Autor Wątek: Seria gier Fallout  (Przeczytany 1737 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Seria gier Fallout
« dnia: 18 Luty 2007, 12:28:16 »
Nie znalazłem tematu o tej grze co wydaje mi się co najmniej dziwne  

Co myślicie o tej wspaniałej serii gier?

Moim skromnym zdaniem jest to jedna z najlepszych gier RPG jakie do tej pory wyszły. Fallout jest grą bardzo dobrą, a przede wszystkim w swoim czasie bardzo oryginalną i za premiery pierwszej części innowacyjną. Fallout zmienił oblicze całego świata gier RPG, tak samo jak to zrobił Baldur's Gate. Wszystkie części są bardzo dobrze wykonane i mimo, że nie mają zbyt dobrej grafiki to naprawdę bardzo wciągają i mają jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny klimat, o który bardzo trudno. Moją ulubioną częścią serii Fallout jest Fallout 2. Przyznam, Tactics też jest niezły, ale za krótki, ale za to "Dwójka" ma swój własny niepowtarzalny klimat, a przede wszystkim świetną fabułę. Cała seria prezentuje się bardzo dobrze i szczerze mogę ją nazwać jedną z najlepszych gier w historii, a na dodatek plasuje się w czołówce... Serdecznie zapraszam do grania w Fallouta 1,2 lub Tactics. Teraz z niecierpliwością czekam na Fallout 3 :]

Całą serię gier "Fallout" oceniam na zasłużone 10/10...

Pozdrawiam

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Seria gier Fallout
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2007, 19:14:31 »
Grałem w Fallout Tactics, gra bardzo ciekawa, zajmująca, a zarazem czasochłonna. Mimo, że trochę lat już ma, to dalej mi się podoba. Zacząłem grać w F1 ( mam sage-F1, F2 i FT), ale szybko się zraziłem. Pamiętam, że w pierwszym bunkrze do jakiego mamy iść, byłem przy szybie wentylacyjnym (?) czy cos w tym stylu, i potrzebna była lina,bo gostek gadał" będzie ciężko zejść bez liny"(?) czy coś w tym rodzaju. Nie mogłem znaleźć, mimo że szukałem, i przestałem w Fallouta grać. Mimo to- z niecierpliwością czekam na F3. pzdr-Ankh-Morpork
PS. .:Angar:., wiesz może, gdzie znaleźć tą line, czy coś, aby zejść na dół, tak jak to opisałem wyżej? Jakoś wzięła mnie ochota na ponowne zaczęcie rozgrywki w Fallout 1  

Trivet-uszanowanko, bo opisałeś bardzo obszernie . Moje posty nawet do pięt nie dosięgają w porównaniu do ciebie
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2007, 21:55:10 wysłana przez Ankh-Morpork »

Forum Tawerny Gothic

Seria gier Fallout
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2007, 19:14:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top