Autor Wątek: Aluzje w stosunku do DODO  (Przeczytany 2160 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Aluzje w stosunku do DODO
« dnia: 20 Luty 2007, 16:31:54 »
Nie trudno zauważyć, że pewne osoby darzą moderatora DODO szczególnie wielkim uczuciem. Co więcej próbują, manifestować swe uczucia poprzez forum, sygnaturki oraz różnorakie aluzje. Prosiłbym o trochę opamiętania - nie interesuję mnie Wasz konflikt, jednak przesadą jest obrażanie kogo kolwiek w taki właśnie sposób. Swe zatargi rozgrywajcie poza forum, tutaj takie rzeczy nie będą tolerowane a wszyscy, którzy umieścili/umieszczą "walentynki" skierowane do pana DODA czy każdego innego użytkownika forum zostaną ukarane o czym już się przekonał pan William.
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2007, 16:32:03 wysłana przez Thoro »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Aluzje w stosunku do DODO
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2007, 17:47:29 »
Przepraszam, ale moja eks sygnatura była w pełni ustalona z moderatorem o nicku DODO dlatego nie widzę powodu, dlaczego zostałem ukarany. Fakt, że niektóre osoby miały jakieś chore pobudki, jednak uwagi w stosunku do mojej osoby są nie słuszne. Nie było to obraźliwe (moja grafika) więc proszę o wytłumaczenie sprawy! Chciałbym aby DODO zabrał głos w tej sprawie!

Sprawa została wyjaśniona...//Thoro
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2007, 19:01:52 wysłana przez Thoro »

Forum Tawerny Gothic

Aluzje w stosunku do DODO
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2007, 17:47:29 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Aluzje w stosunku do DODO
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2007, 19:15:14 »
Nierozumiem. Ludzie obrażanie moderatora, tym bardziej publicznie, jest żałosne i nie tolerowane na tym forum. DODO, jest obecnie moderatorem, czyli pracownikiem na forum, który wywiązuje się ze swoich obowiazków. Oczywiście, moderator, nie bedzie kochany przez wszystkich użytkowników forum, co jest już normalne. Człowiek, tym bardziej moderator równiez, może podjąc złą decyzje, jednakże nie oznacza to że macie jakiekolwiek prawo do obrazy danego moderatora. Jeżeli dana sytuacja w przypadku jakiegokolwiek moda się wydarzy, zostaną poniesione ostre konsekwencje tych "dziecinnych" czynów.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Aluzje w stosunku do DODO
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2007, 20:46:03 »
Wydaje mi się, że wszelkie sygnaturki, grafiki, userbary itp. mają podtekst bardziej żartobliwy i groteskowy, aniżeli mający na celu obrazę i wyszydzenie członka ekipy Tawerna Gothic. Mimo to nie byłem zachwycony, gdy nastała moda na "Kult DODO", na szczęście sytuacja została wyjaśniona i ja również mam nadzieję, że więcej takich sytuacji już nie uświadczymy. Temat zamykam.

Forum Tawerny Gothic

Aluzje w stosunku do DODO
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2007, 20:46:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything