Autor Wątek: znalazłem trick  (Przeczytany 1706 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline decym

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
znalazłem trick
« dnia: 20 Luty 2007, 12:54:27 »
słuchajcie, może już o tym wiecie, ale jest fajny, i dość przydatny trick w gothic3, otóż kiedy w ekwipunku wybieracie sobie daną miksturke, bądź tabliczke, które dodają na zawsze punkty bądź tylko w %, po jej użyciu/doładowniu sobie tego co tam się chce, klikacie backspace i nie znika. wielorotnego użytu     bardzo potrzebuje tabliczki(bo kody mi nei chodzą tylko rozwalają gre), która dodałaby mi pradawnej wiedzy, jestem na etapie gry w którym znalazłem w Gotha teleport do Vengard'u. gdzieś w okolicach znajde, albo od kogoś odkupie jedną tabliczke? baardzo prosze o pomoc, bo chce sobie doładować i regenerować mane potem + nauczyć się czarów. a namyśliłem się za późno, teraz ciężko zdobywać mi poziomy a mam tylko 110 tej wiedzy... plz

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
znalazłem trick
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2007, 14:18:27 »
Równie dobrze możesz używać kodów, to na jedno wychodzi..
A co do twojego pytania, kamienną tabliczkę dostaniesz u asasyna w Trelis (można kupić).

@down
Cytuj
Przecież napisał, że jak używa kodów to mu gra wywala
Fakt, widocznie to przeoczyłem :P
Cytuj
Gra więc przez cały czas "legalnie" a nie na kodach.
A co to za różnica? Czy policja mu wpadnie do chaty bo gra na kodach? Poprzez granie na kodach tylko ułatwia sobie nie potrzebnie grę która traci 50% grywalności i dużo szybciej się nudzi. To samo da mu wykorzystywanie takich gupich bugów. W niektórych grach może i była to różnica bo w np. GTA:SA nie dało się osiągnąć 100% po wpisaniu choć jednego kodu, ale w Gothicu 3 nie ma żadnych kar za używanie kodów.
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2007, 19:11:25 wysłana przez ÂŚlimaczek »

Forum Tawerny Gothic

znalazłem trick
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2007, 14:18:27 »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
znalazłem trick
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Luty 2007, 14:53:10 »
Cytuj
Równie dobrze możesz używać kodów, to na jedno wychodzi..
Przecież napisał, że jak używa kodów to mu gra wywala   I uważam iż nie wychodzi to na to samo. To co wykonuje decym jest wykorzystywaniem bugów z winy twórców. Gra więc przez cały czas "legalnie" a nie na kodach. Można to porównać do modów w Oblivionie. (chodź nie jest to pewnie trafne porównanie).
Najłatwiej: Kody a wykorzystywanie bugów to co innego  



Z wyrazami szacunku...

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

znalazłem trick
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Luty 2007, 15:34:53 »
Ale i tak chcąc niechcą jest to tak jak granie na kodach, ja grając w G3 nie używam żadnych kodów i nie bądę nadal tego robił  .
A co do tabliczek, to w Geldern jest sporo, jedną dostajemy po pokonaniu mistrza areny.

Pozdrawiam

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
znalazłem trick
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Luty 2007, 17:25:55 »
Po pierwsze: jeśli używasz tego typu buga, to mozesz od razu napisać ze używasz kodów, nie ma na to usprawiedliwienia, to się tylko inaczej nazywa.
Po drugie: tabliczki można wygrać na arenie w Geldern lub dostać do Myxira w ruinach Al Shedim, znaleźć u przypadowych kupców na terenie całej gry - tyle pamiętam
Po trzecie: na jakieś stronie czytałem że jeżeli konsola rozwala ci grę, to trzeba stworzyć jakiś nowy folder...tyle że nie pamiętam dokłądnie o oc chodziło
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2007, 17:29:34 wysłana przez oktoffel »

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
znalazłem trick
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Luty 2007, 12:29:11 »

Forum Tawerny Gothic

znalazłem trick
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Luty 2007, 12:29:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top