Autor Wątek: Alernatywny Gothic3  (Przeczytany 1991 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quarior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Alernatywny Gothic3
« dnia: 04 Marzec 2007, 20:17:49 »
Po przejściu Gothic3 trochę się zawiodłem. PB schrzaniło masę spraw. Nie twierdze, że jest to zła gra, bo jest świetna. Ale G1 i G2 ustawiło poprzeczkę za wysoko. Na początek ogólnie zakończenie - te slajdy to jak dla mnie nie najlepszy pomysł, PB mogliby zrobić 3 filmiki i byłoby lepiej. Po stronie Innosa lepsze zakończenie byłoby, takie że to Lee zostaje królem, a Bezimienny odpływa z kontynentu w nieznane, albo się zaszywa gdzieś na odludziu. Eh widać PB lubi Powrót Króla... No i Xardas kiedy się dowiaduje, że zostaliśmy wybrańcem Innosa mógł chcieć nam odebrać artefakty siłą i samemu zakończyć wojnę. Już sam fakt, że nekromanta chce ratować świat jest trochę do niego nie pasujący, ale cóż... A zamiast poszczególnych zdjęć w pokazie slajdów mogły być krótkie filmiki. Po stronie Adanosa z kolei odchodzimy do Zapomnianych Krain. Kto miał kontakt z Dungeons&Dragons musi znać tą nazwę... Oprócz tego pokój ludzi i orków jest ściągniety z Warcrafta. Jako wybraniec Beliara jeszcze nie grałem, może będzie lepiej  . No i ogólnie brak bossów. Bo czy Zuben, albo Rhobar mogą być bossami, skoro załatwiam ich kilkoma ciosami, bez straty punktu życia? No i jeszcze brak oblężeń miast. Niby stolica jest oblężona, ale nie ma takiego klimatu, jak oblężenie zamku w Górniczej Dolinie w G2. Ogólnie nie ma gothicowego klimatu. Wszyscy mimo władzy orków nie są zbyt przygniębieni, a cały G3 prezentuje się w jaskrawych kolorach. Jak to pasuje do kontynentu, którym władają orkowie!  ... Wiem, że się czepiam, ale dla mnie G1 i G2 są lepsze od wszystkich innych gier, filmów, książęk itd! Więc spodziewałbym się czegoś więcej po ostatniej części (mam nadzieję, że PB nie będzie już na siłę tego przedłużać) tak świetnej sagii. Jeszcze raz piszę, że G3 to naprawdę świetna gra, ale nie pasująca do G1 i G2

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Alernatywny Gothic3
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2007, 21:51:33 »
Wg. mnie 3 czes ma trzy takie same zakonczenia praktycznie wrzystko jest to samo  tylko inna strona konfliktu chlopcy zepsuli z PB dobra serie jak zaczeli z wysoka poprzeczka to niech utrzymuja poziom i te sterowanie ach.. koszmar w G2 bylo doskonale
PoZdRo

Forum Tawerny Gothic

Alernatywny Gothic3
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2007, 21:51:33 »

Offline czarny mag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Alernatywny Gothic3
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2007, 22:54:58 »
Macie racje !!! Kiedy poraz pierwszy zagrałem w GI nic nie było dalej już takie samo . Gra niebezpiecznie wciągneła mnie do swojego świata . Na komputerze niemiałem żadnej innej gry oprucz Gothica . Kiedy pojawiła sie druga część przygody byłem mile zaskoczony nową ciekawą fabułą , grafiką , możliwościami ...itd. Niezmieniłem nastawienia do mojej ulubionej gry . Niestety poprzejściu wspaniale oprawionej III części miałem wielki niedosyt . Oczywiście gra zaskoczyła mnie , ale nie tym czego bym sobie życzył min. wymaganiami , ilością błędów w grze , pracą silniczka graficznego , i zbyt słotkim klimatem .
    Zapytam was oto czy pamiętacie orków niewolników w kopalnach z GI . Ja kiedy przechodziłem obok pracującego orka nad kturym pastwił sie strażnik nabierałem uczucia do gry . Niestety niewolnicy ludzie w GIII mają sie owiele lepiej . Kiedy przechodze obok niewolnika nawet niewzbudza mnie to aby go ratować .
W GII oblęrzenie zamku to niesamowita rzecz a takrze atmosfera strachu w zamku ( niby tacy odwarzni paladyni a trzęsą sie ze strachu ) .
    Mam nadzieje że dodatek usunie błędy w grze zmieni prace , klimat i wprowadzi film na koniec a nie te śmieszne slajdy .  Wielkie wielkie wielkie rozczarowanie, już nie tylko gram w Gothica na swojim kompie .
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2007, 22:57:02 wysłana przez czarny mag »

Offline srodek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Alernatywny Gothic3
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Marzec 2007, 23:17:39 »
Osobiście nie uważam ze G3 jest takim strasznym zawodem, przynajmniej nie dla mnie. czepiacie sie klimatu i tego ze ludzie sa za dobrze traktowani przez orki, ale przeciez taka jest wlasnie polityka podbijania calych panstw. Mozna albo eksterminowac wszystkich albo dać im na tyle swobody i wolności żeby zaakceptowali nowa sytuacje. A jak chcielibyście pogodzic to że bezimienny moze sie poruszac po calym panstwie niemal swobodnie przy wersji z eksterminacją. Nie mówiąc juz o tym jak miałby przejść na ich strone gdyby oni byli zbyt brutalni dla ludzi. Orkowie wykorzystali pomoc ludzi (najemników) przy podboju państwa i teraz jeżeli nie chca miec przeciwko sobie na obcym dla nich terenie nie tylko buntowników ale i również najemników i całej ludności cywilnej muszą dać ludziom pewne prawa. Do tego jak wprowadzic nastruj oblężenia taki jak w G2 gdy podbite jest całe państwo nie tylko otoczone jedno miasto. Tam odczuwało sie atmosfere strachu ponieważ nie było tam mowy o braniu jenców (tam prawie wszyscy to byli paladyni tutaj mamy samych cywili) teraz sytuacja przedstawiona w G3 jest odmienna - tu jest juz po podboju teraz trwa pacyfikacja buntowników. A co do walki i przeciwników ciezko jest wprowadzic bardzo silnych bossów jeżeli nawet przeciętny przeciwnik może Cię pokonać jeżeli uda mu sie seria ciosów, że tak napisze wpadnie w rytm. Z drugiej strony można pokonać niemal kazdego przeciwnika jezeli tylko nie pozwoli mu sie przejąć inicjatywy.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Alernatywny Gothic3
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:16 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Alernatywny Gothic3
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top