Autor Wątek: Problem z Knights of the Nine (Oblivion)  (Przeczytany 2214 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Problem z Knights of the Nine (Oblivion)
« dnia: 23 Luty 2007, 21:10:26 »
Ekhm.. Jakby tu zacząć... Mam małego problema. Otóż zainstalowałem sobie dodatek do Obliviona pt. Knights of the Nine. Wcześniej jednak postanowiłem na wszelki wypadek spojrzeć na solucję na pewnej stronie poświęconej oblivionowi. Przeczytałem tam, że aby zacząć nową przygodę trzeba usłyszeć(?) plotkę, jakoby to kaplica w Anvil została zaatakowana. I tu się zaczyna problem. NIKT o tym nawet nie wspomina (tj.o ataku)! Próbowałem przejść się od razu na miejsce rzekomego zdarzenia, niestety dodatku ani śladu. P-O-M-O-C-Y.

Ps. Aha, płatne mody (Horse Armor Pack,Orrery itd) bethesedy zawarte w Knights of the Nine działają!
Cóż począć?

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Problem z Knights of the Nine (Oblivion)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2007, 23:05:16 »
Miałem podobny problem. Knights of the Nine zainstalowałem zaraz po tym jak uratowałem Kvatch i każda napotkana postać mówiła mi tylko o bohaterskich czynach z tego miasta. Najlepiej zrobisz jeżeli od razu udasz się do kaplicy w Anvil. Wewnątrz bedą ślady walki, a na zewnątrz powinien stać strażnik z którym należy niezwłocznie porozmawiać. Powinien nakierować cię na dalsze wskazówki.

Forum Tawerny Gothic

Problem z Knights of the Nine (Oblivion)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2007, 23:05:16 »

Offline MAG IMBA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Problem z Knights of the Nine (Oblivion)
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2007, 23:07:54 »
Jeszcze nie kupilem dodatku ale zwkyly oblivion bardzo mi sie podoba czy dodatek oplaca sie kupowac?

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Problem z Knights of the Nine (Oblivion)
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2007, 23:08:49 »
To zależy czy cię to interesuje. W dodatku zawartych jest kilka naprawde niezłych modyfikacji prosto od Bethesdy

Poza Knights of the Nine, który jest naprawde rozbudowanym questem na kilka godzin, w całym packu znajdziesz jeszcze Horse Armor Pack(pancerze dla koni), Imperial Orrery(mały quest dla Gildii Magów z naprawa obserwatorium, za który dostaje się pewien losowy czar), Thieve's Den(jaskinia piratów...po zebraniu załogi można ich wysyłac na regularne plądrowanie za które zarabiasz 5000 septimów), Mehrunes'  Razor(rozbudowany quest związany z plądrowaniem podziemi, na końcu którego czeka unikatowa broń), Vile's Lair(coś na wzór wieży maga, ale dla złych bohaterów) i Spell Tomes(dodaje do gry magiczne księgi z których można się uczyć czarów).

W sumie jeśli nie jestes fanem Obliviona możesz sobie z czystm sumieniem odpuścić kupno Knights of the Nine, ale modyfikacje są naprawde dobre i dają rozrywki na następne kilka(naście) godzin.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 23:18:31 wysłana przez Trivet »

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Problem z Knights of the Nine (Oblivion)
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty 2007, 01:06:37 »
Trivet, mi chodziło o to, że po instalacji dodatku nie było po nim ÂŻADNYCH śladów w Oblivionie. Nie było żadnego strażnika , ni proroka, ni chu chu ślaów walki... Ale problem m rozwiązany! Trzeba było zupgrade'ować obliviona do wersji 1.10 chyba. Ale zrobiłem i działa. Właśnie szukam części zbroi krzyżowca, ale fakt, zabawa jest przednia.

ps. Za sprawą tego dodatku + Horse Armor Pack można poczuć się prawdziwym ryczerzem  

Jeśli miałbyś jeszcze jakieś pytania dotyczące tej gry, proszę o kontakt. Chwilowo temat zamykam - DODO
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2007, 01:31:04 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Problem z Knights of the Nine (Oblivion)
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty 2007, 01:06:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top