Autor Wątek: Sposób na nieograniczona kase  (Przeczytany 2190 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline srodek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Sposób na nieograniczona kase
« dnia: 26 Luty 2007, 17:25:43 »
Po wyzwoleniu Cape dun zauwazylem ze gdy atakuje kogos w miescie to reszta postaci tylko kibicuje (nie wtrącaja sie do walki) i tu zauwazyłem sposób na nieograniczone zasoby kasy.
Nauczyciel złodziejstwa i myśliwy sprzed miasta maja łuki które sprzedaje sie za 5500 a co ciekawe jak zabijemy jednego i zabierzemy mu bron potem pobiegniemy do drugiego i zrobimy to samo to po powrocie do pierwszego on znowu ma bron i mozna to tak powtarzac w kółko:)
Mozna miec w ten spsób juz na poczatku gry pieniądze na wszystko co sie chce.

Offline Thorumbus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Sposób na nieograniczona kase
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2007, 13:14:21 »
Cytat: Cor Angar Anf
Kasy w G3 jest full. I ja nie mam z takimi żeczami problemu. A to że pojawi się kolesiowi broń to nie jest bug. Tak samo jak byście wy przegrali walkę i by wam zabrano broń. To sprawa jasna że idziecie do kupca i macie kolejną broń no nie. Pomyślcie zanim coś napiszecie.

Lepiej moze sie zajmij przegladaniem slownika j. polskiego. Albo zamiast grac skocz do szkoly moze :]


To jest ewidentny bug gry ale kompletnie nie przydatny. No chyba ze ktos jest dzieciakiem i takie RZECZY go rajcuja. Gra zapewnia gory kasy wystarczy tylko zbierac wszystko.

Edit
Dodam jeszcze ze bardzo dobra bron jest do kupienia zaraz na samym poczatku gry i kosztuje 1000 plomienny miecz
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2007, 13:18:56 wysłana przez Thorumbus »

Forum Tawerny Gothic

Sposób na nieograniczona kase
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2007, 13:14:21 »

Offline Hataker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Sposób na nieograniczona kase
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2008, 09:51:45 »
Broń jak broń ale lepiej sobie skombinować przywołanie ognistego miecza ma takie same staty ale za to podpala
przeciwnika .

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Sposób na nieograniczona kase
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2008, 10:04:56 »
Ludzie, co wy mówicie to nie są kody tylko bład w grze. może jest jak kod, ale kod to nie jest.

Ja już wiedziałem o tym bugu, ale od jakiegoś czasu zabieram topór Gornowi bo ten jest warty 10500.

Cytuj
Broń jak broń ale lepiej sobie skombinować przywołanie ognistego miecza ma takie same staty ale za to podpala
przeciwnika .

A co to ma wspólnego z tematem? poza tym po co przywoływać jak można kupić od nowego kowala z reddock luz u kowala z Okary. Kosztuje tylko 1000szt złota

Cytuj
To ja wole w taki sposób zabiarec też branie, ale paladynom, miecz paladyna jest warty 2000 szt. złota, dochodzi jeszcze tarcza za 3 tys.

Ale jak wezmiesz łuk to masz 5500 kasy więcej.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Sposób na nieograniczona kase
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty 2016, 20:07:15 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Sposób na nieograniczona kase
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty 2016, 20:07:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything