Ankieta

Kto nim jest

Cassia
62 (43.1%)
Jesper
6 (4.2%)
Ramirez
18 (12.5%)
Attyla
6 (4.2%)
Rengaru
8 (5.6%)
Halvor
7 (4.9%)
Nagur
6 (4.2%)
Joe
9 (6.3%)
Kardif
8 (5.6%)
Hanna
5 (3.5%)
Ogrodnik
9 (6.3%)
Borka
0 (0%)

Głosów w sumie: 139

Autor Wątek: Gildia Złodziei  (Przeczytany 10571 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Gildia Złodziei
« dnia: 16 Luty 2007, 20:47:52 »
Gildia Złodziei-- Według mnie jest jedna z najciekawszych Gildii w całym świecie Fantasy. Co do samej organizacji z Khorinis to myślę że powinna być bardziej oficjalna tak jak np. Strażnik/Paladyn. Jednak również nie byłby to dobry pomysł gdyż wszyscy wiedzieliby o tym że jestem złodziejem. Co za tym idzie wszyscy mieszkańcy zmieniliby o mnie swoje dobre zdanie. Wydaje mi się że otrzymujemy za mało zadań od tychże Gilidowiczów.

Moja opinia o osobach z Gildii:

Cassia-- szefowa gildii. Może jest i najsilniejsza ale mi do gustu nie przypadła wogule. Nie powinna przyjmować innych do swojej organizacji. Powinien to robić Ramirez jak i przyjąć stanowisko przywódcy. Powodem jest to że on jest o wiele milszy i przyjemniejszy w rozmowie  Zresztą Cassia zadając nam zadanie daje za mało czasu na ich wykonanie. Dlatego jak grałem drugi raz w G2 to najpierw wyzbierałem wszystkie krwawe puchary, a później spytałem o zadanie. Jedynym jej plusem jest to że może nas nauczyć kradzieży kieszonkowej i podszkolić w zręczności.

Jesper-- nie wiem dlaczego ale zawsze jak wchodzę do kanału to go zabijam. ÂŚwiadczy to zapewnię ze złą przeprowadzoną z nim rozmową. Jednak jest to błąd gdyż może on nas nauczyć otwierania zamków. Umożliwia on nam również spróbowanie otworzenia zamka mistrza.

Ramirez-- jedyny osobnik którego polubiłem z trójki w kanałach. Po pierwsze uczy nas skradania. Chociaż i tak wielu już i tak poznaje już dawno tą umiejętność. Po drugie zdradza imię strażnika z górnego miasta, który za odpowiednią sumę przymyka oko na nocne wypady. Po trzecie nie reaguje na to że okradamy kufry z pomieszczenia w którym się znajduje, co świadczy o jego uprzejmości  . Pozatym go bardzo lubię.

Attyla-- osoba która również nie przypadła mi do gustu. Tyle razy ile grałem w G2, tyle został zabity przeze mnie. Poprostu nienawidzę go. Taki cwaniaczek  

Rengaru-- jest to przykład zwykłego tchórza. Poprostu jest to zwykły dupek   za przeproszeniem. Przeważnie wpakowuje go do więzienia.

Halvor-- nieważne czy za nim przepadam czy nie. Ważne że mogę u niego kupić moje ulubione rybki (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi)  i można sprzedać drożej zbędne srebrne przedmioty typu: kielichy, puchary, talerze etc.

Nagur-- dla mnie za bardzo cicha i tajemnicza osoba. Nie przepadam za nim z prostego powodu: z nim nie można sobie pogadać.

Joe--   najzabawniejsza osoba z całej paczki. Kiedy go zobaczyłem w wieży strażniczej myślałem że pęknę ze śmiechu. Jednak za uwolnienie dostajemy 5 wytrychów za co nic do niego nie mam.

Kardif-- sprzedaje bardzo ważne informacje. Dlatego ma u mnie dużego plusa. Od dobrych dyplomatów bierze tylko 5 szt. złota.  

Hanna-- jak po kim to po kim ale po niej nie spodziewałbym się że siedzi w tym całym bagnie. Jeszcze ten tekścik żebym nie okradał kupców sypiających w jej gospodzie.

Ogrodnik-- nasz dobry staruszek. Cenie go przede wszystkim za to że mówi nam o tajnych skrytkach w domach bogaczy.

Borka-- poprostu go nie lubię. Nigdy nie przypadł mi do gustu. Nie lubię jak przechodzę sobie przez port, a ten mnie zatrzymuje i mnie zaprasza. Sam wiem kiedy mi ktoś musi dogodzić....  

Gildia Złodziei:

Według mnie byli to dawni piraci. Oczywiście tylko Czwórka: Cassia, Jesper, Ramirez i Attyla. Ten ostatni zaś zwerbował pozostałych członków. Rozbili się nieopodal wybrzeży Khorinis i zajęli siedzibę w kanałach. Dawny statek mógłby być wrak który znajduje się nieopodal portu na wybrzeżu. O ich pochodzeniu pirackim świadczy to że np. Ramirez życzy sobie Sekstans ( skarb pirata ).

Zapraszam do Postowania

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Gildia Złodziei
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty 2007, 23:30:20 »
ja tam własnie Cassię lubię najbardziej      pokazuje że kobieta ( nawet w średniowiczu ) moze dojśc do dużych rzeczy - kieruje dużą bandą. Nastepnei jest bardzo oryginalna i uatrakcyjnia grę. Jest nie zła z wyglądu   a co do tego że jest opryskliwa a Ramirez "miły" : włascnie tutaj Cassia jest na pewno lepsza i bardziej ją cenię. BO co, ma być miłą dla każdego żółtodzioba który przychodzi? NIe może mu od razu zaufać, trzeba pokazaćtwarde reguły. A Ramirez jest moim zdaniem zbyt ufny. Nie byłby dobrym przywódcą. A z kolei Cassia ma bardzo duże zdolności przywódcze.
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2007, 23:30:50 wysłana przez oktoffel »

Forum Tawerny Gothic

Gildia Złodziei
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty 2007, 23:30:20 »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gildia Złodziei
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Kwiecień 2007, 18:35:07 »
Gildia złodzieji powstała gdy Khorinis liczyło ciągle zyski, ktoś wpadł na pomysł co można zrobić z całym majątkiem Khorinis. A oto moje opinie o członkach:


Cassia    

Szefowa, ale jej nie lubie, udaje ważną, a jest głupia, traktuje ją jak bota

Jesper    

Nic specjalnego, małomówny i nie ciekawy.

Ramirez    

Tu sprawa wygląda nieco lepiej, całkiem miły dziadziu  

Attyla    


Cwaniaczek, który by tylko obciął łeb i wziął nagrodę, heh...

Rengaru    

Kolejny boot do kolekcji

Halvor

Ma dobre rybki, i zato ma umnie plusa :P

Nagur    

Zawsze go nielubiłem, do czasu gdy odwiedziłem go w więzieniu, i przywitał mnie w ten, oto sposób: Zdradziłeś mnie.... To był wielki błąd..... Spieprzaj !! Nagur ROX  

Joe    

No, całkiem miła fajtłapa i cwaniaczek, troszke durna ta jego historia o zatrzasnięciu się wieży  

Kardif    

Dobre piwo, i informacje.

Hanna    

Dajesz jej starą mape = dostajesz klucz do kryjówki łupów gildi złodzieji

Ogrodnik

Też pocieszny zawadiaka, gdy dałem mu tytoń zmieszany z bagiennym zielem to aż nim rzuciło, a jak się po tym zachował, BUHAHA  

Borka

Alfons, stręczyciel czy jak kto woli, nie lubie go.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Gildia Złodziei
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lipiec 2007, 15:05:05 »
Cassia

Doświadczona wojowniczka i umiejętna złodziejka. Lubie ją...

Jesper

nie za bardzo go lubię, strasznie małomówny i tajemniczy

Attyla

Za bardzo pewny siebie, myśli że jest najlepszy.

Rengaru

hehe on jest dobry "jak kocham swoją babcie"   ( chyba dobrze napisałem ) . Nie umie kraść i jest strasznym tchórzem

Halvor

Nie jest zły, nawet go lubię.

Nagur

Ojjj nie lubię go bardzo pewny siebie i tajemniczy.

Joe

Straszna niemota, wlazł do wieży i go zamknęli  . Niezbyt sprytny

Kardif

Informator i karczmarz w jednym  . Lubię jego informacje, na początku gry bardzo mi pomogły.

Hanna

nic do niej nie mam i za nic jej nie lubię.

Ogrodnik

nie chciało mi sie z nim gadać więc nic nie mogę o nie powiedzieć.

Borka

Ehhh jak ja go nie lubię. Tak nas zachęca żebyśmy weszli że...ehh

Offline Pablo2729

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Gildia Złodziei
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Sierpień 2007, 13:59:20 »
Ja równiez głosowałem za Hanną . Za księgę długów dała nam klucz do skrzyni na wyspie/jako dług wdzięczności/, a Cassia nawet nie wskazała gdzie jest skarb chociaż jesteśmy jednym z nich. Skarbów też jest niewiele jak nagildę złodzieji.

Offline REIDAK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Gildia Złodziei
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Sierpień 2007, 14:11:40 »
Ja osobiście głosowałem na Cassie. Jest przywódcą Gildii i jak na kobietę to nieźle sobie radzi na tym stanowisku. Bardzo nie lubię Nagura i Moe. Dwaj kozacy Moe chociaż nie chcesz wejść do knajpy to musisz zapłacić 50sz. złota. Nagur nie wolno mu przeszkadzać jak siedzi i myśli.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Gildia Złodziei
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Sierpień 2007, 12:02:17 »
ja osobiście nie przepadam za żadną osobą z gildii złodziei. ale jeżeli mam wybrać, to moja faworytką jest Hanna, ponieważ udziela nam na początku gry wiele przydatnych informcji,  jest w miare miła i mozna spędzić noc w jej domu.
jednak nie wiedziałem, że az tyle jest członków gildii złodziei  

pzdr.- milten14

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Gildia Złodziei
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Grudzień 2007, 14:03:56 »
Faktycznie gildia złodziei to bardzo dobry pomysł. Wg mnie powinni mieć jakies swoje czarne wdzianka i powinni je ubierać jak idą na akcje. I powinni uzywać np nożyków czy łuki i sporo gadżetów. Np woreczki z wodą. Widzimy pochodnie to z procy strzelamy woreczkiem do pochodni i gasimy ją aby móc spokojnie po ciemku przejść dalej. I gildia wg mnie powinna być oficjalna. Można by zostać np kieszonkowcem w pierwszym stadium rozwoju, a następnie z czasem zmieniasz się w Złodzieja, i wykonujesz większe akcje jak np obrabowanie paladynów    to byłoby ciekawe

pozdr all

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gildia Złodziei
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Styczeń 2008, 21:50:25 »
1. Cassia : naucza pożytecznych rzeczy . Reszta po równo . Zastanawiam się czy Borka jest złodziejem . Dowiadujemy się od Nadjii , że on ma zioło , a nie , że je ukradł . Dobrym złodziejem jest też Rengaru , no ale Jora wie , że go okradł :(  


Cytuj
Borka

Ogromny plus za to, że prowadzi burdel biggrin.gif.

Panie kolego , on jest tylko odźwiernym .

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gildia Złodziei
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Styczeń 2008, 22:00:36 »
Cassia: Gdy wstąpiłem do tego 'ugrupowania' pozytywnie zaskoczyło mnie to, że jego przywódca jest kobieta. Kobiety w Gothicu grają role podoczne, nie mają zadań, nie uczą umiejętności. A tutaj proszę, Cassia daje nam zadanie zdobycia pierścienia Constanita oraz zdobycia zestawu 6 Krwawych Pucharów. Uczy nas umiejętności Zręczności co jest bardzo przydatne. Jest przebiegła, nie dziwił bym się gdyby okazało się, że była żoną Diega. Pasowali by do siebie.

PzDr

Offline MasterThief

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Gildia Złodziei
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Styczeń 2008, 14:02:44 »
Jak dla mnie Halvor :D A w szczególności jak znajdziemy tę zaszytą rybę i pójdziemy z listem który w niej był i oczywiście nie wydamy go straży :D Można się na ty wzbogacic :D

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Gildia Złodziei
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Styczeń 2008, 19:36:28 »
ja ze zlodziei najbardziej lubie Halvora sporo zarobic można na srebrze ktore skupuje
mim zdaniem sa to ludzie ktorym po prostu nie powiodlo się w zyciu i w pracy dlatego sa zlodziejami

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gildia Złodziei
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Maj 2008, 15:27:40 »
Ja zagłosowałem na Ramireza - miły gościu, z tego co pamiętam uczy nas otwierania zamków i chcę sekstans. Na drugim miejscu postawiłbym Cassie - nawet przyjazna, choć ma taki chamski głosik

Wydaję mi się że Borka nie należy do gildii złodziei bo z tego co pamiętam nie można mu pokazać znaku złodziei, on tylko sprzedaje skręty

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Gildia Złodziei
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Lipiec 2008, 16:58:54 »
Ja głosowałem na Halvora bo daje całkiem ładne sumki za srebro i złoto. A tak apropo to hanna nie jest czlonkiem gildii. Nie mozna pokazac gestu, nie sprzedaje wytrychow i nie moze nas niczego nauczyc tylko ich kryje.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Odp: Gildia Złodziei
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Lipiec 2008, 20:36:08 »
ja lubie kardifa prowadzi własny interes ma kase za to słuchy różne rzeczy nastepuje sprzedaje informacje nastepna kasa  i ostania kasa za udział w łupach więć jest super

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gildia Złodziei
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Lipiec 2008, 15:15:37 »
Najlepsza jest Cassia i to na nią zagłosowałem ;). Najładniejsza babka według mnie i jedna z najlepiej walczących NPC-ów w grze. Ramirez jest też spoko, bo jest całkiem miły. Jesper to cwaniak, ale też może być. Atilla też jest spoko, jeśli jest do nas dobrze nastawiony. Pozostali członkowie gildi są do niczego :P.

Offline Laki13

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gildia Złodziei
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Sierpień 2008, 20:14:31 »
Ja najbardziej lubię Kardiffa i Cassię. Kardiffa, bo ma swoją własną tawernę i sprzedaje nam informacje. Cassię, ponieważ rzadko zdarza się by kobieta kierowała jakąś gildią. No i jeszcze świetnie walczy.

Offline Huor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Gildia Złodziei
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Grudzień 2008, 17:18:45 »
Cassia

Silna, sroga - idealny przywódca. Mimo, że jest kobietą to pokazuje, że ma jaja.

Jesper

Straszny kozak. Nie lubię go.

Attyla
,,Cfaniaczek" myśli, że jest wielki, ale tak naprawdę jest słaby jak młody wilk.

Rengaru

Fajtłapa i tchórz. Nie dość, że dał się przyłapać to jeszcze tchórzliwie i z płaczem w głosie broni się gildią.

Halvor

Pokazuje na początku, że ma jajca, ale jak się dowie, że mamy kartkę to już jest inny. Nie lubię takich dwulicowców.

Nagur

Pewny siebie, mściwy(wysłannik Baltrama) oraz tajemniczy. Nie lubię go.

Joe

Miły, ale niezbyt rozgarnięty. Jak można się dać zamknąć w wieży? W ogóle kto wchodzi do wieży z przedmiotami dla strażników ulokowanej w takim miejscu?

Kardif

Sprzedaje dobre piwo, daje dobre informacje.

Hanna

Nie podoba mi się jak nas na początku przestrzega, ale potem jest fajna bo daje nam klucz do skarbów.

Ogrodnik
Miły. Daje nam przydatne wskazówki.

Borka

Nie lubię go. Damski bokser. Gdy się dowie, że Nadia załatwia mu klientów to ją zabija. Nie podoba mi się jak tym swoim głosem zaprasza klientów.

Wybieram...Joe za to, że jest miły.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Gildia Złodziei
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Grudzień 2008, 21:05:06 »
Zagłosowałem na Ramireza - zleca fajny quest z sekstansem, uczy otwierać zamki, dba także o złodziejski honor i pilnuje, by złodziej nie okradał złodzieja. Wygląda na starego wygę i weterana w złodziejskim fachu, a cenię sobie ludzi z doświadczeniem. Poza tym, bardzo lubię Tomasza Marzeckiego, który podkłada głos pod tę postać.  ;)

Offline diego123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gildia Złodziei
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Lipiec 2009, 15:39:58 »
Cassia - Niby przywódczyni, ale nic nie robi tylko czyta książki w kanałach. Nie lubię jej za to, że daje zbyt mało czasu na wykonywanie qestów. Poza tym uczy przydatnej umiejętności złodziejskiej i zręczności
Jesper - Lubię tego typa dlatego, że zleca ciekawe qesty i pzwala na odebranie skradzionego łuku Bospera
Ramirez - Jest na pewno doświadczonym złodziejem i miłym członkiem gildii. Ponado zleca czasochłonne i ciekawe zadania np. Sekstans.
Hanna - Ta babka jest w porządku, bo daje kluczyk do tajemnego wejścia do kanałow w gospodzie.
Joe - Dał się zamknąć w wieży, ale daje chociaż wytrychy za darmo.
Nagur - Nie lubię go dlatego, że obiecywał grubą kasę, a wypłacił tylko 80 szt. złota
Halvor - Daje fajne rybki - niespodzianki, za to go lubię
Ogrodnik - Sprzedaje ziółka i informuje o ciekawych skrytkach. Przez to jest w porządku.
Rengaru - ÂŚmieszny drobny złodziejaszek. Po dołączeniu do Gildii daje + 2 pkt zręczności. Za to go cenię.
Attyla - Nie lubię typka i zwykle go zabijam
Kardif - Tajemniczy gość i także tanie żródło informacji
Borka - Nie przepadam za nim, bo zaczepia i zachęca do wejścia do burdelu. Gdybym chciał, to sam bym tam wszedł
Większość członków jest spoko, ale są też wyjątki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gildia Złodziei
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Lipiec 2009, 15:39:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything