Autor Wątek: Kręgi magii ?  (Przeczytany 7519 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasso

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Kręgi magii ?
« dnia: 17 Luty 2007, 16:53:55 »
Witam
mam pytanie odnośnie poszczegółnych kręgów magii. Chcę ponownie zacząć NK tym razem jako mag i dlatego mam pytanie, od czego zależy możliwość zdobywanie poczczególnych poziomów magii(kręgów).
Niewiem od ilości zdobywanego doświedczenie czy może po przejściu kolejnego rozdziału, jak to jest???
Jaka jest gra Magiem łatwiejsza niz np. palladynem czy nie???
Proszę o jakieś porady może na co zwrócić uwagę np. przy budowie postaci....
Z góry dziękuję ......

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Kręgi magii ?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty 2007, 17:13:17 »
Witam. Zdobywanie kręgów magii zależy od rozdzialu, chociaż mi udało się zdobyć 2 i 3 krąg w drugim rozdziale gry[Milten cie nauczy 2]. Gra magiem jest bardzo [dla mnie przynajmiej] prosta, jak najwięcej pn przeznaczaj na mane, z zaklęć radze nauczyć się ognistej burzy, kilku innych zakłeć ognia i np. bryły lodu, powinieneś też umieć posługiwać się mieczem, to wszystko odnośnie gry magiem. Co do paladyna, gra nim jest o tyle trudniejsza gdyż część pn idzie na walke, siłe, a część na mane. to tyle mam nadzieje że pomogłem.





ps. Jak byś miał więcej pytań to gg:9408761

Forum Tawerny Gothic

Kręgi magii ?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty 2007, 17:13:17 »

Offline pistolet

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Kręgi magii ?
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Luty 2007, 18:03:10 »
Grając magiem za każdy krąg płacisz 5 PZ ale to w Gothcu 2 a w NK niewiem ile PK bierze ale też zależy od rozdziału w 2 poznajesz 2,3 - drógi można od miltena w koloni górniczej albo od Parlana - tego mistrza w klasztorze oraz 3 u parlana. Jak wyjdziesz z koloni górniczej masz rozdział 3 i możesz mieć krąg 3 potem 4 rozdział i krąg 4, ten 4 krąg możesz już mieć u mistrza Karrasa bo Parlan jest na to za   żeby cie uczyć. Potem 5 rozdział i 5 krąg też u Karrasa, natomiast jeżeli chodzi o 6 krąg to musisz iśc do samego Pyrokara, on nauczy cie 6 kręgu już w 5 rozdziale(możesz iśc do Pyrokara po szósty szósty krąg zaraz jak ukończysz 5 krąg          ). NO i to chyba wszystko.


Aha bym był zapomniał pamiętaj że za każdym razem kiedy chcesz wejśc w dalszy krąg muszisz się upewnić że masz wystarczająco dużo many np. musisz mieć co najmniej 20 pkt. many no bo np. ognistą burze która kosztuje 20 pkt. many i jak ocenił mój poprzednik ognista burza jest bardzo potrzeba np. na zgraje orków - wojowników, a przyzwanie szkieleta kosztuje już 30 pkt. many więc wiesz.


PS. ja jak wszedłem do 3 kręgu to już miałem 50 albo 60 pkt. many tylko dobtrze nie pamiętam  

Forum Tawerny Gothic

Kręgi magii ?
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Luty 2007, 18:03:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything