Autor Wątek: Gdzie znajdę najlepszą broń?  (Przeczytany 24443 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline memron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« dnia: 19 Luty 2007, 16:08:02 »
pytanie dotyczy najlepszej broni dwurecznej oraz luku
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2007, 16:22:20 wysłana przez Boba Fett »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2007, 16:11:10 »
Z tego co wiem najlepszą bronią dwuręczną jest Ogrowy Morgenstein, zadaje 250 obrażeń. A jaki jest najlepszy łuk tego ja już niewiem.

Forum Tawerny Gothic

Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2007, 16:11:10 »

Offline BZMI

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Luty 2007, 16:49:14 »
Moim zdaniem najlepsza bron dwureczna to ogrowy mlot a z lukow to bardziej luk mysliwych jest calkiem przyjemna bronia

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Luty 2007, 17:16:42 »
Według mnie najlepszymi brońmi  dwuręcznymi dysponują ogry i orki, ile dokładnie zadają obrażeń to nie wiem, poniewarz zawsze trafiam na zużyte bronie. A co do do łuków to jednym z najlepszych jest chyba Nimrod (strzelam właśnie z niego   ), potrzeba na niego 220 pkt. zdolności łowieckich , i jest jeszcze Czarna śmierc albo coś koło tego ,mogłem go kupic u Asasyna w Trelis, potrzeba na niego 230 pkt. zdolności łowieckich.

Podrawiam

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Luty 2007, 19:52:32 »
Nie będę wymieniał który jest najlepszy wg. statsów bo to można sobie sprawdzić na stronie. Za to podoba mi się miecz demona (potrzeba 666 siły, przywołaj demona zwojem i go zabij aby dostać ten miecz) i Nimrod.
Poza tym fajnie wygląda zbroja paladyna + hełm paladyna + tarcza królewska + miecz królewski/paladyna/wenzela.

@Quarhodron
A wiesz skąd weźmiesz ogrowy morgenstern który nie jestzużyty?

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Luty 2007, 15:03:04 »
Najlepsza broń to Ogrowy morgen cośtam. Najleprzym łukiem jest Demoniczny łuk. A najlepsza kusza to Krash Morrak czy coś w tym stylu. Te bronie są głupie bo Jakiś tam ogr sobie ma super najlepszą broń. Nie to nie to.

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Luty 2007, 15:03:44 »
Najlepszą bronią dwuręczną jest Ogrowy Morgenstern. Najlepszył łukiem jest Demoniczny łuk ponieważ te obydwie bronie zadają najwięcej obrażeń i mam pytanie gdzie można znaleść te dwie bronie niezużyte oczywiście.

Żadnych objaśnień, dlaczego akurat te są najlepsze. Upomnienie słowne. - [Boba Fett]

Jeżeli masz zamiar zdobyć Gniew Innosa odwiedź temat ze skrzyniami inaczej nie zdobędziesz tej broni.
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec 2007, 17:20:37 wysłana przez Sebol »

Offline czarny mag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Marzec 2007, 22:25:42 »
Broń dwuręczna najlepsza to chyba Orgowy Mongester ( najwięcej obrażeń ) a łuk to Demoniczny , Kuszą jest Krash Morra .
Niestety nie wiem gdzie można znależdz te bronie . Męczy mnie jeszcze jedno gdzie moge znaleźdz bądz zdobyć Gniew Innosa oręrz dwuręczny .
Proszę o szczegółowe informacje .

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Kwiecień 2007, 08:54:35 »
Moim zdaniem, najlepszym mieczem jest miecz ognisty lub lodowy. Fajny wygląd, dużo dmg, mało kosztuje. A łuk, to chyba najlepszy jest Kawaleryjski, czy wojenny. Nie jestem pewien, ale coś z tych dwóch rodzai. Pozdrawiam...

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Czerwiec 2007, 17:31:54 »
Dla mnie jednym z lepszych broni jest Moc Przodków ponieważ lubie dwóręczne bronie a do tego ta ma duże obrażenia. Co do łuku hmmm....tak mam jest nim Cicha śmierć bardzo ładnie zrobiony łuk i do tego ma duże obrażenia oraz jest cenny a najgorsze jest w nim to że jest rzadko spotykany.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 17:32:39 wysłana przez Orc Szaman »

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Lipiec 2007, 19:24:02 »
Najlepszą bronią 2-ręczną jest według mnie Moc Przodków lub Gniew Innosa choć Gniew Innosa jest lepszy ;p, a najlepszym łukiem jest luk demoniczny który wcale niejest tak samo dobry jak Krash Morra!!
Krash Morra jest prawie 2 razy mocniejsza,a łuk to może tylko w zwierzynę jak mamy wyszkoloną pewną umietność

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Lipiec 2007, 11:00:10 »
Najlepszy jest Gniew Innosa !
można go znaleźć w 40skrzyni .. Niestety nie znam jej położenie :( . Najleprzy łuk tez jest w skrzyni tyko nie wiem w której i nie wiem gdzie ! :(

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Sierpień 2007, 13:32:16 »

gdzie można znależci królewski miecz i królewską tarcze ??? i Lodowy miecz wspomniany wyżej. (takie coś wogóle jest? )


Lodowy miecz istnieje.Można go znależć w małych ruinach w Varancie, blisko Ishtar.Jest w nich dużo ogrów i skrzynia, w której jest ta właśnie broń.Choć wcale Ci jej nie polecam, ponieważ zadaje mało obrażeń( nie pamiętam ile) i głupio wygląda, bo jak zwykły miecz tylko ma białą poświate.

Offline Czaker666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Wrzesień 2007, 20:31:23 »
ÂŻeś napisał omg każdy głupi wie że ma to rhobar ale miecz on ma zużyty i w pupe se go można włożyć my poszukujemy miecza królewskiego nowego 160 obr. a nie 85 -.-

Offline Garon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Wrzesień 2007, 16:17:31 »
Większość osób się ciągle powtarza, że ogrowy i demoniczny, ehh ludzie,
Rzeczywiście teoretycznie najlepszy jest Ogrowy Morenstern, ale znajdziesz taki tylko zużyty, najlepsza niezużyta broń jaką możesz znaleźć jest to orkowa broń, duże ilości polecą Ci w nordmarze, jeśli chcesz łatwo ją zdobyć idź do Silden, tam w chacie jednego z rybaków wisi "Halabarda Irmaka" jest z nią związany quest, ale nie musisz go odrazu robić, ma ona 200 obrażeń + 10 z ostrzeniem, Gniew Innosa nie jest najlepszą bronią w dodatku badziewnie wygląda, ma chyba 160 ataku. ÂŁuk podali wyżej- demoniczny w skrzyni, blisko końca, więc zanim zdobędzieszto ohoho, ja go zdobyłem dopiero pod koniec gry.

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Kwiecień 2008, 18:51:56 »
Najlepszy dwuręczniak, poza ogrowym morgersternem to wł. wykuta i zaostrzona moc przodków. Jest to najlepsza broń jaką można wykuć.

UWAGA!\najlepszy łuk, czyli oczywiście DEMONICZNY, możemy znaleźć w skrzyni na największej wyspie nieopodal Varantu.
bardzo fajny jest też zaostrzony Krush Tarach (210 obr.)

Forum Tawerny Gothic

Gdzie znajdę najlepszą broń?
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Kwiecień 2008, 18:51:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything