Autor Wątek: Komunizm  (Przeczytany 54636 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Komunizm
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Sierpień 2007, 21:54:40 »
Powiem tu tylko co myślę o komuniźmie, a dokładniej dlatego to nie może wypalić. W tej dyskusji już się trochę pogubiłem, chociaż nie brałem w niej udziału postowego.

Gdyby ludzie byliby idealni, to by komunizm byłby idealny.


Samo założenie, że każdy ma tyle samo nie jest złe. Pod warunkiem, że każdy jest bogaty. Bo chodzi o to, że człowiek jest istotą próżną. Każdy chce mieć Rolexy z białego złota, Hummery, którymi mógłby gnieść inne samochody.

Każdy chce się bogacić i każdy ma na to jakiś pomysł. Gdy każdy ma tyle samo ma gdzieś naukę i woli pracować w fabryce smalcu i ciągnąć forsę od państwa, aby żyć w dostatku i mieć stadko dzieci. Dla mnie to niedorzeczne, że właśnie taki pan może za otwieranie puszek będzie miał tyle samo co wykładowca na uczelni. Gdyby takich ludzi byłoby więcej, to państwo musiałoby karmić swą nieprzemierzoną piersią wszystkich obywateli, a to doprowadziłoby do ruiny. Chociażby w takiej Litwie, gdzie nie ma za dużo surowców, a z uprawy bździnotwy czy innego ziarna się nie wyżyje.

Każdy chce się od czasu - do czasu napić i nie koniecznie wina z krajów 'zaprzyjaźnionych'. Ludzie są pomysłowi i mogą przemycić do Polski niemieckiego Playboya (hardcore) lub parę butelek Johny'ego Walkera. I już zarabia pieniądze i równość zachwiana.

Człowiek jest słaby i łatwo poddaje się uzależnieniom. Dlatego Johny Walker jest dla niego odpowiednio mocny i pije go cały czas, skazując państwo na wywalenie kolejnych środków socjalnych.

Ludzie lubią bułki z makiem, niekoniecznie z bułką, a więc nadal człowiek poddaje się uzależnieniom.

Młodzi ludzie mają pełno 'ładunku' i nie wystarczy im się gapienie na babkę z 'Wielkiego Szu'. Dlatego sprowadzają sobie Playboya z Niemiec, a później Hustlera... i dalej i dalej... Tak czy siak sprzedawca się bogaci, a celnik z zaćmą może również.

Ludzie mają pomysły, wykształcenie - dlatego zaryzykują i wyjadą do Ameryki, Niemiec czy gdzie indziej, a tam zostają znanymi ginekologami, albo coś w tym stylu.

To zachęca innych by wyjeżdżali.



Ktoś może powiedzieć:

'Państwo nie musi płacić za obywatela, który chce się nawąchać'.

Ale wtedy całe ideały pryskają. Zawsze będą narkotyki, alkohol, papierosy, hazard. Ludzie stają się biedni, a muszą ssać mleczko od państwa. A państwo nie ma tak wiele mleka, w końcu piersi spuszczają się i nikt takiej panienki nie chce.

Może gadam głupoty, bo jestem śpiący, ale ja tak to postrzegam.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Komunizm
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Sierpień 2007, 22:41:16 »
No to pajechali...

Cytuj
Gdyby ludzie byliby idealni, to by komunizm byłby idealny.
"Ludzi kształtuje otoczenie. Stwórzmy doskonałe otoczenie, a bedziemy mieli doskonałych ludzi".

Cytuj
Samo założenie, że każdy ma tyle samo nie jest złe. Pod warunkiem, że każdy jest bogaty. Bo chodzi o to, że człowiek jest istotą próżną. Każdy chce mieć Rolexy z białego złota, Hummery, którymi mógłby gnieść inne samochody.
Co wszystko jest kapitalistycznym tworem (rolexy itd..)

Cytuj
Każdy chce się bogacić i każdy ma na to jakiś pomysł. Gdy każdy ma tyle samo ma gdzieś naukę i woli pracować w fabryce smalcu i ciągnąć forsę od państwa, aby żyć w dostatku i mieć stadko dzieci. Dla mnie to niedorzeczne, że właśnie taki pan może za otwieranie puszek będzie miał tyle samo co wykładowca na uczelni. Gdyby takich ludzi byłoby więcej, to państwo musiałoby karmić swą nieprzemierzoną piersią wszystkich obywateli, a to doprowadziłoby do ruiny. Chociażby w takiej Litwie, gdzie nie ma za dużo surowców, a z uprawy bździnotwy czy innego ziarna się nie wyżyje.
A czemu ten, który pracuje w fabryce smalcu ma dostawać mniej od innego? Za pojeciem równosci kryje się to, że niech każdy żyje na pewnym poziomie, ale nie przesadzajmy.... Wiadomo, że matka pracująca na dwie zmiany w biedronce dostanie mniej niż szefowa osiedlowego sklepiku... Precz z prywaciarzami!

Cytuj
Każdy chce się od czasu - do czasu napić i nie koniecznie wina z krajów 'zaprzyjaźnionych'. Ludzie są pomysłowi i mogą przemycić do Polski niemieckiego Playboya (hardcore) lub parę butelek Johny'ego Walkera. I już zarabia pieniądze i równość zachwiana.
Playboy - Zachodni wymysł...

Cytuj
Ludzie mają pomysły, wykształcenie - dlatego zaryzykują i wyjadą do Ameryki, Niemiec czy gdzie indziej, a tam zostają znanymi ginekologami, albo coś w tym stylu.
Zrywają azbesty po dachach... Koczują w namiotach w Irlandii... Tak.. Istny raj...

Cytuj
Zawsze będą narkotyki, alkohol, papierosy, hazard
Odwołuję do pierwszego skomentowania mojego.

Cytuj
Może gadam głupoty, bo jestem śpiący, ale ja tak to postrzegam.
Nie moze, tylko napewno.

Hmm sądząc po twojej sygnie, to twój post tutaj raczej powinien mieć inny charakter...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

900 post. :P
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2007, 22:52:58 wysłana przez Kozłow »

Forum Tawerny Gothic

Komunizm
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Sierpień 2007, 22:41:16 »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Komunizm
« Odpowiedź #42 dnia: 20 Sierpień 2007, 22:54:03 »
Cytuj
Co wszystko jest kapitalistycznym tworem (rolexy itd..)
Cytuj
Playboy - Zachodni wymysł...


Motherfucker!
Komputer kurna też jest pieprzonym zachodnim wymysłem a z niego korzystasz...
Ubierasz sie w popieprzone ubrania pochodzące z zachodu(wątpie żebyś miał strój roboczy na sobie każdego dnia).
Słuchasz muzyki która była wytworzona na zachodzie(nie wiem czemu ale jakoś nie moge sobie wyobraźić rosyjskiego rapu bądź rocka  )
Telewizje oglądasz o kto ją wymyślił? Hmm... zachód?
Można tak kochaniutki wymieniać i wymieniać. Myślisz że jak zdanie Assasyna zostało odpowiednio zjechane przez pare osób to możesz też się pochwalić przed nim swoją wielką inteligencją i wiedzą w jakim Ty świecie żyjesz? Weź się kutwa przeprowadź do swoich braci w Rosji lub wyemigruj wreszcie do jakiegoś kołchozu i przestań wreszcie pisac takie głupoty.
Cytuj
Może gadam głupoty, bo jestem śpiący, ale ja tak to postrzegam.

Nie moze, tylko napewno.

Moim zdaniem gadał bardziej sensownie niż Ty w całym tym temacie.

Z wyrazami szacunku...

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Komunizm
« Odpowiedź #43 dnia: 20 Sierpień 2007, 23:09:18 »
Cytuj
Motherfucker!
Komputer kurna też jest pieprzonym zachodnim wymysłem a z niego korzystasz...
Komputera używam do rozpowszechniania Komunizmu.

Cytuj
Ubierasz sie w popieprzone ubrania pochodzące z zachodu(wątpie żebyś miał strój roboczy na sobie każdego dnia).
Nie wiem kto ci powiedział, że ludzie za komuny ubierali się w ubrania robocze... Aha nie noszę ubrań z zachodu, bo mnie na nie nie stać. A zwłaszcza nie nosze ubrań popieprzonych... Może ty takie nosisz... (Nie widziałem, żeby ktoś sypał pieprz na ubrania, albo wciskał w nie przyrodzenie...)

Cytuj
Słuchasz muzyki która była wytworzona na zachodzie(nie wiem czemu ale jakoś nie moge sobie wyobraźić rosyjskiego rapu bądź rocka  )
Rapu nie słucham, rocka też.... Muzyki słucham ogólnie bardzo rzadko...

Cytuj
Telewizje oglądasz o kto ją wymyślił? Hmm... zachód?
Zachód? Pierwsze nadajniki działały w Berlinie i..... niespodzianka Moskwie!

Cytuj
Weź się kutwa przeprowadź do swoich braci w Rosji lub wyemigruj wreszcie do jakiegoś kołchozu i przestań wreszcie pisac takie głupoty.
Hmm może nie zauważyłeś, ale w Rosji już od jakichś 16 lat nie ma kołchozów... Nie mam braci w Rosji... I nie myśl, że tylko w Rosji są komuniści... Bo praktycznie w każdym kraju działa komunistyczna partia.

Cytuj
Moim zdaniem gadał bardziej sensownie niż Ty w całym tym temacie.
Twoje zdanie twoim zdaniem... Ale za to ty tylko to bluzgasz na mnie... I to chyba twój cel w tym temacie...

Cytuj
Z wyrazami szacunku...
Nachrzaniasz i bluzgasz na mnie w całym poście, a na koniec dajesz wyrazy szacunku? W takim razie to ja mam gdzieś takie wyrazy szacunku...


Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Komunizm
« Odpowiedź #44 dnia: 20 Sierpień 2007, 23:50:29 »
No błagam Cie kochaniutki nie poniżaj się jaszcze bardziej niż możesz bo te Twoje wyjaśnienia są dziwnie wymuszane.

Cytuj
Nie wiem kto ci powiedział, że ludzie za komuny ubierali się w ubrania robocze
Hehe... mój dziadzio który w takich popylał :D
Cytuj
Rapu nie słucham, rocka też.... Muzyki słucham ogólnie bardzo rzadko...
To stwierdzenie w nawiasie akurat nie było skierowane do Ciebie tylko zawierało moje osobiste przemyślenia związane z rosyjską muzyką
Cytuj
Hmm może nie zauważyłeś, ale w Rosji już od jakichś 16 lat nie ma kołchozów... Nie mam braci w Rosji... I nie myśl, że tylko w Rosji są komuniści... Bo praktycznie w każdym kraju działa komunistyczna partia.
Ech i znowu nie skumałeś mojego jakże źle wymyślonego sarkazmu i ironii   Jestem zawiedziony... No ale będzie dobrze :*
I to chyba twój cel w tym temacie...Moim celem było to czego Ty nigdy nie zrozumiesz więc nie pisz jak to rozumiesz na swój sposób bo i tak rozumiesz źle.

Cytuj
Nachrzaniasz i bluzgasz na mnie w całym poście, a na koniec dajesz wyrazy szacunku? W takim razie to ja mam gdzieś takie wyrazy szacunku...
Hehe czy w Twoją stronę padły jakies wyzwiska? I don`t think so... A wyrazy szacunku nie muszą być wyłącznie dla Ciebie. Ech w Rosji nie uczą kultury  


Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2007, 23:51:12 wysłana przez Riddle. »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Komunizm
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Sierpień 2007, 09:15:21 »
Cytuj
Hehe... mój dziadzio który w takich popylał :D
No to chyba do roboty, albo dlatego, że sobie lubił w nich popylać...

Cytuj
Ech i znowu nie skumałeś mojego jakże źle wymyślonego sarkazmu i ironii  Jestem zawiedziony... No ale będzie dobrze :*
Hmmmm Sarkazm i Ironia to dwie rzeczy, którymi zawsze zasłaniają się panowie na "R".

Cytuj
Ech w Rosji nie uczą kultury
Nie mieszkam w Rosji... (Ojej a może to był kolejny sławetny sarkazm pana Riddle'a)

A co mi tam....

Z wyrazami szacunku ;]

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Komunizm
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Sierpień 2007, 12:11:58 »
Cytuj
"Ludzi kształtuje otoczenie. Stwórzmy doskonałe otoczenie, a bedziemy mieli doskonałych ludzi".


Niestety, ale to ludzie tworzą otoczenie, a więc i ludzie je kształtują.


Cytuj
Co wszystko jest kapitalistycznym tworem (rolexy itd...)

I bardzo dobrze! Niestety, ale już świat jest tak skonstruowany, że zachód wymyślił Rolexy, Rolls Royce, Hummery i Johny'ego Walkera.

Cytuj
A czemu ten, który pracuje w fabryce smalcu ma dostawać mniej od innego? Za pojeciem równosci kryje się to, że niech każdy żyje na pewnym poziomie, ale nie przesadzajmy.... Wiadomo, że matka pracująca na dwie zmiany w biedronce dostanie mniej niż szefowa osiedlowego sklepiku... Precz z prywaciarzami!

Świat jest okropny, ale nie da się go zmienić. Bo matka pracująca na dwie zmiany mogła skończyć studia, mimo tego, że jej rodzice nie mieli pieniędzy. Wystarczyło się uczyć, a otrzymała by stypendium. Nadal pewnie gadam głupoty, bo dopiero co wstałem.

Pracownik w fabryce smalcu nie może dostawać więcej albo mniej niż wykładowca, bo wykładowca kształci ludzi. Uczy ich! Medycyny, prawa, zarządzania. Gdyby nie było wykładowców, to każdy byłby robolem w fabryce smalcu! A lud może żyć bez smalcu, ale nie bez kraju. A kraj nie może żyć bez gospodarki, a gospodarka nie może żyć bez wykształciuchów, którzy ją napędzają!
 
Precz z prywatą? Nokia, Sony Ericson itp - to wszystko prywata. A czy można bez niej dzisiaj żyć? Nie. Komputery - też prywata. Żyć możesz? Nie.

Cytuj
Playboy - Zachodni wymysł...

Wprowadźmy 'Matrioszkę'. Każdy lubi sobie czasem pooglądać, nie można nam tego zabronić.

Cytuj
Zrywają azbesty po dachach... Koczują w namiotach w Irlandii... Tak.. Istny raj...

To bardziej komentuje dzisiejszą rzeczywistość. Jeśli ktoś jest mosiek i nie zna dobrze angielskiego to ma przechlapane w komunie! Wyobraź sobie, że dzisiaj panuje Komunizm. Podobno masz zapędy reżyserskie. Czy łatwo ci by było pójść na dobrą filmówkę i zebrać fundusze na film? Nawet jeśli to ma być jakieś lizidupstwo, ludzie nie nawidzili komuny i byłbyś uważany za propagandowca, chociaż nikt by ci tego nie powiedział wprost.

Spójrzta na takiego Kamińskiego. Wyjechał do USA, został operatorem i dostał dwa Oscary! Osiągnął by to w Polsce? Nie.

Komunizm niestety zniszczył na przestrzeni dekad swoją reputację na świecie. Gdyby w demokracji urządzałoby się referendum czy ktoś ma kupić tanie winsko - ludzie też by ją znienawidzili.

Dzisiaj państwo ma szczerze w d*pie każdego ćpunka, co sobie zniszczy życie. Zabiera się mu dom, mieszkanie, samochód. I nie trzeba takiego utrzymywać. A wyobraź sobie, że takich mamy w Polsce z milion, albo i dwa.

Państwo się na takich bogaci, a nie musi bulić.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 14:52:19 wysłana przez Assasyn »

Offline aretofe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Komunizm
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Sierpień 2007, 14:13:00 »
Ja powiem jedno: Komunizm wychodzi dobrze tylko wtedy,gdzy jest mądra i dobra władza,komunizm jest dla ludzi myślących a nie za przeproszeniem dla "debili"(nie mogłem znaleźć innego określenia).Popatrzcie na Chiny:tam prawie nie ma bezrobocia,wszystko jest robione w Chinach,zabawki,kajaki,niektóre metalowe rzeczy,wiele rzeczy,które są z plastiku,jakby tak popatrzeć,to nawet połowa naszych rzeczy codziennego,lub niecodziennego użytku jest produkowana w Chinach,dlaczego? Bo tam jest popyt na wszystko,jakaś firma,która jest w USA chętnie sobie zrobi taką filię w Chinach,bo tam jest dużo rąk do pracy i duży popyt na wszystko.

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Komunizm
« Odpowiedź #48 dnia: 21 Sierpień 2007, 14:31:27 »
Cytuj
Ja powiem jedno: Komunizm wychodzi dobrze tylko wtedy,gdzy jest mądra i dobra władza,komunizm jest dla ludzi myślących a nie za przeproszeniem dla "debili"(nie mogłem znaleźć innego określenia).Popatrzcie na Chiny:tam prawie nie ma bezrobocia,wszystko jest robione w Chinach,zabawki,kajaki,niektóre metalowe rzeczy,wiele rzeczy,które są z plastiku,jakby tak popatrzeć,to nawet połowa naszych rzeczy codziennego,lub niecodziennego użytku jest produkowana w Chinach,dlaczego? Bo tam jest popyt na wszystko,jakaś firma,która jest w USA chętnie sobie zrobi taką filię w Chinach,bo tam jest dużo rąk do pracy i duży popyt na wszystko.
Czytam twoje posty i mimo tego, że jestem po badaniu wzroku i ledwo widzę to się zmusiłem. Chiny krajem dobrej komuny? No tak, przecież 90% żyje w dobrobycie powyżej średniej światowej. A firmy inwestują w Chinolców bo to tania siła robocza. Bo lepiej zapłacić 2$ niż 20$
Wypadałoby trochę pomyśleć, a nie pisać co popadnie jak argumenty ze słomy.
Za ewentualne błędy przepraszam.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Komunizm
« Odpowiedź #49 dnia: 21 Sierpień 2007, 15:22:52 »
Cytuj
Niestety, ale to ludzie tworzą otoczenie, a więc i ludzie je kształtują.
Niestety, ale nie ;]

Cytuj
I bardzo dobrze! Niestety, ale już świat jest tak skonstruowany, że zachód wymyślił Rolexy, Rolls Royce, Hummery i Johny'ego Walkera.
A także eutanazję i aborcję.

Cytuj
Świat jest okropny, ale nie da się go zmienić. Bo matka pracująca na dwie zmiany mogła skończyć studia, mimo tego, że jej rodzice nie mieli pieniędzy. Wystarczyło się uczyć, a otrzymała by stypendium. Nadal pewnie gadam głupoty, bo dopiero co wstałem.
Wiesz... Nie wszyscy są tak pojętni na wiedzę, że mogli dostawać stypendia... I miejsc na studia dzienne jest przecież ilość ograniczona, a zaoczbnie to wykrwawić się można od tych wysokich opłat...

Cytuj
Pracownik w fabryce smalcu nie może dostawać więcej albo mniej niż wykładowca, bo wykładowca kształci ludzi. Uczy ich! Medycyny, prawa, zarządzania. Gdyby nie było wykładowców, to każdy byłby robolem w fabryce smalcu! A lud może żyć bez smalcu, ale nie bez kraju. A kraj nie może żyć bez gospodarki, a gospodarka nie może żyć bez wykształciuchów, którzy ją napędzają!
Kto anpędza gospodarkę? Wykształciuchy? Ty chyba sobie żartujesz... Powiedzmy, że nagle wszyscy robotnicy ogłaszają, że nie będą pracować. I wtedy taki wyksztalciuch co zrobi? O tyle (gest kozakiewicza) ci napędzi gospodarkę.

Cytuj
Precz z prywatą? Nokia, Sony Ericson itp - to wszystko prywata. A czy można bez niej dzisiaj żyć? Nie. Komputery - też prywata. Żyć możesz? Nie.
Żal mi ciebie, że nie możesz żyć bez komputera....

Cytuj
Komunizm niestety zniszczył na przestrzeni dekad swoją reputację na świecie. Gdyby w demokracji urządzałoby się referendum czy ktoś ma kupić tanie winsko - ludzie też by ją znienawidzili.
Hmmm czy ktoś urządzał za komuny takie referendum?

Cytuj
Dzisiaj państwo ma szczerze w d*pie każdego ćpunka, co sobie zniszczy życie. Zabiera się mu dom, mieszkanie, samochód. I nie trzeba takiego utrzymywać. A wyobraź sobie, że takich mamy w Polsce z milion, albo i dwa.
Państwo się na takich bogaci, a nie musi bulić.
Jakby był komunizm, to też bym miał takiego szczerze w dupie....

Cytuj
Czytam twoje posty i mimo tego, że jestem po badaniu wzroku i ledwo widzę to się zmusiłem. Chiny krajem dobrej komuny? No tak, przecież 90% żyje w dobrobycie powyżej średniej światowej. A firmy inwestują w Chinolców bo to tania siła robocza. Bo lepiej zapłacić 2$ niż 20$
Wypadałoby trochę pomyśleć, a nie pisać co popadnie jak argumenty ze słomy.
Za ewentualne błędy przepraszam.
Wyjątkowo zgadzam się z panem Mike Inez'em... W chinach nie ma komunizmu.. Bo komunizm nie uznaje wolnego rynku, a taki jest w Chinach... Panie Aretofe... Poczytaj sobie najpierw, a potem się wygłaszaj ;]
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 15:25:02 wysłana przez Kozłow »

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Komunizm
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Sierpień 2007, 15:42:34 »
Cytuj
Niestety, ale nie ;]
Niestety, ale tak ;]
Cytuj
A także eutanazję i aborcję.
I racja. Dobre "wynalazki".
Cytuj
Wiesz... Nie wszyscy są tak pojętni na wiedzę, że mogli dostawać stypendia... I miejsc na studia dzienne jest przecież ilość ograniczona, a zaoczbnie to wykrwawić się można od tych wysokich opłat...
Ale dobra komuna pewnie by im zapewniła wykształcenie.
Cytuj
ÂŻal mi ciebie, że nie możesz żyć bez komputera....
ÂŻal mi Ciebie, nie masz odwagi zorganizować wiecu komunistycznego tylko na forach jesteś aktywny.
Cytuj
Kto anpędza gospodarkę? Wykształciuchy? Ty chyba sobie żartujesz... Powiedzmy, że nagle wszyscy robotnicy ogłaszają, że nie będą pracować. I wtedy taki wyksztalciuch co zrobi? O tyle (gest kozakiewicza) ci napędzi gospodarkę.
Ty, w normalnym społeczeństwie musi być równowaga. Jakby były same robole to: O tyle (gest kozakiewicza) Ci przyjedzie z gospodarki, bez rozwoju. Komunizm jest ustrojem stagnacji, ba regresem.
Cytuj
Wyjątkowo zgadzam się z panem Mike Inez'em... W chinach nie ma komunizmu.. Bo komunizm nie uznaje wolnego rynku, a taki jest w Chinach... Panie Aretofe... Poczytaj sobie najpierw, a potem się wygłaszaj ;]
A co do tego, to zgadzam się, że się zgadasz.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Komunizm
« Odpowiedź #51 dnia: 21 Sierpień 2007, 15:59:15 »
Cytuj
Niestety, ale tak ;]
Niestety, ale nie ;]

Cytuj
I racja. Dobre "wynalazki".
Jedno co mi przychodzi na myśl i co dobrze to skomentuje to ta buźka -  

Cytuj
Ale dobra komuna pewnie by im zapewniła wykształcenie.
Oczywiście, że tak.

Cytuj
ÂŻal mi Ciebie, nie masz odwagi zorganizować wiecu komunistycznego tylko na forach jesteś aktywny.
A mi ciebie żal, że nie masz odwagi przyjść do mnie i mnie powiesić, tylko bluzgasz na mnie na forach...

Cytuj
Ty, w normalnym społeczeństwie musi być równowaga. Jakby były same robole to: O tyle (gest kozakiewicza) Ci przyjedzie z gospodarki, bez rozwoju. Komunizm jest ustrojem stagnacji, ba regresem.
A Kapitalizm to rozwój. Fajny rozwój za pomocą wyzysku i oszukaństwa.

Cytuj
A co do tego, to zgadzam się, że się zgadasz.
A co do tego, to ja się zgadzam, że się ty zgadzasz, że ja się zgadzam.

Ech no nie "wyczymam". To ma być dyskusja?! To mają być argumenty?! Taką ordynarną pyskówkę prowadźcie przez komunikator, albo PW, a nie spamicie na forum... - Triv
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 16:08:48 wysłana przez Trivet »

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Komunizm
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Sierpień 2007, 16:06:58 »
Cytuj
Jedno co mi przychodzi na myśl i co dobrze to skomentuje to ta buźka - blink.gif
Aleś Ty moralny, jak całe społeczeństwo.
Cytuj
A mi ciebie żal, że nie masz odwagi przyjść do mnie i mnie powiesić, tylko bluzgasz na mnie na forach...
ÂŻal mi ciebie, że gadasz takie głupiutkie słowa. Nigdzie Cię nie bluzgałem, ani nie obrażałem. To Ty troszkę się zapominasz. I lepiej dla Ciebie, żebym nie zaczął bluzgać. Więc fochy i nerwy w kąt.
Cytuj
A Kapitalizm to rozwój. Fajny rozwój za pomocą wyzysku i oszukaństwa.
Tak, tak, żyj sobie w swojej baśniowej idylli komunistycznego państwa, ale w swojej głowie.

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Komunizm
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Sierpień 2007, 16:21:03 »
Cytuj
A mi ciebie żal, że nie masz odwagi przyjść do mnie i mnie powiesić, tylko bluzgasz na mnie na forach...
Buhaha... Kozłowie mój kochany poniżasz sam siebie takimi dziecinnymi argumentami.
Cytuj
Jedno co mi przychodzi na myśl i co dobrze to skomentuje to ta buźka -  

Gdybyś miał 13 letnią siostre która zaszłaby w ciąże przez jakiegoś skretyniałego starucha pozwoliłbyś jej urodzić dziecko?
Cytuj
A Kapitalizm to rozwój. Fajny rozwój za pomocą wyzysku i oszukaństwa.

Jeśli kapitalizm to wyzysk i oszukaństwo to popatrzmy sobie na komunizm. OMG to przecież niesamowite! Oni oszukiwali i wyzyskiwali bez naszej wiedzy! A głupi kapitalizm robi to otwarcie... Do piekła z nimi!
Cytuj
ÂŻal mi ciebie, że nie możesz żyć bez komputera....

Kto jak kto, ale Ty nie powinienes czegoś takiego pisać   Wystarczy zobaczyc Twoją ilość postów od początku Twojego "istnienia" na forum a łatwo można wywnioskować kto tutaj bez blaszaka obejść sie nie może...
Cytuj
Bo komunizm nie uznaje wolnego rynku, a taki jest w Chinach... Panie Aretofe... Poczytaj sobie najpierw, a potem się wygłaszaj ;]
LoL! Pouczasz kogos textami które przeczytałeś ode mnie x postów wcześniej... Na lepsza argumenty o znajomości komunizmu Cie nie stać?


Z wyrazami szacunku...

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Komunizm
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Sierpień 2007, 16:34:36 »
Cytuj
Buhaha... Kozłowie mój kochany poniżasz sam siebie takimi dziecinnymi argumentami.
Buahaha Riddlu mój kochany nie ukrywaj za tym słowem co naprawdę do mnie czujesz ;]

Cytuj
Gdybyś miał 13 letnią siostre która zaszłaby w ciąże przez jakiegoś skretyniałego starucha pozwoliłbyś jej urodzić dziecko?
Tak.

Cytuj
Jeśli kapitalizm to wyzysk i oszukaństwo to popatrzmy sobie na komunizm. OMG to przecież niesamowite! Oni oszukiwali i wyzyskiwali bez naszej wiedzy! A głupi kapitalizm robi to otwarcie... Do piekła z nimi!
Komunizm był zły. Nie ukrywam tego. Ja staram sie wam uświadomić, ze nie jestem za machlojkami i zabijaniem... Ale wy swoje dalej :P

Cytuj
Kto jak kto, ale Ty nie powinienes czegoś takiego pisać  Wystarczy zobaczyc Twoją ilość postów od początku Twojego "istnienia" na forum a łatwo można wywnioskować kto tutaj bez blaszaka obejść sie nie może...
To może wystarczy popatrzeć ile czasu temu tu przybyłem ;] Czy siedzenie na komputerze długo jest oznaką, że nie moge bez niego żyć? Hmmm W każdej chwili mogę od niego odejsć.

Cytuj
LoL! Pouczasz kogos textami które przeczytałeś ode mnie x postów wcześniej... Na lepsza argumenty o znajomości komunizmu Cie nie stać?
Za to ty przeczytałeś je ode mnie XX postów wcześniej...

Z komunistycznym Pozdrowieniem
T. Kozłow

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Komunizm
« Odpowiedź #55 dnia: 21 Sierpień 2007, 16:44:55 »
Cytuj
Buahaha Riddlu mój kochany nie ukrywaj za tym słowem co naprawdę do mnie czujesz ;]
Ach! Wydało się... Nie no Kozłow nie możemy już tego dłużej ukrywać. Nasze dzieci zapoczątkują nową erę! Ciosiam Cie mój Lenineczku:*
Cytuj
Tak.
Z Twoich wypowiedzi wnioskuje, że piszesz już byle co tylko po to żeby miec argumenty "przeciw"... To oznacza tylko jedno: pustostan!
Cytuj
Komunizm był zły. Nie ukrywam tego. Ja staram sie wam uświadomić, ze nie jestem za machlojkami i zabijaniem... Ale wy swoje dalej :P
Ja to rozumiem tylko, że argumenty jakie nam tutaj pokazują na razie świadczą przeciwko Tobie. Zacznij pisac coś czego nie wiemy a może będziemy bardzie pozytywnie nastawieni do dyskusji.
Cytuj
To może wystarczy popatrzeć ile czasu temu tu przybyłem ;]
No właśnie o tym pisze  
Cytuj
Hmmm W każdej chwili mogę od niego odejsć.
No to odejdź i nie zawracaj nam głowy pustymi argumentami. Weź idź walnij jakąś krucjate przeciwko kapitalistom lub coś w tym stylu.
Cytuj
Za to ty przeczytałeś je ode mnie XX postów wcześniej...
Hmmm... Zaliczyłem zgon  


Z wyrazami szacunku...


Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Komunizm
« Odpowiedź #56 dnia: 21 Sierpień 2007, 16:55:41 »
Cytuj
Ach! Wydało się... Nie no Kozłow nie możemy już tego dłużej ukrywać. Nasze dzieci zapoczątkują nową erę! Ciosiam Cie mój Lenineczku:*
Twoje rozumowanie tego, co napisałem świadczy o twoim homoseksualizmie...

Cytuj
Z Twoich wypowiedzi wnioskuje, że piszesz już byle co tylko po to żeby miec argumenty "przeciw"... To oznacza tylko jedno: pustostan!
Oszczędziłem sobie rozbudowania mojej wypowiedzi, bo by się zrobiły drugie dyskusje teologiczne...

Cytuj
to rozumiem tylko, że argumenty jakie nam tutaj pokazują na razie świadczą przeciwko Tobie. Zacznij pisac coś czego nie wiemy a może będziemy bardzie pozytywnie nastawieni do dyskusji.
A czy gdzies ja tu napiasałem, że chcę mordować, grabić i gwałcić? Co do pozytywnego nastawienia twojego do tej dyskucji, to większa utopia od "Kapitalizmu bez wyzysku"...

Piszę więcej postów m.in. dlatego, że udzielam się na marancie.... A tam zcasami pisze się jednolinijkowe posty...

Cytuj
No to odejdź i nie zawracaj nam głowy pustymi argumentami.
Byłem pewien, że odpowiesz w ten sposób. Zacytuję tu kogoś "Głupotę ludzką łatwo zobaczyć i odgadnąć jej kolejny krok" - oczywiście nic osobistego, kochaniutki ;]

Cytuj
Hmmm... Zaliczyłem zgon
Nareszcie... Umarł.

Offline aretofe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Komunizm
« Odpowiedź #57 dnia: 21 Sierpień 2007, 17:03:40 »
Cytuj
Wyjątkowo zgadzam się z panem Mike Inez'em... W chinach nie ma komunizmu.. Bo komunizm nie uznaje wolnego rynku, a taki jest w Chinach... Panie Aretofe... Poczytaj sobie najpierw, a potem się wygłaszaj ;]

Jak to nie ma? A wojna domowa 1945-50 po co była? ÂŻeby zrobić komunę,a przeciwnicy się wycofali na Tajwan,to przecież jest w Chinach ustrój komunistyczny  

P.S.Uwielbiam starcia Komuniści vs Kapitaliści,wreszcie odnalazłem forum,na którym mogę posmakować tej przyjemności :D  
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 17:13:19 wysłana przez aretofe »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Komunizm
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Sierpień 2007, 17:07:49 »
Cytuj
Twoje rozumowanie tego, co napisałem świadczy o twoim homoseksualizmie...
Wystarczy, że raz pokażesz co czujesz naprawde a Riddle. nie odpuści. Jechac komucha, jechać! (i Panu Kozie juz ślinka cieknie na myśl co Riddle. móglby z nim zrobić)
Cytuj
Oszczędziłem sobie rozbudowania mojej wypowiedzi, bo by się zrobiły drugie dyskusje teologiczne...
Ja takim dyskusjom nie jestem przeciwny... wręcz przeciwnie... nie mam nic na przeciwko. Możemy dyskutować. Bring it on!
Cytuj
Piszę więcej postów m.in. dlatego, że udzielam się na marancie.... A tam zcasami pisze się jednolinijkowe posty...

:*
Cytuj
Byłem pewien, że odpowiesz w ten sposób. Zacytuję tu kogoś "Głupotę ludzką łatwo zobaczyć i odgadnąć jej kolejny krok" - oczywiście nic osobistego, kochaniutki ;]
Heh... jeśli mielibyśmy dyskutować o głupocie to powiem tak: Tylko skończony debil gada o komuniźmie nie znając dobrze jego historii i daje argumenty które zamiast ludziom pokazać pozytywy tego ustroju jeszcze bardziej ten ustrój dobija. Jaki z Ciebie komunista? Nie potrafisz nawet dawać porządnych argumentów wychwalających Twoich wąsatych Bogów i jeszcze oczekujesz, że każdy uklęknie i pocałuje Twoje nóżki za wskazanie drogi do świata idealnego. Co z Ciebie za komuch?!

Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 17:08:42 wysłana przez Riddle. »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Komunizm
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Sierpień 2007, 17:46:12 »
Cytuj
Wystarczy, że raz pokażesz co czujesz naprawde a Riddle. nie odpuści. Jechac komucha, jechać! (i Panu Kozie juz ślinka cieknie na myśl co Riddle. móglby z nim zrobić)
Zapewniam cię Tomie, że mi ślinka na pewno nie leci...

Ja takim dyskusjom nie jestem przeciwny... wręcz przeciwnie... nie mam nic na przeciwko. Możemy dyskutować. Bring it on!
Tylko że nie o to w tym temacie chodzi... Jest do tych dyskusji temat oddzielny...

Cytuj
:*
Dziwna odpowiedź....

Cytuj
Heh... jeśli mielibyśmy dyskutować o głupocie to powiem tak: Tylko skończony debil gada o komuniźmie nie znając dobrze jego historii i daje argumenty które zamiast ludziom pokazać pozytywy tego ustroju jeszcze bardziej ten ustrój dobija. Jaki z Ciebie komunista? Nie potrafisz nawet dawać porządnych argumentów wychwalających Twoich wąsatych Bogów i jeszcze oczekujesz, że każdy uklęknie i pocałuje Twoje nóżki za wskazanie drogi do świata idealnego. Co z Ciebie za komuch?!
Ciągle podaję takowe argumenty za tym, ze ten ustrój jest najlepszy... Tylko na to, że ty jesteś na nie ślepy nie mam wpływu.....
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 17:53:16 wysłana przez Kozłow »

Forum Tawerny Gothic

Komunizm
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Sierpień 2007, 17:46:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top