Autor Wątek: Mięso Jeleni  (Przeczytany 7493 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Post Mortem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Mięso Jeleni
« dnia: 04 Marzec 2007, 15:22:12 »
Mam zadanie od Chrisa to ten co siedzi w kamiennym kręgu koło Vengardu a mianowicie mam zabić płochliwego jelenia i dać mu jego mięso. Problem w tym , że zabiłem jakieś 10 jeleni i zabrałem od nich mięso , ale podchodzę do niego i jest  tylko opcja pohandlujmy. Nie wiem co mam zrobić. Proszę o pomoc.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Mięso Jeleni
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2007, 15:40:13 »
Wnioskuję, że zabijałeś zwykłe jelenie, a trzeba zabić "Płochliwe Jelenie" które biegają na południe od Vengardu.

Forum Tawerny Gothic

Mięso Jeleni
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2007, 15:40:13 »

Offline decym

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Mięso Jeleni
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2007, 15:41:22 »
musisz mieć sześć sztuk mięsa z płochliwych jeleni, i dopiero wtedy do niego pójść ;) też miałem tutaj kopot

Offline topiq

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Mięso Jeleni
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Marzec 2007, 07:35:02 »
Podłączę się do tematu. Mam problem ze znalezieniem tych płochliwych jeleni. Za pierwszym razem po spotkaniu Chrisa dostałem zadanie. Zabiłem jednego i niestety to było za mało bo po powrocie do Chrisa mogłem tylko pohandlowac. Pomyślałem, że to jakiś bug i zająłem się innymi zadaniami. Potem się dowiedziałem, że tych jeleni miało byc 6. Niestety kiedy wróciłem na dalsze polowanie, nigdzie nie mogę tych jeleni znaleźc. Obszedłem już chyba z cztery razy teren od Vengardu po Cape Dun i nawet śladu płochliwych. Jak je znaleźc?? Kod go to (czy goto.. już nie pamiętam, w każdym bądź razie z innymi działał)w tym przypadku nie działa bo i polskie literki i nazwa podwójna. Wie ktoś jak znaleźc te jelenie? Już krążenie wokół zaczyna mnie nudzic. Nie ma już co zabijac...

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Mięso Jeleni
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Marzec 2007, 15:46:51 »
Dziwne, jelenie powinny znajdować się niedaleko myśliwego i kamiennego kręgu, wykonując to zadanie nie miałem tego problemu. Możliwe, że jelenie ci po prostu uciekają i nie możesz ich dostrzec. Musisz dobrze szukać, a gdy je już dostrzeżesz, radzę użyć łuku, gdyż za pomocą miecza czy innej broni krótko dystansowej, jeleni nie zabijesz. Jeszcze raz radzę dobrze poszukać i obejść całą okolicę wzdłuż i wszerz.

Offline godula

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Mięso Jeleni
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Marzec 2007, 18:51:41 »
ja tego ostatniego zabiłem długo po otrzymaniu tego zadania, niedaleko Fahring

Offline Post Mortem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Mięso Jeleni
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Marzec 2007, 18:56:24 »
Dzięki za informacje właśnie udało mi się zabić wszystkie tuż koło kamiennego kręgu. Było ich dokładnie tyle ile miałem zabić.

Forum Tawerny Gothic

Mięso Jeleni
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Marzec 2007, 18:56:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything