Autor Wątek: przywodca orkow w faring- pomocy  (Przeczytany 5467 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slawtt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
przywodca orkow w faring- pomocy
« dnia: 01 Marzec 2007, 20:21:27 »
siemka
zrobilem wszystkie zadania w faring, i niemoge dostac sie do glownego przywodcy o co chodzi.
wczesniej zabilem tylko grombela jak mi droge pokazywal i za assasyna niedalem chyba vakowi 50tys. sztuk zlota ale to chyba na gre niewplywa co nie co mam teraz zrobic czy mam robic rewolki w miastach  i go olac czy co bo nie wiem co i jak czy to bug jakis pomocy...
dzki nra

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
przywodca orkow w faring- pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Marzec 2007, 22:42:20 »
ÂŻeby dostać się do głównego orkowego przywódcy w Faring, czyli Kana, musisz mieć 75 Reputacji u Orków, jeżeli wybrałeś ścieżkę buntownika to olej Kana i wyzwalaj Faring i inne miasta. Nie musisz rozmawiać z Kanem żeby przejść grę. Ale warto, jeżeli wybierze się ścieżkę orków

Forum Tawerny Gothic

przywodca orkow w faring- pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Marzec 2007, 22:42:20 »

Offline slawtt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
przywodca orkow w faring- pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Marzec 2007, 11:08:43 »
siemka
ja mam okolo 50 proc. u buntownikow,
wszedlem na pierwszy poziom do zamku, a do przywodcy orkow nie.
Ok czyli mowisz olac orka tak...
To zaczynam robic rewolki, bo wczesniej miasto za miastem wyzwalalem i gra mi sie popsula.
Teraz robie normalnie miasta a jak pojde do normaru i varantu to ma jakies znaczenie jak juz rewolki porobie w tych miastach w myrtanie bo napewno w normarze orki sie wsciekna co nie a w varancie co zauwazylem to nie pomocy...

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
przywodca orkow w faring- pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Marzec 2007, 14:44:40 »
W nordmarze tak czy siak zaatakują cię orkowie, nawet jezeli masz 75 reputacji. Robienie rewolucji w myrthanie nie ma żadnych konsekwencji dla Nordmaru i Varantu. Także... w nordmarze musisz zabijać orków, bo oni ciebie atakują, a w Varancie nie zaatakują cię, ale możesz skumać się z koczownikami i zabijać orków i asasynów.  

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
przywodca orkow w faring- pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maj 2007, 17:33:49 »
Aby dostać sie do Kana musisz mieć conajmniej 75% rep. u orków.Ale jeżeli chcesz poprostu wyzwolić miasto to możesz pójść na łatwizne.Pdochodzisz do jakiegos orka lub najemników i na oczach innych go zabijasz.Wtedy sam rozpoczynasz rewolucje i nie musisz dobijać reszty.

Forum Tawerny Gothic

przywodca orkow w faring- pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maj 2007, 17:33:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top