Autor Wątek: Minecraft  (Przeczytany 1667 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Retsam1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Minecraft
« dnia: 28 Lipiec 2011, 22:35:29 »
Witam wszystkich!
Jakiś czas temu postanowiłem nagrywać filmiki z minecrafta. Jest to co prawda dopiero seria testowa i proszę o surowe aczkolwiek uzasadnione oceny. Pomoże mi to w dalszej pracy nad moimi projektami, a wam może jako przyszłym widzom umili oglądanie. :)
Niżej podaję link do mojego profilu na youtube.
http://www.youtube.com/user/ExRayzor
Oczywiście wiem, że wiele rzeczy w mojej serii aktualnie mija się z prawdą ze względu na ciągłe aktualizacje gry. I też mam w związku z tym pytanie czy robić sprostowania w kolejnych odcinkach czy po prostu nagrać nową serię?

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Minecraft
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2011, 15:51:05 »
czemu nie robisz nowych odcinków?;>

Forum Tawerny Gothic

Odp: Minecraft
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2011, 15:51:05 »

Offline Retsam1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Minecraft
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2011, 17:43:53 »
Ciężko zrobić coś dobrze nie posiadając opinii innych. Bo znajomy, brat i cały korowód znanych nam osób nawet jeśli nie będą się na tym znać, albo po prostu, aby nie robić nam przykrości powiedzą, że fajne. Mi potrzeba osób, które oceniły by to dokładnie nawet osób, które powiedzą wprost "Ty stary, ale tu to ku**a zlamiłeś". Dlatego założyłem temat, aby ludzie napisali swoje opinie co można zmienić, co zdziałać. Ogólnie jak się coś nagrywa to nie po to aby samemu oglądać, a żeby inni oglądali. Dlatego póki nie będę miał rzetelnej opinii innych nie mam po co chwilowo nagrywać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Minecraft
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2011, 17:43:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything