Autor Wątek: Dzień Kobiet  (Przeczytany 5374 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Dzień Kobiet
« dnia: 08 Marzec 2007, 19:52:42 »
Czekałem, czekałem i chyba bym się nie doczekał, żaden mężczyzna na tym forum chyba nie pomyślał o tym by założyć ten temat. Tak więc padło na mnie...

Najpierw chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom piszącym na forum, dziękuję, że jesteście kochane "userki". No dość życzeń nigdy nie umiałem tego robić ktoś inny na pewno zrobi to lepiej.

Przejdźmy do samego "święta, że tak się wyrażę. Obchodziliście je jakoś szczególnie, lataliście z kwiatkami za paniami czy może nie zrobiliście nic by zadowolić w tym dniu płci przeciwnej. Ja złożyłem życzenia komu mogłem a zbyt dużej ilości osób życzeń złożyć nie mogłem gdyż jestem chory i muszę siedzieć w domu.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec 2007, 22:20:59 wysłana przez IsentoR »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Dzień Kobiet
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marzec 2007, 20:11:56 »
Nie będę odludkiem i również złożę życzenia dla płci pięknej. Może i nie jestem bombowym poetą, ale zawsze coś wyjdzie  

Zdrowie, szczęścia, pomyślności
dużo gości i prezentów
W dniu waszego wielkiego święta
ÂŻyczy wam
DODO

Wszelkie prawa zastrzeżone  

Jest to święto szczególne ze względu na to, że to panowie latają za dziewczynami anie na odwrót. W tym dniu można dać dowód swych uczyć do danej kobiety.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec 2007, 20:12:31 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Dzień Kobiet
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marzec 2007, 20:11:56 »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Dzień Kobiet
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2007, 20:17:16 »
A ja chciałbym złożyć wszystkim użytkownikom płci pięknej dużo szczęścia i abyście  pisały dobre posty no i niech wasze życie będzie usłane różami.
                                                            ÂŻyczy Thrall

A jeżeli o różach mowa
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec 2007, 20:18:20 wysłana przez Thrall »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Dzień Kobiet
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Marzec 2007, 20:17:56 »
Również zdrówka,zdrówka,zdrówka,szczęścia,szczęścia,szczęścia,pomyślnosci,pomyślności,pomyślności i wszystkiego najlepszego forumowiczkom.

Z okazji dnia Waszego,
Rzyczę wam wszystkiego najlepszego,
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Uderzenia miłości,
Pięknego narzyczonego,

Hmmm... Dalej jakoś nie mogłem znaleźć rymów.

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Dzień Kobiet
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Marzec 2007, 20:20:01 »
Ja równierz chiałbym wam życzyć wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka szęścia i wszystkiego co dobre.

Cóż  musze powiedzić, że dzisiaj razem z kumplami przygotowaliśmy mały skecz, specjalnie na ten dzień. Może nie był on najlepszy, ale chyba podobał się wszystkim[mówiąc, a raczej pisząć ''wszystkim'' mam na myśli wszystkie panie.] I jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego.

                                         Z okazji dnia tak szczególnego
                                         życzę wam wszystkiego najlepszego
                                         dużo życzeń,  kwiatów, męża dostojnego
                                         życzę wam tego wszystkiego
                                        z serca mego szczerego.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec 2007, 20:36:15 wysłana przez Lenosis »

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Dzień Kobiet
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Marzec 2007, 21:17:01 »
"Panowie Zdrowie Pań"
Również dokładam się do życzeń kierowanych dla wszystkich pań które uczęszczają na naszym forum.



A co do święta to jest to jedyny dzień w roku w którym żałuję tego, iż w mojej klasie jest 28 dziewczyn (joke), razem z kolegami podarowaliśmy każdej z nich po jednej czerwonej róży.

Parę śmiesznych cytatów i sytuacji związanych z dniem dzisiejszym.


1) Odebraliśmy róże schowane u woźnej i niosę z kumplem całe wiadro różyczek, mijamy jakieś dziewczyny z młodszej klasy i zaraz leci za nami tekst:
- Popatrz, to te chłopaki z 3c oni to są dopiero wychowani
Normalnie polew duszy miałem z nich  


2) Wracamy z pustym wiadrem do woźnej i tu krótka rozmowa:
- To ilu jest chłopaków jest was w tej klasie.
- 8 na 26 dziewczyn
- O to się musieliście wykosztować. Przynajmniej warto było dla tych dz**ek.

W tym momencie mi i kumplowi szczęka opadła do podłogi a woźna:
- O przepraszam dziewek.


  Zwariowany dzień ale najlepsze jest i tak oblewanie zdrowia naszych pań.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Dzień Kobiet
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Marzec 2007, 21:36:37 »
Również życzę wszystkiego najlepszego wszystkim kobietom (nie tylko tym z Tawerny   ). Mam nadzieję, że wasze życie będzie dobrze się rozwijać i spełnicie wszystkie swoje marzenia.

Ja zaplanowałem kolację w restauracji dla mnie i mojej narzeczonej już parę dni temu. Jednak pogorszyła się  choroba, na którą byłem w tym czasie chory i wylądowałem w szpitalu z ostrym zapaleniem płuc. Właśnie piszę z laptopa ze szpitala. Niestety wszystko wzięło w łeb i moja dziewczyna spędziła prawie cały dzień w szpitalu. Na kolację wysłałem moich przyjaciół, którzy ponad miesiąc temu mieli piątą rocznicę ślubu... Mojej narzeczonej szykuję coś specjalnego teraz... powiem jedynie, że to będzie luksusowy samochód :)


Teraz tak z innej beczki - dzisiaj podczas badań, lekarz wyczuł u mnie gdzieś w okolicy płuc guzek. Możliwe jest, że to jest rak czy nowotwór, ale może to być oczywiście coś innego, niegroźnego. Jednak boję się jak cholera i ręce trzęsą mi się już od paru godzin. Jutro mam specjalistyczne badanie na celu zbadania guzka... W życiu się tak nie bałem jak teraz ;/. Na szczęście otworzyło mi to oczy na różne sprawy...

Wszystkiego najlepszego dla kobiet...

Pozdrawiam

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Dzień Kobiet
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Marzec 2007, 22:12:49 »
_Snopek_ nie tylko ty masz ciekawe akcje z woźnymi :D [yeah, niema to jak mieć dyżur na dyżurce i słuchać o historiach związanych z vice dyrektorem, kierowanymi na niego bluzgami, i narzekaniami że za mało kasy:P Czasem boki zrywać:D]  

Oczywiście również przyłączam się do życzeń, dla wszystkich pań postujących na naszym forum, specjalne życzonka przesyłam naszym panią z klasztoru, kochanej Metztli, oraz kochanej Madzi, naj naj :*:P. (yeah, może biba u racymaga? :p w to mi graj!)

Cóż jeśli chodzi o to jak traktuje ten dzień i czego dziś dokonałem. Cóz, poza zbesztaniem naszej koffanej pani od Angielskiego, pobiegania na WF, i siedzenia w korkach, to zdarzyło się złożyć życzenia, szczególnie mojej potencjalnej wybrance z klasy, i innym dziewczyną z klasy. W tym roku w nowej klasie, jednak, plany ze zbiórką kasy nie wypaliła, i niestety, ci co byli odpowiedzialni za organizację, zawiedli, i jedynie kupili dziewczynom..czekolady, kiedy inne panny z innych klas dumnie paradowały z kwiatami niczym paladyni z gniewami Innosa. [głównie była to zlewka niektórych co do przyniesienia kasy;/]. Dla mnie dzień 8 marca nie jest tak jakoś wyjątkowy, dla kobiet powinno się codziennie okazywać szacunek i oddanie:).

Wszystkiego co najlepsze...
100 najdroższych kosmetyków na świecie
Miłości tej jedynej i prawdziwej
Odkrycia w sobie jak najwięcej
Opieki nad nami...
Namiętności i Tajemniczości...
W każdym dniu egzystencji na tym padole...
Jak najlepszych chwil


Ekhm, tak dla jasności, powżyszy tekst jest mojego autorstwa:p
ÂŻyczy Arkh.        
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec 2007, 22:43:13 wysłana przez Arkhan »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Dzień Kobiet
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Marzec 2007, 22:34:13 »
Ja także chciałbym wszystkim kobietom na świecie złożyć życzenia z okazji waszego dnia  i tym młodym i tym o paliczce  . Po prostu żyjcie długo i szczęśliwie, wierszyków nie za podam ponieważ dzisiaj nie mam żadnych idei i weny twórczej a z neta ściągać nie będe  . Najbardziej chciałbym złożyć swoje życzenia Mamie i Mojej Ukochanej Dziewczynie :-*, no i wszystkim fankom Gothica i TG  . Nie mam się czym pochwalić jak to było w ten dzień w szkole gdyż w niej nie byłem  po prostu zaspałem...zdarza się czasem ;-) jednak chłopcy na pewno się postarali, a na dodatek dzisiaj był fotograf w szkole i robił zdjęcia klasowe i osobiste  już to widzę jak dziewki na nim z różami paradują....

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Dzień kobiet.
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Marzec 2009, 23:26:50 »
Jutro jest 8 marca a więc dzień kobiet. I tu się nasuwają dwa pytania. Do panów: czy składacie życzenia kobietom, bądź dajecie jakieś upominki? Oraz dla pań: czy są obdarowywane życzeniami wraz ze szczerym uśmiechem bądź prezentem.

No ja obdarowywany to raczej nie jestem. A co do obdarowywania. To jest kilka takich kobiet. Może niektórym wyda to się głupie, lalusiowate bądź coś w tym stylu, jednakże zawsze dam coś matce. W końcu to ona mnie urodziła. No kilka osób jeszcze by się znalazło. A życzenia jak to życzenia, każdej osobie płci żeńskiej.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dzień kobiet.
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Marzec 2009, 23:33:26 »
ÂŻyczenia składam przeważnie wszystkim znajomym mi paniom i to po prostu przyzwyczajenie. Co do kupowania, to matce również zawsze podaruje drobny upominek bo jak sam mówiłeś - ona mnie urodziła i się jej należy. I kupiłem żelki dziewczynkom z klasy :).

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Odp: Dzień kobiet.
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Marzec 2009, 23:36:19 »
Cytuj
I kupiłem żelki dziewczynkom z klasy Uśmiech.

Ja się nawet pofatygowałem i nie podarowałem 2'óch złotych na ten szczytny cel. W mojej klasie jest tylko kilka osób co na te żelki zasługują.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień kobiet.
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Marzec 2009, 23:57:17 »
Przypomniałem sobie, że kiedyś już taki temat powstał, dlatego proszę o otworzenie tego starego i scalenie go właśnie z tym wątkiem.
Dzień Kobiet

Co do samej uroczystości, jakoś nie mam zwyczaju składać życzeń czy kupować prezentów, weszło mi to chyba w nawyk przez ostatnie lata i nie jest to niestety powód do dumy. Cóż więcej rzec? W każdym bądź razie, jutrzejszy dzień będzie dla mnie dniem przełomowym jeśli chodzi o Dzień Kobiet, mianowicie kupiłem już odpowiednie upominki dla mamy i dziewczyny mając nadzieję, że choć na chwilę zapomną jaki to jestem uciążliwy, kapryśny i uparty. O życzeniach także postaram się nie zapomnieć.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dzień Kobiet
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Marzec 2009, 17:27:25 »
Dobra, to w tym roku postaram się być miły dla większości kobiet.

http://kazamaty.eu/2009/03/08/dzien-kobiet/

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dzień Kobiet
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Marzec 2009, 17:27:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top