na odpowiedź  

Forum Tawerny Gothic

Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Marzec 2007, 16:20:42 »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Marzec 2007, 16:30:44 »
1.a
2.c
3.b
4.c
5.b
6.b
7.a
8.a
9.b
10.b
11.e
12.d
13.b
14.c
15.b
16.a
17.c
18.d
19.e
20.a

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Marzec 2007, 16:32:13 »
1. a
2. b
3. c
4. a
5. b
6. c
7. a
8. b
9. b
10. a
11. d
12. d
13. b
14. c
15. c
16. a
17. b
18. d
19. c
20. c

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Marzec 2007, 16:39:40 »
1. c)
2. c)
3. c)
4. c)
5. c)
6. b)
7. c) (bo nie wariantu d) ignorujesz gościa)
8. d)
9. b)
10. d)
11. a)
12. e)
13. a)
14. c)
15. c)
16. a)
17. b)
18. d)
19. c)
20. c) ( ponieważ nie ma wariantu d) zbywasz to )

Hehe prawie same c) na początku nie zrobiłem tego dla jaj poprostu cały czas zgodnie z prawdą brałem odpowiedz :D:D

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Marzec 2007, 16:45:01 »
1 - A
2 - C
3 - B
4 - C
5 - B
6 - C
7 - D - nic nierobie mam go gdzieś  
8 - D
9 - B
10 - B
11 - D
12 - E
13 - C
14 - B
15 - C
16 - A
17 - C
18 - C
19 - E
20 - B

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Marzec 2007, 16:52:14 »
1b
2c
3c - szczerze do bólu, ale tak miało być:P
4c
5b - choć czasami po prostu odpowiem mu na pytanie z tego co zrozumiem i prosze, aby poprawil post
6a
7a
8a + raportuję o tym, iż można już zamknąć temat
9d
10b (nie dlatego, iż jestem pracowity, bardziej dlatego, że kiedyś i tak musiałbym to zrobić:P)
11d
12e
13c
14c
15b (bez przesady, ale uświadamiam mu, że mógłby się trochę bardziej postarać:P)
16a (ewentualnie mogę mu powiedzieć, żeby nie "denerwował" innych ludzi)
17b
18b
19 najpierw pierwsza treść e, potem d ;p
20b

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Marzec 2007, 18:30:45 »
1. - a
2. - c
3. - b
4. - a
5. - b
6. - b
7. - a
8. - d
9. - d
10. - b
11. - d
12. - b
13. - b
14. - c
15. - a
16. - a
17. - b
18. - d
19. - e
20. - c

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Marzec 2007, 19:45:15 »
1 - A - Z tym raczej nikt nie ma wątpliwości. Za każdym razem, gry rejestrujesz się na forum należy przeczytać jego regulamin.
2 - C - Nie mogę pójść do miasta bez pieniędzy więc staram się odwiedzać miejsca które znam. Przy okazji znajduję masę rupieci które mogę sprzedać i kupić lepszy sprzęt.
3 - B - Nie mogę zostawi informacji które mogą zmylić danego usera. W takim wypadku staram się skontaktować z moderatorem i wyjaśniam swój problem.  
4 - A - A cóż innego mogę zrobić.
5 - A - Tu w zasadzie mógłbym zaznaczyć dwa punkty. Po pierwsze zgłaszam post moderatorowi oraz proszę go by poprawił post usera. Piszę też PM do usera z prośbą by poprawił swój post, gdyż jest on nie czytelny.
6 - B - Tu nie mam żadnych wątpliwości. W każdej części moim faworytem jest mag. Jest on o wiele potężniejszy od wojownika. W G2 rola maga podoba mi się jeszcze bardziej ze względu iż każdy trzęsie się przede mną.
7 - C- W zasadzie pasował by też punkt A. Proszę ów osobę by przeprosiła mnie za swe wulgarne zachowanie. Jeśli tego nie zrobi zgłaszam to moderatorowi.
8 - D - Post typu 'Dzięki za pomoc" jest uznawany za zwykły spam. Wysyłam PM do danego usera i dziękuję mu za jego pomoc. Raportuję post moderatorowi by zamknął temat, gdyż nie chcę widzieć tych samych odpowiedzi które są całkowicie zbędne.
9 - D - Skoro jest konkurs to oczywiście biorę w nim udział. Nie warto wysyłać pół pełnej pracy więc staram się napisać całą. Na sam koniec poprawiam wszelkie literówki oraz byki.
10 - B - Traktuję to jak pracę i każdy o tym wie. Zlecone zadania staram się wykonywać natychmiastowo z jak najlepszym skutkiem. Nie oddaję byle gówna, gdyż popsułoby mi to reputację a o nią dbam nade wszystko.
11 - D - Nie ma co ukrywać moderator jest zapracowanym człowiekiem. Musi on regularnie czytać wszystkie posty na forum oraz upominać userów. Lecz na tym jego praca się nie kończy. Dostaje on mnóstwo pomniejszych zadań które wykonuje. Czasami sam wynajduje robotę lecz takie przypadki znajdują się rzadko. Nie ma sensu zgłaszać się na moderatora jeśli mam ostrzeżenia. Moderatorem może zostać człowiek który daje przykład a osoba która otrzymała upomnienie na pewno go nie daje. Rozumiem zdarza się otrzymać raz ale jak ktoś ma ponad 40% to lepiej by odpuścił sobie. Druga sprawa to reputacja na forum. User musi być poważany na forum. Nie musi być lubiany, gdyż jako moderator nabędzie mnóstwo zagorzałych wrogów.
12 - D - Uważam się za człowieka ugodowego. Staram się nikogo nie obrażać rozmyślnie lecz czasem mogę nie zapanować nad nerwami. W takim przypadku staram się przeprosić usera za swoje wulgarne zachowanie oraz proponuję remis.
13 - C - To oczywiście zależy czy jest to mój serwis. Jaki jest sens w wspieraniu konkurentów.  
14 - B - Jeśli chodzi o grę fabularną która odgrywa się na forum to informuję władze forum. Jeśli jest to normalna gra to obezwładniam rabusia oraz zabieram jego rzeczy. Następnie wydaję go w ręce straży. Skradzione dobra oddaję właścicielom.
15 - A - Osobiście uważam, że raportowanie każdego postu ów osoby jest zbędne. Wystarczy raz zaraportować a w tym raporcie dodać linki do tematów lub napisać bym dany moderator zwrócił uwagę na usrera.
16 - A - Jeśli ów osoba jest na tyle dziecinna by wysyłać tego typu sprawy to nie warto zwracać na nią uwagę. Daną wiadomość likwiduję.
17 - B - Skoro jestem w zespole to trzeba wyjaśnić powód swej nieobecności. Odpowiadam w specjalnym temacie. Podaję powód mej nieobecności oraz podaję przybliżoną datę powrotu.
18 - C - Wszystko zależy od okoliczności. Zdarza się, że moderator wykorzystuje swą posadę do gnębienia userów. W takim wypadku probuje dowiedzieć się dlaczego dostałem warna. Oaz staram się wyprowadzić obronę. Jednak gdy warn jest zasłużony przyjmuję go z pokorą oraz staram się poprawić najlepiej jak mogę. Przepraszam danego moderatora za me zachowanie.
19 - D - Obowiązkiem moderatora jest wyjaśnienie dlaczego zamyka dany temat. Jeśli tego nie zrobił staram się przeszukać forum w zdobyciu informacji na mój problem. Lecz gdy ich nie znajduję staram się nawiązać kontakt z moderatorem i dowiedzieć się czemu mój temat został zamknięty.
20 - C - Jaki jest sens w ocenianiu usera o którym się nic nie wie. Staram się opisywać osoby które znam. Staram się by post był długi i rzeczowy oraz zawierał jak najwięcej informacji.

Prosiłbym by każdy user zamieszczał krótkie wyjaśnienia co do swego wyboru.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Marzec 2007, 19:49:35 »
W niektórych miejscach nie byłem pewien. O sobie mogę powiedzieć - jestem cholernym leniem i tyle... ale lubię przebywać na forum, ale co do tematu:
  • c
  • c
  • c
  • a
  • b
  • b
  • b
  • b
  • a
  • b
  • d
  • d
  • b
  • b
  • a
  • b
  • b
  • b
  • c
  • b
Chyba dobrze to zrobiłem. Pozdrawiam

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Marzec 2007, 20:04:50 »
1. Właśnie zarejestrowałeś się na forum. Co robisz najpierw?
a) Czytam regulamin i najważniejsze tematy
b) Zwracasz się ze swoim problemem z grą do użytkowników
c) Staram się na początek odpisać w kilku tematach w dziale off topicu.

Zawsze jak pierwszy raz rejestruje sie na jakimkolwiek forum to postanawiam zaznajomić się z tutejszym regulaminem. Chociaż i tak prawie zawsze regulaminy są podobne na forach podobnego typu. Co do drugiej odpowiedzi to nigdy nie rejestrowałem się na forum aby tylko zwrócić się ze swoimi problemami ale również starać się pomagać innym. Jak już mam jakiś problem to zazwyczaj nie robię tego na początku rejestracji, zawsze rejestruje się w celu poznania osób które mają podobne zainteresowania jak ja. Z trzecią odpowiedzią też się zgodzę ale tylko w jednym warunku: Jeżeli ktoś jest żółtodziobem na forum powinien najpierw zacząć od off topu a później zabrać się za te poważniejsze tematy.

2. Właśnie zacząłeś grać w Gothica 2, a na początek gry potrzebujesz lepszego wyposażenia. Co robisz najpierw?
a) Udajesz się jak najszybciej do miasta, tam zakupisz najpotrzebniejsze Ci rzeczy
b) Przeszukujesz parę znanych zakątków w celu znalezienia kilku przydatnych rzeczy
c) Przeszukujesz każde miejsce, by znaleźć jak najwięcej przedmiotów na początku gry

Tak właśnie zrobiłbym, według mnie jest to najlepszy wybór gdyż uważam że trzeba udać się nie wszędzie tylko tam gdzie jest w miarę bezpiecznie. Od razu do miasta też się nie udam i nie kupię broni..bo skąd złota tyle na początku gry, a ja przeważnie nie kupuję na początek byle czego tylko już coś lepszego. Jednak i tak jestem zwolennikiem znalezienia broni w lesie i dziczy...

3. Ktoś potrzebował pomocy z związku z grą. Udzieliłeś mu odpowiedzi, a moderator zamknął temat. Okazuje się, że podałeś błędną informację. Co robisz?
a) Zgłaszasz to moderatorowi i prosisz, by ponownie otworzył topic
b) Zgłaszasz to moderatorowi, a gdy ten otworzy temat, poprawiasz swój post i podajesz poprawną odpowiedź
c) Nic nie robisz, zostawiasz tak jak jest

Jednak robię to tylko wyłącznie wtedy kiedy nikt nie podał poprawnej odpowiedzi, jednak kiedy już ktoś mnie poprawił i następna osoba napisała posta że napisałem coś źle i dana osoba napisze dobrze to nie widzę takiego powodu aby ponownie otwierać temat...

4. W jednym z tematów ktoś złamał regulamin. Co robisz?
a) Raportujesz post delikwenta
b) Odpisujesz i mówisz, że tenże user złamał taki i taki punkt regulaminu i moderatorzy powinni xxx
c) Odpowiadasz na pytanie zawarte w topicu, a przy okazji mówisz, co moderator powinien zrobić z postem delikwenta


Jednak robię to tylko wtedy kiedy znam odpowiedź na pytanie zawarte w temacie, jak nie znam to nie robię nic chyba że poważnie złamał punkt regulaminu ( obraza, chamskie zachowanie )

5. Ktoś prosi o pomoc, lecz jego post jest tak nieczytelny, że rozumiesz tylko połowę jego treści. Co robisz?
a) Zgłaszasz to moderatorowi
b) Prosisz na PW, aby użytkownik poprawił swój post
c) Odpisujesz tylko na zrozumiałą połowę

Zrobiłbym tak bądź wogule nie odpisywałbym na posta danego usera, jakbym nie znał odpowiedzi...

6. W Gothicu 2 możesz dołączyć do jednej z trzech Gildii. Swój wybór uzasadniasz cechami ludzi z tychże organizacji. Którą z nich wybierzesz?
a) Paladyni
b) Magowie
c) Najemnicy

Wybrałbym Najemników, po prostu najbardziej podoba mi się ta frakcja a z resztą jest wiele osób z poprzedniej części gry....są to wyluzowani chłopcy z którymi najbardziej można się porozumieć...

7. Ktoś wysłał Ci na PW obraźliwą wiadomość. Co robisz?
a) Odpisujesz mu, że tak nie przystoi się zachowywać i oczekujesz przeprosin
b) Odpowiadasz mu w podobny sposób
c) Robisz screen wiadomości i wysyłasz go moderatorowi

Po prostu nie mam zamiaru odpowiadać danemu userowi w podobny sposób gdyż może to być jakiś 5 latek, spamer i Innos wie kto....przeprosin też nie będę wymuszał gdyż to wbrew mojej woli...robię screena wysyłam modowi a ten go karze i wszyscy są szczęśliwi  

8. Potrzebujesz pomocy w związku z grą. Gdy otrzymujesz już pomoc...:
a) Odpisujesz dziękując za podanie dobrej informacji
b) Nic nie robisz czekając, aż moderatorzy sami zamkną temat
c) Raportujesz temat moderatorowi mówiąc, że jest już do zamknięcia
d) Raportujesz temat moderatorowi i na PW dziękujesz osobie, która Ci pomogła

Myślę że takie podziękówy na PW jest zbędne i każdy wie że jest się wdzięczny jak się mu pomoże...a odpisanie w temacie z podziękowaniami jest czystym spamem...

9. Na forum jest organizowany konkurs na najlepsze opowiadanie. Co robisz?
a) Nie masz ochoty pisać opowiadania w określonym czasie tylko dla jakiegoś konkursu
b) Uznajesz, że nie masz talentu i odpuszczasz sobie ten konkurs
c) Z braku chęci udaje Ci się tylko napisać połowę opowiadania, którą i tak wysyłasz jury
d) Wysyłasz swoją pracę tylko wtedy, gdy ją skończysz i wyeliminujesz z niej wszelkie błędy

Wiem że nie mam talentu do takich pisemek, dlatego w takich rodzaju konkursach nie biorę udziału...ale jakbym już miał pisać to nigdy nie wysyłałbym pół opka....

10. Jesteś redaktorem na stronie i admin każe Tobie, oraz pozostałemu team’owi, napisać przynajmniej po jednym artykule. Co robisz?
a) Zaraz włączasz grę i sporządzasz materiał, a pisaniem zajmujesz się następnego dnia
b) Włączasz grę, zdobywasz informacje oraz screeny i zaraz po tym zabierasz się za pisanie
c) Rozmawiasz z adminem i tłumaczysz mu, że z pewnych powodów nie możesz na razie zająć się pisaniem
d) Zbywasz to i czekasz, aż wena sama do Ciebie przyjdzie

Jakbym już był redaktorem to sporządziłbym sobie grę, przygotował materiał, ale nie wszystko naraz i sporządziłbym go następnego dnia...

11. Na forum jest poszukiwany nowy moderator. Zarząd prosi o zgłoszenia w odpowiednim temacie. Co robisz?
a) Od razu się zgłaszasz
b) Patrzysz na swoją ilość warnów i oceniasz, czy masz szansę zostać moderatorem
c) Patrzysz na ilość napisanych przez Ciebie postów i przy zgłoszeniu sugerujesz się tą ilością
d) Oceniasz, jak jesteś odbierany przez użytkowników, jaki jesteś aktywny i pomocny. Patrzysz ile razy byłeś upominany, itp.
e) Oceniasz, jak jesteś odbierany przez użytkowników, jak bardzo jesteś aktywny i pomocny. Patrzysz ile razy byłeś upominany i okazuje się, że było tego dość sporo, wiec się nie zgłaszasz

Po przemyśleniu wybrałem D. Po prostu decyduje jak mniej więcej nikomu się zbytnio nie narażałem, jeżeli byłem aktywny i pomagałem jak tylko umiałem userom to zgłaszam kandydaturę. Jak aktualnie posiadam jakiegokolwiek warna rezygnuję. Jak mam 0% zgłaszam się...ponieważ uważam że trzeba spróbować nie od razu na coś liczyć ale spróbować...

12. Okazuje się, że swoją wypowiedzią kogoś obraziłeś. Co robisz?
a) Uważasz, że postąpiłeś słusznie i trzymasz przy swoim
b) Zbywasz to i niczym się nie przejmujesz
c) Wywodzi się między wami kłótnia i próbujesz udowodnić mu swoje racje
d) Na PW przepraszasz go i próbujesz się pogodzić
e) Tylko przepraszasz go na PW

Jeżeli się już komuś naraziłem to postanawiam zakończyć bez sensowną kłótnie i żyć w pokoju dalej....  

13. Portal o Gothicu potrzebuje natychmiastowo jak największej liczby artykułów. Co robisz?
a) Nie zawracasz sobie głowy takimi problemami
b) Jeżeli masz na komputerze jakieś prace, wysyłasz je adminowi
c) Prócz wysłania prac z komputera, zabierasz się także za pisanie kolejnych artykułówsta

Wybrałem własną odpowiedź  
Jeżeli artykuły mają dotyczyć G3, nie zajmuję się tym ponieważ nie mogę...jeżeli G1 lub G2 biorę się do solidnej pracy.

14. Widzisz, jak ktoś w grze kogoś zabił. Co robisz?
a) Od razu idziesz powiadomić o tym Straż Miejską
b) Powalasz awanturnika, zabierasz mu co ma i oddajesz go w ręce władz
c) Stajesz z nim do uczciwej walki, a w wypadku wygranej, odstawiasz go na posterunek

Z tego co tu jest to najbardziej ta odpowiedź mi odpowiada, jednak ja zrobiłbym tak: jeżeli awanturnik powalił znaczącą dla mnie osobę to ją zabijam ( Oko za Oko ząb za Ząb ) bez względu na to czy będę miał jakieś nieprzyjemności ze strażą, jeżeli zabił kogoś nie znaczącego dla mnie wybieram B.

15. Jeden z użytkowników notorycznie łamie regulamin forum. Co robisz?
a) Raportujesz każdy jego zły post władzom lub powiadamiasz o jego występkach moderatora
b) Odpisujesz mu wreszcie w którymś temacie, że jego posty są beznadziejne, itp.
c) Zbywasz to i nie przejmujesz się jego występkami

16. Ktoś wysłał Ci na PW łańcuszek. Co robisz?
a) Usuwasz go i niczym się nie przejmujesz
b) Odpowiadasz delikwentowi, mówiąc mu kim jest rozsyłając takie rzeczy
c) Wysyłasz łańcuszek kolejnej osobie
d) Zgłaszasz wszystko moderatorowi

Tak zrobiłbym, jednak jeśli user robiłby to nadal zgłosiłbym ten przekręt moderatorowi..

17. Jesteś w zarządzie forum i okazuje się, że przez jakiś czas nie będziesz odwiedzał portalu. Co robisz?
a) Odpisujesz w odpowiednim temacie o swojej nieobecności
b) Odpisujesz w odpowiednim temacie o swojej nieobecności, podajesz jej przyczyny oraz informujesz, kiedy powinieneś wrócić
c) Powiadamiasz o tym na komunikatorze tylko admina
d) Nic nie robisz, a swoją nieobecność wyjaśniasz dopiero po powrocie

Jest to najbardziej sensowne wyjście według mnie, gdyż wszyscy na forum wiedzą dlaczego cię nie ma....

18. Zostajesz ukarany warnem za swoje wykroczenie. Co robisz?
a) Nie przejmujesz się tym i dalej piszesz, jak piszesz
b) Pytasz moderatora o przyczynę dania ostrzeżenia i próbujesz coś zrobić, by Ci go odjęto
c) Przepraszasz moderatora za swoje przewinienie
d) Od tej pory starasz się pisać coraz lepiej

Jest to najlepsze wyjście, nie rozwijam przyczyny wstawienia warna gdyż to tylko pogarsza sprawę, a przepraszać nie będę bo jeszcze pomyśli że mu liże dupę...  (bez obrazy  )

19. Temat, który przed chwilą założyłeś, został zamknięty. Co robisz?
a) Nalegasz, by moderator go otworzył
b) Zakładasz ponownie taki sam temat
c) Zbywasz to
d) Używasz opcji szukaj w celu znalezienia podobnego tematu
e) Prosisz moderatora, by wyjaśnił Ci, dlaczego temat został zamknięty oraz starasz się uzyskać od niego jakąkolwiek pomoc



Tylko to mi pasuje....albo poprostu zbywam to zależy to od danej sytuacji...

20. Na forum istnieje konkurs ,,Oceń poprzednika”. Co robisz?
a) Odpisujesz w nim dosyć często oceniając jak największą liczbę osób
b) Odpisujesz raz na jakiś czas i oceniasz tylko te osoby, które dość dobrze znasz
c) Odpisujesz tylko wtedy, gdy znasz tę osobę i już jej nie oceniałeś. Dodatkowo starasz się napisać dosyć wyczerpującą wypowiedź
d) Starasz się oceniać wszystkich, ale kosztem dość krótkich wypowiedzi

Jeżeli kogoś chociaż trochę poznałem i widzę jak żyje na forum to oceniam i stanowczo wyczerpująco, a jak nie znam to nie oceniam....mogę również ocenić poraz drugi jednak po bardzo długim czasie kiedy zmieniłem o userze zdanie na gorsze bądź lepsze...


Tak...czekamy na drugą edycję...czekamy...czekamy
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2007, 20:05:37 wysłana przez MeGorT »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Marzec 2007, 22:22:45 »
1. Właśnie zarejestrowałeś się na forum. Co robisz najpierw?
c) Staram się na początek odpisać w kilku tematach w dziale off topicu.
Na większości forum panują podobne zasady. Jeśli ktoś wie jak się zachować i ma głowę na karku to będzie wiedział co zrobić, aby nie dać powodów do narzekań moderatorom, a odpisywanie w off topicach jest czystą przyjemnością. Off topici to najciekawsze tematy, gdyż tak naprawdę poprzez je można poznać dokładnie userów.

2. Właśnie zacząłeś grać w Gothica 2, a na początek gry potrzebujesz lepszego wyposażenia. Co robisz najpierw?
b) Przeszukujesz parę znanych zakątków w celu znalezienia kilku przydatnych rzeczy
Jeśli już grę znam to nie widzę sensu w użeraniu się ze słabszymi „itemkami”. Zwłaszcza, że tego lepszego wyposażenia potrzebuje.

3. Ktoś potrzebował pomocy z związku z grą. Udzieliłeś mu odpowiedzi, a moderator zamknął temat. Okazuje się, że podałeś błędną informację. Co robisz?

b) Zgłaszasz to moderatorowi, a gdy ten otworzy temat, poprawiasz swój post i podajesz poprawną odpowiedź
Jak już coś robić to robić to dobrze. Nie lubię niedopowiedzeń.

4. W jednym z tematów ktoś złamał regulamin. Co robisz?
c) Odpowiadasz na pytanie zawarte w topicu, a przy okazji mówisz, co moderator powinien zrobić z postem delikwenta
Najważniejszy jest sam temat i odpowiedź na pytanie w nim zawarte. O upomnieniu takiego jegomościa nie można jednak zapomnieć, by chociaż zrobiło mu się z tego powodu głupio.

5. Ktoś prosi o pomoc, lecz jego post jest tak nieczytelny, że rozumiesz tylko połowę jego treści. Co robisz?
a) Zgłaszasz to moderatorowi
Po co się użerać z analfabetyzmem i niedouczeniem skoro są od tego ludzie...

6. W Gothicu 2 możesz dołączyć do jednej z trzech Gildii. Swój wybór uzasadniasz cechami ludzi z tychże organizacji. Którą z nich wybierzesz?
a) Paladyni
Lubię porządek i spokój. Staram się również być honorowy i jeśli coś obiecałem to z pewnością to zrobię. Nie toleruje również "kur*a" w formie przecinka. No i poprawianie błędów innych sprawia mi jakaś dziwną przyjemność.  

7. Ktoś wysłał Ci na PW obraźliwą wiadomość. Co robisz?
c) Robisz screen wiadomości i wysyłasz go moderatorowi
W takim przypadku ta odpowiedź wydaje się najrozsądniejsza...choć prędzej już odpisałbym do takiego delikwenta używając takich słów i zwrotów, że zapewne nie zorientował by się, że został właśnie obrażony...tępić chamstwo.

8. Potrzebujesz pomocy w związku z grą. Gdy otrzymujesz już pomoc...
d) Raportujesz temat moderatorowi i na PW dziękujesz osobie, która Ci pomogła
Jak już pisałem wcześniej nie lubię niedopowiedzeń.

9. Na forum jest organizowany konkurs na najlepsze opowiadanie. Co robisz?
d) Wysyłasz swoją pracę tylko wtedy, gdy ją skończysz i wyeliminujesz z niej wszelkie błędy
Podobno pisać umiem(choć ja bym był sceptyczny względem tego zdania), więc z pewnością bym spróbował, a połowicznego opowiadania nie wysłałbym. Z pewnością starałbym się zrobić to jak najlepiej.

10. Jesteś redaktorem na stronie i admin każe Tobie, oraz pozostałemu team’owi, napisać przynajmniej po jednym artykule. Co robisz?
d) Zbywasz to i czekasz, aż wena sama do Ciebie przyjdzie
Znam to z autopsji...jak tylko wstępowałem na „posadę” redaktora na innym forum to wmawiałem sobie, że będę pisać, starać się itd. , a jak przyszło co do czego to chęci brak. Nie lubię być do niczego zmuszany, a już z pewnością jak nie posiadam weny.

11. Na forum jest poszukiwany nowy moderator. Zarząd prosi o zgłoszenia w odpowiednim temacie. Co robisz?

d) Oceniasz, jak jesteś odbierany przez użytkowników, jaki jesteś aktywny i pomocny. Patrzysz ile razy byłeś upominany, itp.
Nie ma sensu zgłaszać się na moda, będąc debilem(miało być szczerze). Tym bardziej nie ma sensu zgłaszanie się na moda będąc nie lubianym debilem. Te dwa zdania chyba się mnie nie tyczą, ale pomimo tego przed zgłoszeniem należy się poważnie zastanowić. W końcu zostając modem staje się automatycznie odpowiedzialny za jego funkcjonalność, estetykę i "czystość". Należy spojrzeć na siebie racjonalnie.

12. Okazuje się, że swoją wypowiedzią kogoś obraziłeś. Co robisz?

a) Uważasz, że postąpiłeś słusznie i trzymasz przy swoim
Podchodząc do dyskusji nie rzucam słów na wiatr i jestem pewny swego zdania. Jeśli ktoś zostaje obrażony wypowiedzią to już jego problem, bo ja zdania nie zmienię.

13. Portal o Gothicu potrzebuje natychmiastowo jak największej liczby artykułów. Co robisz?
a) Nie zawracasz sobie głowy takimi problemami
Leń jestem...

14. Widzisz, jak ktoś w grze kogoś zabił. Co robisz?

c) Stajesz z nim do uczciwej walki, a w wypadku wygranej, odstawiasz go na posterunek
Wole wiedzieć, że moje zwycięstwo nie jest dziełem przypadku, a awanturnikowi przyda się lekcja pokory.

15. Jeden z użytkowników notorycznie łamie regulamin forum. Co robisz?
b) Odpisujesz mu wreszcie w którymś temacie, że jego posty są beznadziejne, itp.
No ile to można tolerować. Pewnie w końcu bym nie wytrzymał.

16. Ktoś wysłał Ci na PW łańcuszek. Co robisz?
d) Zgłaszasz wszystko moderatorowi.
Nie ma sensu użerać się z ciemnotą. W końcu moderatorzy są również i od tego. Jedyne łańcuszki które toleruje bez konsekwencji dla wysyłającego to te od mojej siostry...(szczęśliwie przechodzi jej ten okres młodzieńczej głupoty).

17. Jesteś w zarządzie forum i okazuje się, że przez jakiś czas nie będziesz odwiedzał portalu. Co robisz?
b) Odpisujesz w odpowiednim temacie o swojej nieobecności, podajesz jej przyczyny oraz informujesz, kiedy powinieneś wrócić
Poczucie taktu wymaga ode mnie w takiej sytuacji postawienia sprawy jasno. Zwłaszcza, gdy obejmuje się ważną funkcje na forum.

18. Zostajesz ukarany warnem za swoje wykroczenie. Co robisz?
a) Nie przejmujesz się tym i dalej piszesz, jak piszesz

Heh...jeszcze w życiu nie zostałem ukarany warnem. I prawdopodobnie nie przejąłbym się tym, gdyż jeżeli takowy by trafił na moje konto to byłaby do tego przyczyna o której bym doskonale wiedział.

19. Temat, który przed chwilą założyłeś, został zamknięty. Co robisz?

e) Prosisz moderatora, by wyjaśnił Ci, dlaczego temat został zamknięty oraz starasz się uzyskać od niego jakąkolwiek pomoc

Bardzo byłoby mi miło, gdybym znał przyczynę zamknięcia mojego tematu.

20. Na forum istnieje konkurs ,,Oceń poprzednika”. Co robisz?
c) Odpisujesz tylko wtedy, gdy znasz tę osobę i już jej nie oceniałeś. Dodatkowo starasz się napisać dosyć wyczerpującą wypowiedź

Nie lubię tego tematu. Większość osób tam piszących nabija sobie tylko licznik oceniając osoby o których nie mają zielonego pojęcia. Jak już pisać to coś sensownego.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2007, 22:24:32 wysłana przez Trivet »

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Marzec 2007, 01:22:03 »
1. Właśnie zarejestrowałeś się na forum. Co robisz najpierw?
c) Staram się na początek odpisać w kilku tematach w dziale off topicu-jeśli jestem na forum nowy, to warto poznać tutejszych userów i opowiedzić coś tam o sobie.

2. Właśnie zacząłeś grać w Gothica 2, a na początek gry potrzebujesz lepszego wyposażenia. Co robisz najpierw?
c) Przeszukujesz każde miejsce, by znaleźć jak najwięcej przedmiotów na początku gry-gothic 2 ma moim zdanie facsynujący świat i żal go porostu nie zwiedzić wzdłuż i wszeż i zarobić przy tym trochę kapuchy  

3. Ktoś potrzebował pomocy z związku z grą. Udzieliłeś mu odpowiedzi, a moderator zamknął temat. Okazuje się, że podałeś błędną informację. Co robisz?
Zgłaszasz to moderatorowi, a gdy ten otworzy temat, poprawiasz swój post i podajesz poprawną odpowiedź-no to chyba jasne  

4. W jednym z tematów ktoś złamał regulamin. Co robisz?
c) Odpowiadasz na pytanie zawarte w topicu, a przy okazji mówisz, co moderator powinien zrobić z postem delikwenta

5. Ktoś prosi o pomoc, lecz jego post jest tak nieczytelny, że rozumiesz tylko połowę jego treści. Co robisz?
b) Prosisz na PW, aby użytkownik poprawił swój post-nie odmawiam nigdy pomocy! heh  

6. W Gothicu 2 możesz dołączyć do jednej z trzech Gildii. Swój wybór uzasadniasz cechami ludzi z tychże organizacji. Którą z nich wybierzesz?
a) Paladyni-organizajca oklepana we wszystkich grach RPG ale fajnie jest pomachać sobie mieczykiem i żucić do tego jakiegos fire bala.

7. Ktoś wysłał Ci na PW obraźliwą wiadomość. Co robisz?
c) Robisz screen wiadomości i wysyłasz go moderatorowi-jeśli będę się z nim użerał to nic mi to nie da. Prosić się też nie bedę. A tak modder wstawi warna, a ja będę miał radochę  

8. Potrzebujesz pomocy w związku z grą. Gdy otrzymujesz już pomoc...:
a) Odpisujesz dziękując za podanie dobrej informacji

9. Na forum jest organizowany konkurs na najlepsze opowiadanie. Co robisz?
a) Nie masz ochoty pisać opowiadania w określonym czasie tylko dla jakiegoś konkursu-no,chyba że miałbym już jakies wcześniej napisane opowiadanie, to wtedy bym nadesłał

10. Jesteś redaktorem na stronie i admin każe Tobie, oraz pozostałemu team’owi, napisać przynajmniej po jednym artykule. Co robisz?
b) Włączasz grę, zdobywasz informacje oraz screeny i zaraz po tym zabierasz się za pisanie-szybki bill  

11. Na forum jest poszukiwany nowy moderator. Zarząd prosi o zgłoszenia w odpowiednim temacie. Co robisz?
ÂŻadna z odpowiedzi nie jest poprawna. Nie mam zielonego pojęcia o pracy moderatora, także raczej sobie to odpuszczam...

12. Okazuje się, że swoją wypowiedzią kogoś obraziłeś. Co robisz?
d) Na PW przepraszasz go i próbujesz się pogodzić
-to zależy też od tego, jak bardzo daną osobę obraziłem

13. Portal o Gothicu potrzebuje natychmiastowo jak największej liczby artykułów. Co robisz?
b) Jeżeli masz na komputerze jakieś prace, wysyłasz je adminowi

14. Widzisz, jak ktoś w grze kogoś zabił. Co robisz?
b) Powalasz awanturnika, zabierasz mu co ma i oddajesz go w ręce władz-czysty zysk  

15. Jeden z użytkowników notorycznie łamie regulamin forum. Co robisz?
b) Odpisujesz mu wreszcie w którymś temacie, że jego posty są beznadziejne, itp.-postąpiłem już tak z niejakim Ziemusiem  

16. Ktoś wysłał Ci na PW łańcuszek. Co robisz?
d) Zgłaszasz wszystko moderatorowi.-no załamka normalnie. ÂŁańcuszki? Na Forum? Bleee

17. Jesteś w zarządzie forum i okazuje się, że przez jakiś czas nie będziesz odwiedzał portalu. Co robisz?
c) Powiadamiasz o tym na komunikatorze tylko admina-to tak jakby ktoś zapytałby mnie "jeśli wiesz że nie będzie cie przez najbliższe dni w szkole, to co zrobisz: a) powiadomisz o tym wychowawcę b)rozwiesisz po całej szkole plakaty informujące o twojej nieobecności. Opowiedź chyba jasna  

18. Zostajesz ukarany warnem za swoje wykroczenie. Co robisz?
d) Od tej pory starasz się pisać coraz lepiej-nie ma co lizać tyłków modom   Lepiej wziąść się za siebie...

19. Temat, który przed chwilą założyłeś, został zamknięty. Co robisz?
d) Używasz opcji szukaj w celu znalezienia podobnego tematu-nie będę przecież ośmieszał się prosząc moda o otwiraniu tematu skoro istniał już podobny

20. Na forum istnieje konkurs ,,Oceń poprzednika”. Co robisz?
Po raz kolejny żadna opowiedź mi nie pasi. Myślę, że raczej oceniałbym dość rzadko i to tylko osoby, których avatar, nick itp. wzbudziły we mnie jakieś emocje  

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Marzec 2007, 19:35:46 »
Jak na razie podaję tylko wyniki, kto jakie zdobył cechy. Co do samych ocen użytkowników... Jako, że mam dosyć mało czasu (pisałem o tym w specjalnym temacie dla zarządu), postaram się to zrobić jutro lub w najbliższym czasie.
Tak czy inaczej, zapraszam do przeglądnięcia punktacji:

oktoffel
Perfekcjonista - 3
Zdyscyplinowany - 5
Honorowy - 3
Kulturalny -3
Leniwy - 3
Awanturnik - 1
Nabijacz postów
Niezdyscyplinowany - 3

Thrall
Perfekcjonista - 1
Zdyscyplinowany - 4
Honorowy - 4
Kulturalny - 4
Leniwy - 3
Awanturnik - 1
Nabijacz postów - 1
Niezdyscyplinowany - 2

Dragosani
Perfekcjonista - 3
Zdyscyplinowany - 5
Honorowy - 2
Kulturalny - 3
Leniwy - 5
Awanturnik - 1
Nabijacz postów
Niezdyscyplinowany - 1

Neo The One
Perfekcjonista - 4
Zdyscyplinowany - 2
Honorowy - 1
Kulturalny - 2
Leniwy - 5
Awanturnik
Nabijacz postów - 2
Niezdyscyplinowany - 4

LONYSARD
Perfekcjonista - 5
Zdyscyplinowany - 2
Honorowy - 2
Kulturalny - 3
Leniwy - 3
Awanturnik - 1
Nabijacz postów
Niezdyscyplinowany – 3

Brak 1 odpowiedzi.

ÂŁukasz_1
Perfekcjonista - 6
Zdyscyplinowany - 1
Honorowy - 3
Kulturalny - 4
Leniwy - 3
Awanturnik - 2
Nabijacz postów - 1
Niezdyscyplinowany - 1

Crisis
Perfekcjonista - 7
Zdyscyplinowany - 5
Honorowy - 2
Kulturalny - 4
Leniwy - 1
Awanturnik
Nabijacz postów
Niezdyscyplinowany - 1

DODO
Perfekcjonista - 8
Zdyscyplinowany - 7
Honorowy - 3
Kulturalny
Leniwy - 1
Awanturnik
Nabijacz postów
Niezdyscyplinowany - 1

Lord Sado
Perfekcjonista - 4
Zdyscyplinowany - 5
Honorowy - 1
Kulturalny - 1
Leniwy - 4
Awanturnik - 3
Nabijacz postów - 1
Niezdyscyplinowany - 1

MeGorT
Perfekcjonista - 3
Zdyscyplinowany - 5
Honorowy - 1
Kulturalny - 4
Leniwy - 3
Awanturnik - 1
Nabijacz postów
Niezdyscyplinowany – 2

Brak 1 odpowiedzi.

Trivet
Perfekcjonista - 5
Zdyscyplinowany - 4
Honorowy - 3
Kulturalny - 1
Leniwy - 1
Awanturnik - 1
Nabijacz postów - 1
Niezdyscyplinowany - 4

KrokusM
Perfekcjonista - 3
Zdyscyplinowany - 4
Honorowy - 2
Kulturalny - 2
Leniwy - 2
Awanturnik - 1
Nabijacz postów - 2
Niezdyscyplinowany – 2

Brak 2 odpowiedzi.


Proszę na razie tutaj nie odpisywać. W określonym czasie powiadomię was, kiedy reszta userów może dawać swoje odpowiedzi (które od teraz oczywiście trzeba uzasadniać).

Pozdrawiam

Boba Fett  
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2007, 20:17:30 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Quiz/ankieta - wasze cechy
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Marzec 2007, 19:35:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top