Autor Wątek: Historia Angara  (Przeczytany 1621 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Historia Angara
« dnia: 24 Luty 2007, 12:56:52 »
Ni ma nic :D:D Temat do usunięcia :D
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2008, 15:04:40 wysłana przez Legolas »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Historia Angara
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2007, 14:06:08 »
Czy ja wiem. Angar był czarny, a więc musiał żyć gdzieś na Południowych Wyspach, albo w Varrancie.

Cytuj
Ojciec dał mu jego pierwszy miecz był to kiepski szeroki miecz.

Cytuj
A sam wziął lekki pancerz łowcy smoków, który odziedziczył po dziadku i swój miecz który zwał sie Smoczą Zgubą, który również miał po dziadku oarz łuk.


Cytuj
Kirgo odrzucił łuk i wyjął miecz a Angar również dobył swego miecza.

Opisywałeś rodzinę Angara jako wieśniaków, a więc skąd taki arsenał? Wiele rzeczy się powtarza, sam zobaczyłeś na jednym z przykładów, które podałem.

Cytuj
Odpowiedziało mu że wioskę w której oboje mieszkali zaatakowali orkowie. Angar natychmiast pobiegł do wioski. To co zobaczył przeraziło go. Cała wioska płoneła
.

W następnym akcie postaraj się nie powtarzać, zastępuj wcześniej użyte wyrazy synonimami. Literówek zresztą też nie brakuje. Najlepiej po napisaniu uwaznie przeczytaj swoje wypociny i popraw wszystkie błędy.

Kiepskawe to trochę, ale dam 6/10, bo ja bym lepszego nie napisał.

To nie jest oceną, jaką powinieneś napisać. Masz dobę na poprawienie tego. - [Boba Fett]

To tutaj nawet się w oceny ingeruje...
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2007, 19:04:48 wysłana przez Assasyn »

Forum Tawerny Gothic

Historia Angara
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2007, 14:06:08 »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Historia Angara
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2007, 15:25:01 »
Mam kilka zastrzerzeń:

Po pierwsze
Cytuj
Mieszkańcy tylko tam jeździli na jakieś zakupy
Błąd stylistyczny. Powinno być: "Mieszkańcy jeździli tam tylko po jakieś zakupy"
Po drugie
"pomarzyć" a nie "pomażyć", " pomagał "mamie" nie "mamię"
Po trzecie
Wojna z orkami zaczęła się 10 lat przed wydarzeniami w G1, a Angar ma na oko 30 - 35 lat, więc jakim cudem bawił się w "Paladynów i Orków" w dzieciństwie?  
Po czwarte
Mogłeś nie podawać nazwy miecza z gothica, tylko po prostu poiwedzieć "miecz"
Po piąte
Załóżmy, że Angar ma z 35 lat, więc jak miał 25 to zaczęła się wojna z orkami, a tu ma 18 i orkowie już pod Vengardem??
Po szóste
ÂŚrodkową część Myrtany orkowie podbili rok przed wysłaniem esmeraldy na khorinis, a w opowiadaniu przypusczalnie było to 17 lat temu????
Po siódme
Skąd Angar miał zbroję z płytek pełzacza??
Po ósme
Cytuj
Angar wyjąwszy miecz z brzucha martwego orka. Ruszyło na niego dwóch orków[...]
- co zrobił wyjąwszy miecz???
Po dziewiąte
Długa walka z trzema orkami??? Trenował 6 lat, powinien walczyć jakieś 5 minut najwyżej.
Po Dziesiąte (i ostatnie)
"wszystkich orków", a nie "wszystkie orki"

No i zrobiło się z moich zastrzeżeń 10 przykazań   ale jakbyś to dopracował to byłoby nawet niezłe opowiadanie. Na koniec pochwalę: Niezły opis walki z ostatnim orkiem  


U mnie masz 6/10, jakbyś poprawił to 9/10


Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Historia Angara
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Luty 2007, 19:54:26 »
Neo nie zrazaj sie wypowiedziami, lecz pisz staranniej, albo nie pisz wcale, bo w ogóle zapomniałeś o interpunkcji, a samo opowiadanie jest napisane baaaardzo wieśniacką polszczyzną. I tak jak już zauważyła reszta ludzi są niedociągnięcia "Gothicowe" - wydarzenia, które opisałeś miały miejsce wiele pózniej, Angar gdy przyszedł do zrównanego domu znalazł tam jeszcze ojca, który widać przeżył dość długo z orkowym orężem w brzuchu - zdążył jeszcze wyśpiewać historię na temat najazdu orków i dopiero wtedy umarł. Pózniej Angar wziął zbroję z płytek pancerza? Skąd? To był zrównany dom, byli prostymi wieśniakami, a w domu mieli zbrojownię...

Offline Tristram

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Historia Angara
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Luty 2007, 09:53:30 »
Hmm... Opo jewst gothicowe czyli takie które średnio lubie. Jak na biednych ludzi to mieli niezłą zbrojownie w domu! A mam takie pytanie skąd wiecie ile lat ma Angar?? Może młodo wygląda a moze ma 20 lat a moze 60 !! Tak więc nieczepiajcie się tego!! Mam nadzieje że niepoddasz się krytyce i ze będziesz pisał dalsze części!! Nielubie niedokończonychg opo!!

Pozdro
Tristram


Forum Tawerny Gothic

Historia Angara
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Luty 2007, 09:53:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top