Autor Wątek: Za krótkie posty.  (Przeczytany 2076 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Za krótkie posty.
« dnia: 23 Luty 2007, 20:11:23 »
Pisząc krótkie posty dostajemy ostrzeżenie, że post jest za krótki. Fakt, takie co wyglądem jest do bani.  Ale co mam zrobić jak nie moge już nic wymyśleć. Mam pisać o flakach z olejem?? Piszcie co o tym sądzicie.   Moderatorzy niech napiszą co zrobić w takiej sytuacji aby nie zostać ukaranym. Pozderki

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Za krótkie posty.
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2007, 20:17:55 »
Cytuj
Fakt, takie co wyglądem jest do bani.

Nie o ile wyglądem, a o ile treścią i przesłaniem. Bo posty świadczą o danym użytkowniku [taka aluzja...].

Cytuj
Ale co mam zrobić jak nie moge już nic wymyśleć.

Takie mądre przysłowie, jak nie wiesz co napisać, to najlepiej nic nie pisz.

Cytuj
Moderatorzy niech napiszą co zrobić w takiej sytuacji aby nie zostać ukaranym. Pozderki wave.gif

Cóż, stosować się do regulaminu i ogólnych praw for dyskusyjnych - wypowiadać się na temat, uzasadnić  dogłębnie i z sensem swoją wypowiedź, nie pisząc jedynie : "Podoba mi się ta broń bo jest fajna", chyba rozumiesz?

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 20:18:56 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Za krótkie posty.
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2007, 20:17:55 »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Za krótkie posty.
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2007, 20:27:11 »
Pierwszą metodę, która chyba jest nasłuszniejsza i najpopularniejsza, wymienił już Arkhan. Jeśli nie jesteś w stanie napisać niczego konkretnego, to nie pisz. Sprawa jest jasna jak słońce, więc nie rozumiem Twoich wątpliwości. To nie jest forum, na którym banuje się za niską liczbę postów.
Poza tym budowanie zdań złożonych, które są na temat, a zarazem znajduję w nich się choć minimalna argumentacja, wcale nie boli. To przesąd, możesz wierzyć mi na słowo i kierować się tym na każdym forum.  

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Za krótkie posty.
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2007, 20:51:37 »
Nie widzę sensu dalszego brnięcia w ten temat. Cała sprawa, jak podkreślił Reinmar jest jasna i prosta, nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli naprawdę nie możesz na dany, konkretny temat dyskusji już nic napisać, a twoja wypowiedź składa się jedynie z jednego krótkiego zdania bądź kilu słów, po prostu nie pisz. Wówczas możesz uniknąć ostrzeżenia lub też upomnienia przez moderatora, który akurat dostrzegł naruszenie czy złamanie Regulaminu.

Forum Tawerny Gothic

Za krótkie posty.
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2007, 20:51:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top