Autor Wątek: Bugi w G3  (Przeczytany 1244 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MAG 0GNIA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Bugi w G3
« dnia: 01 Marzec 2007, 15:12:30 »
Wiem ze byl juz podobny temat ale on uwzglendnial gluwnie gothic 1 i 2 ten natomiast ten jest o ''trujce''.
Ja sam znalazlem w gothic wiele bogow i blendow:
1.w Cape Dun mozna zdobyc 2 ogniste pucharu.Jak?Najpierw pogadajcie z Gamalem powie nam o ekwipunku paladyna w ktorum jest kielich.Puzniej pogadajcie z tamtejszym zlodziejem ktury kaze nam zabrac 3 zlote puchary z magazynu Urkrassa kiedy je wezmiecie on zacznie krzyczec ze go okradliscie i waz zaatakuje pokonajcie go i wejscie ognisty puchar z jego ekwipunku.Powieccie temu zlodziejowi ze ukradliscie te pucharyda wam troch XP o ile pamientam.Puzniej podadajcie z Urkrasem (do tego czasu powinien juz wstac) i kupcie od niego ten kielicj w ten sposub zdabedziecie 2.
2.Jesli bedziecie pili jakac miksturke albo cos jedli np.jakies ziele nacisnijcie''B''a ta zecz da wam statystyki
i sama powruci do ekwipunku:).
3.Czasami zdaza mi sie tak ze gram se w G3 (mam orginala) miemoge wypelnic 50% misji np. kiedy mam oszyscis jaskinie z bestji w tej jaskini ich niema kiedy mysliwemu mam przyniec z Cape Dun skury(powinny byc porozrzucane po calym miescie) niema ich wogule albo sa ze 2  takich przykladow jest wiencej ale nie ma sensu wszystkich pisac.
4.Czytalem w innym temacie ze ludzie maja problem z zabiciem krow kolo montery(mi czasami tez tak sie zadaza) a czasami moge se podejsc i zabic jee bez problemu.BUG

Wy tez piscie o dziwnych bugach i blendach jak jakies znajdziecie!!!

Temat istnieje - DODO
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2007, 15:41:42 wysłana przez DODO »

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Bugi w G3
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Marzec 2007, 15:19:17 »
Mam oryginalną wersję i czasem gdy podchodzę do beczki z wodą ta zmienia kolor na żółty lub na czerwony i wiesz mi się gra. na dodatek nie mogę wczytać tego savea.

Forum Tawerny Gothic

Bugi w G3
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Marzec 2007, 15:19:17 »

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Bugi w G3
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Marzec 2007, 15:41:48 »
Niestety temat powinien byc zamknięty, ponieważ istnieje już takowy - Błędy w grze

Popracuj choc trochę nad ortografią chłopie ( Nie czepiajcie się braku c z kreseczką bo mam coś że tylko tej literki nie mogą napisac )

Forum Tawerny Gothic

Bugi w G3
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Marzec 2007, 15:41:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything