Autor Wątek: Gothic 4 czy będzie....  (Przeczytany 3885 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gothic 4 czy będzie....
« dnia: 18 Luty 2007, 17:34:03 »
... bezimiennego? Zauważcie, że w tytule nie ma nic co określa postać którą będziemy grać. To, że w G1,G2 i NK no i w G3 gramy bezim. nie znaczy to, że w G4 przyjdzie nam grać bezim. Przykładem jest seria gier GTA. Tam w każdej części gry mamy inną postać. Mozliwe, że w G4 będzie taka nowinka, że będziemy mogli stworzyć włąsną postać w systemie podobnym do robienia simsów w The Sims 2. Ja stawiam na to, że w G4 będziemy podróżować inną postacią.... Może synem bezimiennego? A akcja przenieśie się o pare lat do przodu.  
Lub może być taki zwrot akcji, że w G4 czy nawet w dodatku do G3 będzie taki lol(choć bardziej mi się wydaje, że w G4 gdyż dodatek nie bardzo może być kontynuacją gry... chociarz)że po przejściu przez portal coś wyszło nie tak. Uwolnił się ÂŚniący i nasze zadanie to zebrać wszystkich (Xardasa,Siebie,Gorna,Miltena i reszte przyjaciół którzy przeszli z nami przez portal w G3 i znów stawić czoła ÂŚniącemu który jednak nie da za wygraną i znów wezwie smoki, jaszczuroczłeki oraz orki. O wtedy by była sieka...  

Co myslicie na ten temat. Wypowiadajcie się w swoich kwestiach co się stanie w G4 i jaki będzie ten G4.

Pozdro 4All....

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2007, 17:46:30 »
Temat gothic 4 był poruszany wiele razy...Myślę, że bez sensu. Gothic to nie seria TES gdzie fabuła z obliviona ma tyle wspólnego z tą z morrowind co jajko do poloneza. Tu wszystko jest jedną historią ciągniętą od pierwszej części. Nie rozumiem po co na siłę ciągnąć dalej serie skoro dodatek ma być zakończeniem. Piszesz o gothic 4 jak byś wiedział, że ta gra wyjdzie. Na razie nie wyszedł jeszcze dodatek, a sam gothic 3 ledwo chodzi na nowszych komputerach. Nie widzę sensu wydawania nowego produktu, skoro poprzednia jego wersja nie jest właściwie skończona...
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2007, 17:48:58 wysłana przez zaj »

Forum Tawerny Gothic

Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2007, 17:46:30 »

Thoro

  • Gość
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2007, 17:53:53 »
Charakterem swojej wypowiedzi, sugerujesz jakoby wyjście Gothic 4 było pewne. Puki co, subtelnie zapowiedziany został jedynie dodatek który i tak zapewne nie będzie niczym ciekawym.

Saga Gothic to ciekawe gry, ale bez przesady. Ile można ciągnąć jedną i tę samą przygodę. Trzecia część gry, jest zakończeniem trylogii a właściwie pokazuje mocny finał przygody Bezimiennego. Całość można jeszcze rozwinąć i wzbogacić dodatkiem ale nic więcej. Poza tym gdyby czwarta część gry miała by być taka jak Gothic 3, to ja w dziękuję...

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2007, 20:26:54 »
Osobiście nie mam nic do Gothic 4, ale jeszcze nawet nie wyszedł dodatek. Jeżeli Gothic 4 miałby się okazać gniotem do kwadratu, to lepiej, żeby nie wyszedł. Niech kto zakończy tę serię z klasą, a nie tworząc kolejne części, gorsze od poprzednich. Mimo wszystko dla mnie Gothic już się skończył, niech wychodzą tylko już dodatki.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Marzec 2007, 22:49:02 »
Myślę, że Gothic zasłużył na miano weterana gier komputerowych i w chwale odejść na półkę. Ciągnięcie Gothic'a nie ma sensu. Zapewne Piranha Bytes wyda inną, nową grę, która może mieć nawiązania do ich pierwszej tak głośnej produkcji - Gothic.
Jako wielki fan Bezimiennego i całej jego spółki nie jestem pewien czy sięgnąłbym po "czwórkę" z takim entuzjazmem jak po poprzednie wersje. Dziecina Piranhy Bytes powinna pozostać trylogią, bo na więcej nie ma już siły i pomysłów.
Jak mówiłem. Zapewne niemieccy twórcy pójdą w ślady innych zespołów tworzących super hity na PC i wyprodukują coś nowego, a niżeli przygody Bezimiennego po raz enty!

Offline lukkasszz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marzec 2007, 08:44:00 »
Zdaje mi się że będziemy grać beziem. Dlaczego? Ponieważ to on jest wybrany w pierwszej części Gothic'a I. On ma Zniszczyć śniącego, W II części ma zabić smoki i dokonuje temu. W Gothic'u III ma oswobodzić Myrtane z pod niewoli orków. Zdaje mi się że cała gra (wszystkie części) są historią naszego bohatera. 4 część ma być (podobno) o nieznanych krainach. Jak wybierasz ścieżkę Adanosa to na końcu gry jest filmik że wybierasz się z Xardasem do nieznanych krain. Sam nie przeszedłem gry ścieżką Adanosa.

Offline Sir Lonnort

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Marzec 2007, 12:09:07 »
Moim zdaniem Gothic 4 będzie , nawet jeśli jest kilka zakończeń Gothic 3 to przecież
można zrobić jak w niektórych RPG'ach . Gothic 4 edycja biała , Gothic 4 edycja czarna itd.
W czarnej edycji  naszym celem byłoby pokonanie Innosa , w białej edycji pokonanie beliara .
O a w niebieskiej Edycji byśmy musieli  za żegnać  spór między boskimi braćmi .
A wtedy pewnie by się dopiero skończyło , lub Gothic V byłby zabawą w boga chodzącego po ziemi    

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Marzec 2007, 12:14:35 »
Cytuj
lub Gothic V byłby zabawą w boga chodzącego po ziemi

Tak napewno...i edycja różowa w której świat Gothic'a zostałby przedstawiony w wizji pokemonów - Ash to Bezimienny...

Gothic IV, uważam że dobrze by było, jakby nie wprowadzali tego wydania, gdyż Gothic wraz z nadejściem trójeczki i ewentualnego dodatku, wyczerpie się, lecz pozostanie na wiekach w pamięci, po co ten temat 200 razy drożyć, lepiej do tej gry powracać, nie chcemy takiego fiasku jakim się okazało po części funkcjonalność g3 w naszych PC'tach i trochę w fabule.

No ale skoro PB się uprze, to imho lepiej by było jakby to był jakiś potomek Bezimiennego, niżli on.

Tyle co mam do powiedzenia.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Marzec 2007, 12:55:48 »
Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest zakończenie serii na dodatku do G III który powinien poprawić jego ocenę, bo jeśli okaże się kolejną klapą to PB dla mnie będzie spalona.
Sam dodatek będzie kontynuacją ścieżki Adanosa bo jeśli niektórzy przeszli grę to wiedzą że grając po stronie Innosa i Beliara przyczyniamy się do ostatecznej klęski jednego z Bogów i zaprowadzamy pokój na świecie - sami zostajemy Królem, tak więc nie wiem o czym miał by być G IV.
Co do syna beziego to myślę że każdy był choć raz z Nadją w Czerwonej Latarni więc jakby się uprzeć to można by było stworzyć produkcję z nim. Tylko po co po raz kolejny łazić po tej samej mapie. Dodatkowo co miałby za zadanie ów bohater skoro wojna skończyła się ?

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Kwiecień 2007, 21:47:03 »
Gdy myślę ,że seria Gothic ma się skończyć na dodatku do trójki to chce mi się płakać normalnie.Dodatek do trójki myslę ,że będzie dokładnie taki jak trójka plus ta kraina i jakieś małe detale [w Nocy Kruka dodali Jarkendar ,wyższy poziom trudności i to chyba wszystko].Jakby mieli robić 4 to by to była ostatnia część bo co tu dawać?W 4 można by zrobić fabułe do wszystkich:
ÂŚcieżka Xardasa[Adanosa]:Pojawiasz się w świecie nieznanym [może bogów właśnie]
ÂŚcieżka Innosa i Beliara:Jakbyś wybrał Innosa to on by wezwał do krainy bogów by pokonać Beliara i na odwrót XDDDD.

Offline Xam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Kwiecień 2007, 15:31:39 »
Ja wybieram droge Beliara ale zauwazcie ze to droga Xardasa zawsze jest wlasciwa. Dzieki Xardasowi poslalismy Sniacego do Krolestwa Beliara, dzieki Xardasowi Zniszczylismy Smoka Ozywienca a jak by tego bylo malo to Xardas jest naszym mentorem. Wedlug mnie jezeli wyjdzie Gothic 4 historia bedzie sie dziala wiele lat po przejsciu do innego wymiaru z Xardasem. Wracamy na odmieniana ziemie, gdzie orkowie i ludzie walcza po wsze czasy lub zyja w pokoju. Nasza paczka przyjaciol zmarla jako wielcy wojownicy dawno temu a ich potomkowie przetrwali do dzisiaj i nie sa byle kim. Bedziemy podrozowac po nowym, wiekszym kontynencie wiedzac od Xardasa o nowym zagrozeniu. Bo zauwazcie ze zwyle w filmach i grach gdy bohater wchodzi do jakiegos wymiaru nie czuje tego czasu jak inni na ziemi. Dla niego minely zaledwie 4 lata a na ziemi 200 lat.
Sadze ze to byla by dobra fabula ale nie wszystkim moze sie spodoba. Ale jak to sie mowi pozyjemy, zobaczymy...

Jak wiadomo pracę nad Gothiciem Aracania trwają pełną parą, więc wiemy kto będzie bohaterem gry. Wątek zamykam


Pozdro
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2008, 17:32:00 wysłana przez Serail »

Forum Tawerny Gothic

Gothic 4 czy będzie....
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Kwiecień 2007, 15:31:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything