Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Historia Angara

(1/1)

Legolas:
Ni ma nic :D:D Temat do usunięcia :D

Niro:
Czy ja wiem. Angar był czarny, a więc musiał żyć gdzieś na Południowych Wyspach, albo w Varrancie.


--- Cytuj ---Ojciec dał mu jego pierwszy miecz był to kiepski szeroki miecz.
--- Koniec cytatu ---


--- Cytuj ---A sam wziął lekki pancerz łowcy smoków, który odziedziczył po dziadku i swój miecz który zwał sie Smoczą Zgubą, który również miał po dziadku oarz łuk.
--- Koniec cytatu ---



--- Cytuj ---Kirgo odrzucił łuk i wyjął miecz a Angar również dobył swego miecza.
--- Koniec cytatu ---

Opisywałeś rodzinę Angara jako wieśniaków, a więc skąd taki arsenał? Wiele rzeczy się powtarza, sam zobaczyłeś na jednym z przykładów, które podałem.


--- Cytuj ---Odpowiedziało mu że wioskę w której oboje mieszkali zaatakowali orkowie. Angar natychmiast pobiegł do wioski. To co zobaczył przeraziło go. Cała wioska płoneła
--- Koniec cytatu ---
.

W następnym akcie postaraj się nie powtarzać, zastępuj wcześniej użyte wyrazy synonimami. Literówek zresztą też nie brakuje. Najlepiej po napisaniu uwaznie przeczytaj swoje wypociny i popraw wszystkie błędy.

Kiepskawe to trochę, ale dam 6/10, bo ja bym lepszego nie napisał.

To nie jest oceną, jaką powinieneś napisać. Masz dobę na poprawienie tego. - [Boba Fett]

To tutaj nawet się w oceny ingeruje...

Kozłow:
Mam kilka zastrzerzeń:

Po pierwsze

--- Cytuj ---Mieszkańcy tylko tam jeździli na jakieś zakupy
--- Koniec cytatu ---
Błąd stylistyczny. Powinno być: "Mieszkańcy jeździli tam tylko po jakieś zakupy"
Po drugie
"pomarzyć" a nie "pomażyć", " pomagał "mamie" nie "mamię"
Po trzecie
Wojna z orkami zaczęła się 10 lat przed wydarzeniami w G1, a Angar ma na oko 30 - 35 lat, więc jakim cudem bawił się w "Paladynów i Orków" w dzieciństwie?  
Po czwarte
Mogłeś nie podawać nazwy miecza z gothica, tylko po prostu poiwedzieć "miecz"
Po piąte
Załóżmy, że Angar ma z 35 lat, więc jak miał 25 to zaczęła się wojna z orkami, a tu ma 18 i orkowie już pod Vengardem??
Po szóste
ÂŚrodkową część Myrtany orkowie podbili rok przed wysłaniem esmeraldy na khorinis, a w opowiadaniu przypusczalnie było to 17 lat temu????
Po siódme
Skąd Angar miał zbroję z płytek pełzacza??
Po ósme

--- Cytuj ---Angar wyjąwszy miecz z brzucha martwego orka. Ruszyło na niego dwóch orków[...]
--- Koniec cytatu ---
- co zrobił wyjąwszy miecz???
Po dziewiąte
Długa walka z trzema orkami??? Trenował 6 lat, powinien walczyć jakieś 5 minut najwyżej.
Po Dziesiąte (i ostatnie)
"wszystkich orków", a nie "wszystkie orki"

No i zrobiło się z moich zastrzeżeń 10 przykazań   ale jakbyś to dopracował to byłoby nawet niezłe opowiadanie. Na koniec pochwalę: Niezły opis walki z ostatnim orkiem  


U mnie masz 6/10, jakbyś poprawił to 9/10

Darkon:
Neo nie zrazaj sie wypowiedziami, lecz pisz staranniej, albo nie pisz wcale, bo w ogóle zapomniałeś o interpunkcji, a samo opowiadanie jest napisane baaaardzo wieśniacką polszczyzną. I tak jak już zauważyła reszta ludzi są niedociągnięcia "Gothicowe" - wydarzenia, które opisałeś miały miejsce wiele pózniej, Angar gdy przyszedł do zrównanego domu znalazł tam jeszcze ojca, który widać przeżył dość długo z orkowym orężem w brzuchu - zdążył jeszcze wyśpiewać historię na temat najazdu orków i dopiero wtedy umarł. Pózniej Angar wziął zbroję z płytek pancerza? Skąd? To był zrównany dom, byli prostymi wieśniakami, a w domu mieli zbrojownię...

Tristram:
Hmm... Opo jewst gothicowe czyli takie które średnio lubie. Jak na biednych ludzi to mieli niezłą zbrojownie w domu! A mam takie pytanie skąd wiecie ile lat ma Angar?? Może młodo wygląda a moze ma 20 lat a moze 60 !! Tak więc nieczepiajcie się tego!! Mam nadzieje że niepoddasz się krytyce i ze będziesz pisał dalsze części!! Nielubie niedokończonychg opo!!

Pozdro
Tristram

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej