Autor Wątek: Apokalipsa?!  (Przeczytany 9403 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeltixx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Luty 2007, 20:27:02 »
Cytuj
Ja też dużo klnę, jednak umiem na forum się zachować, niekulturalny od razu zły... brak kultury wynika z braku wychowania i braku piątej klepki. Ot co.

A umiesz to do... *panny lekkich obyczajów* nędzy poprzeć jakimś sensownym argumentem? Zresztą, tobie widocznie też brakuje piątej klepki i nieźle masz w bani, skoro mówisz, że przeklinasz, a przeklinanie jest oznaką, że jesteś niekulturalny. Tak jak ja. Więc jak mówiłem wcześniej, a ja lubię się powtarzać, masz nieźle nierówno pod sufitem i brakuje ci piątej klepki. Ot co.

A! Właśnie się dowiedziałem, że byłeś na GN! To wszystko jasne! I wiesz co? Nie boję się, że dasz mi warna, tak jak wielu ludzi, którzy są fałszywi i martwią się tylko o swoje dupy, dlatego powiem... jesteś idiotą! Wysuwasz stwierdzenia których nie możesz niczym poprzeć.

Konto pozostaje kontem, jednak przez większość czasu byłem jako gość. Warna ci nie dam, tylko poprtostu ciebię jak reszte twoich ziomów  oleje szerokim i głębokim łukiem:][/font]
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 20:45:14 wysłana przez Arkhan »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Apokalipsa?!
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Luty 2007, 20:27:22 »
Ano, temat powstał słusznie. Nigdy specjalnie nie przepadałem za Crisisem. Wolalem unikać kłótni, jednak czasem coś się zdarzyło. W każdym razie, uważam, że taka osoba jak on, nie powinna byc na stanowisku moderatora, gdyz wiele osob (tak jak ja) go niezbyt lubi. Ekhm... no nie mozna ukryc, ze pokazal swoja dwulicowosc. O Akhanie (modzie z doświadczeniem - LOL) już nie wspomnę. Jak to napisał Rein -

Cytuj
Oczywiście warto wspomnieć, że w/w nowy mod to kompletny amator, zajmujący się poprawianiem postów. Ale nikomu to nie przeszkadza, gdyż Arkhana zajmuje się nawracaniem userów. Puszcza im Radio ma Ryja, itp. Spoko loko, brak w tym logikii, ale do tego można się przyzwyczaić.

Chyba nie ma już czego dodawać.

 
Cytuj
Jeżeli pożegnałeś się z funkcją Moderatora - Reinmar, to nie rób zamieszania.

eee... zdawało mi się że każdy ma prawo, nawet do najśmielszej krytyki. Coraz bardziej mi się wydaje, że na tym forum są "równi i równiejsi".

Cytuj
Zabrania się cytowania / edytowania mojego postu.

Pierwsze słowo, jakie mi się nawinęło na język, po przeczytaniu tego zdania to... takie bardzo mocna LOL.
Ty sobie chyba zażartowałeś. Z całego twojego postu, wyniosłem, że jesteś niedojebany...
ÂŻałosne.

Cytuj
Riddle i Zeltixx już odpisują, widzę, że naprawdę zbierasz ekipę xD... Nie bronię nikomu wyrażać swoich opinii, ale nie używajcie wulgaryzmów...

W tym temacie może się wypowiadać każdy, a że wypowiadają się osoby przeciwne tobie i reszcie, nie świadczy jeszcze o tym, że Reinmar namawia kumpli do wypowiedzenia się na temat twojej osoby. Więc wybacz, ale takie gadanie jest co najmniej głupie.

 
Cytuj
abołt

Jeżeli już koniecznie chcesz pisać, tak jak sie mowi, prosze - napisz to poprawnie, bo to mnie rozśmieszyło... nie wiem czy chcesz podkreślić swoją głupote czy po prostu nie byłeś na tej lekcji?

Cytuj
Zresztą, tobie widocznie też brakuje piątej klepki i nieźle masz w bani, skoro mówisz, że przeklinasz, a przeklinanie jest oznaką, że jesteś niekulturalny.

eheeheh...  koniecznie chcesz się dostać do kabaretu? Bo z twoich postów można się uśmiać jeszcze bardziej niż z kogokolwiek ;].

« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 20:48:49 wysłana przez RooteR »

Forum Tawerny Gothic

Apokalipsa?!
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Luty 2007, 20:27:22 »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Luty 2007, 20:36:33 »
No cóż, zacznę od początku…
Cytuj
Crisis to buc, cieć podwórkowy... wróć... to będzie potem. Arkhan bawił się metalowymi klockami i dużym różańcem ana... wruć...
 

Wiesz na czym polega zdrowa krytyka? Na tym że nie obrażasz osoby krytykowanej… Czytam twój post i wiesz co o tobie myślę? ÂŻe jesteś po prostu chamem… A co do amatorstwa? Czyż nie każdy był amatorem? Początkującym? Od tego się zaczyna…
A czy Crisisa znasz osobiście? Bo wiesz, człowiek którego zna się tylko przez Internet może być w Realu całkiem inny. Pozatym kilka razy gadałam z nim na gg i wydaję się być sympatycznym chłopakiem.
A co do twojej sygnaturki… No cóż rozumiem że to wolny kraj, ale uważam że przesadzasz.
Arkhana nie znam za dobrze, ale też wydaje mi się dobrym modem i całkiem sympatyczną osobą. Kobieca intuicja działa również przez Internet.
A zresztą Isentor ich wybrał, i wydaje mi się że jakby mu nie pasowali to by ich ``wydalił``. W końcu jest adminem…
P.S Chcesz poznać prawdziwie dwulicową osobę? To możemy się spotkać… Heh… żartuję, z reguły nie spotykam się z osobami poznanymi przez neta…


Offline Zeltixx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Luty 2007, 20:41:47 »
Cytat: Metztli
No cóż, zacznę od początku…
 

Wiesz na czym polega zdrowa krytyka? Na tym że nie obrażasz osoby krytykowanej… Czytam twój post i wiesz co o tobie myślę? ÂŻe jesteś po prostu chamem… A co do amatorstwa? Czyż nie każdy był amatorem? Początkującym? Od tego się zaczyna…
A czy Crisisa znasz osobiście? Bo wiesz, człowiek którego zna się tylko przez Internet może być w Realu całkiem inny. Pozatym kilka razy gadałam z nim na gg i wydaję się być sympatycznym chłopakiem.
A co do twojej sygnaturki… No cóż rozumiem że to wolny kraj, ale uważam że przesadzasz.
Arkhana nie znam za dobrze, ale też wydaje mi się dobrym modem i całkiem sympatyczną osobą. Kobieca intuicja działa również przez Internet.
A zresztą Isentor ich wybrał, i wydaje mi się że jakby mu nie pasowali to by ich ``wydalił``. W końcu jest adminem…
P.S Chcesz poznać prawdziwie dwulicową osobę? To możemy się spotkać… Heh… żartuję, z reguły nie spotykam się z osobami poznanymi przez neta…

Hmmm, to zmienił orientację seksualną, że dla dziewczyn też jest miły? Słuchaj, każdemu, ale to KAżDEMU różne rzeczy mogą się wydawać. Mi się wydawało również, że spoko gość z niego. Ale ostro się przejechałem. Dlatego, jeśli go dobrze nie znasz to nie pieprz głupot ok?

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Luty 2007, 20:48:15 »
Cytuj
A czy Crisisa znasz osobiście? Bo wiesz, człowiek którego zna się tylko przez Internet może być w Realu całkiem inny. Pozatym kilka razy gadałam z nim na gg i wydaję się być sympatycznym chłopakiem.
Dziwne, w tym temacie wypowiada się dopiero druga dziewczyna, i mówi dokładnie to samo. Dziwne...
Cytuj
Bo wiesz, człowiek którego zna się tylko przez Internet może być w Realu całkiem inny.
Nie wiem za to co za różnica czy gadasz z gościem przez internet czy normalnie. Przez komputer myśli inaczej czy co? Jedyna różnica tkwi w wyglądzie (avatara;]?) Co tu dużo gadać...

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Luty 2007, 20:53:18 »
Cytuj
Wiesz na czym polega zdrowa krytyka? Na tym że nie obrażasz osoby krytykowanej… Czytam twój post i wiesz co o tobie myślę? ÂŻe jesteś po prostu chamem…

Hmmmm, nigdy nie twierdziłem, że moim celem jest zdrowa krytyka. W pierwszym poście zaznaczyłem, że nie będę się przejmował dobrymi manierami, gdyż nie uznaję takowych, w stosunku do pewnych osób. Czy jest to objaw chamstwa? Pewnie tak, ale jakby tu ująć delikatnie, żeby Cię nie obrazić, masz mało do powiedzenia w tej kwestii. Nie znasz głównych bohaterów tego tematu, więc łatwo Ci jest osądzać po pozorach. Bywa... Ja na to nic nie poradzę, a krytykę przyjmuję.  

Cytuj
P.S Chcesz poznać prawdziwie dwulicową osobę? To możemy się spotkać… Heh… żartuję, z reguły nie spotykam się z osobami poznanymi przez neta…

Oh, jaki ja się czuję urażony, że nie raczysz się ze mną spotkać. Co do dwulicowości, wcale nie narzekam na jej brak.

Cytuj
Ty sobie chyba zażartowałeś. Z całego twojego postu, wyniosłem, że jesteś niedojebany...

       Piwo dla tego Pana!

Cytuj
A czy Crisisa znasz osobiście? Bo wiesz, człowiek którego zna się tylko przez Internet może być w Realu całkiem inny. Pozatym kilka razy gadałam z nim na gg i wydaję się być sympatycznym chłopakiem.

Oh, ten nasz niegrzeczny Crisis. Uwodzi panny!  
Hmmmm, wydaje mi się, że w tzw. "realu" i w znajomości internetowej nie ma wielkiej różnicy, jeśli idzie o poglądy i zachowanie. A nawet jeśli, to jest to kolejny dowód na dwulicowość w/w amanta.

Thoro

  • Gość
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Luty 2007, 20:56:03 »
Cytuj
[...]Thora. Był wspaniałym administratorem, nawet, jeżeli nie najbardziej aktywnym.

W takim razie kto tłumaczy i redaguje dla Was najświeższe newsy, kto poprawia i tnie grafikę na biuletyn, kto bezinteresownie zamieszcza tłumaczenia oraz pisze recenzje modów, kto tworzy oddzielną stronę w ramach Tawerny poświęconą modom, kto aktualizuje galerie o nowe screeny z polskich modyfikacji, kto uzupełnia stronę artykułami i co najważniejsze kto opracowuje dla strony nowy design na który już tak narzekałeś?

Co do sprawy Crisisa oraz Arkhana, nie będę się wypowiadał. Razi mnie jedynie, że ów osobistości zostały powołane na stanowisko moderatorskie bez wiedzy mej oraz innych członków zespołu Tawerny Gothic. Uważam, że takie sprawy powinno się analizować z innymi choćby z administratorami natomiast Isentor potraktował mnie i Casana jako osoby o mniejszych uprawieniach tym samym decydując indywidualnie o powołaniu obydwu panów na wspomniane stanowisko.

Ps Aha, i proszę o zdjęcie ze mnie grupy "Skryba" bo nim nie jestem - mówiłem już że nie będę głosował na te screeny gdyż są żenujące.


Cytuj
ale nie używajcie wulgaryzmów

Przepraszam, a czy to jest koncert życzeń? Jedna osoba pisze, że absolutnie sobie nie życzy ingerencji oraz cytowania jego wypowiedzi, Ty zaś prosisz o nie używanie słów powszechnie używanych za wulgarne cóż niestety regulamin mówi co innego i wszyscy zrobią jak uważają. Bynajmniej, do tej pory w temacie nie pojawiło się żadne przekleństwo więc daruj sobie swe durne uwagi które de facto mógłbyś kierować do przedszkolaków (z całym szacunkiem).

Uważam, że osoby które zechcą się wypowiedzieć w tym temacie są na tyle dojrzałe, aby zachować odpowiedni umiar w zasobie słów które mogą zostać tu użyte. W każdym razie uzasadnione, oraz sporadyczne stosowanie wulgaryzmów na forum nie jest zabronione co naturalnie nie znaczy że możecie się rzucać piaskiem po oczach.

Cytuj
chciałem się podzielić poradą doświadczonego moderatora

Z całym szacunkiem, jednak cały tu obecny skład moderatorski oraz większość naszych parafianów zaznajomionych z ową posadą, potencjalne doświadczenie mogłoby zdobyć dopiero po kilku latach działalności na wielu forach. Czy Wy na prawdę myślicie, że aby nazwać się doświadczonym moderatorem wystarczy dobrze umieć argumentować wystawiane ostrzeżenia oraz umieć obsługiwać system moderacji forum?

Cytuj
Reinman, przeginasz, co zazdrościsz ludziom, że mają moda a Ty nie ? Zazdrość Cię zżera (przypuszczam)

Pozwól, że odpowiem za Reinmara. Otóż, jak go nazwałaś "Reinman" zrezygnował sam ze stanowiska moderatora. Nie sądzę aby był zazdrosny o tą posadę. Cóż,  każdym razie jest osobą jak najbardziej mile widzianą w zespole moderatorskim Tawerny.

Cytuj
[...]ale faktem jest, że coś mu nie pasuje, skoro zrezygnował po raz drugi.

Mała poprawka. Z niczego nie zrezygnowałem, po prostu postanowiłem na jakiś czas opuścić zacne (szczególnie teraz) grono zarządu forum. Co do "po raz drugi", ja chyba o czymś nie wiem. Zarząd forum został już dawno poinformowany, że przez pewien okres nie będę miał czasu na portal dla tego też zdjęłem sobie grupę "Władcy" - wychodzę z założeniem, że im mniej "wtyczek" tym bezpieczniej.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Apokalipsa?!
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Luty 2007, 20:59:03 »
Nie jestem typem człowieka ani administratora, który nie słucha innych i uważa, że jego zdanie jest zawsze prawidłowe. ÂŹle zrobiłem przyjmując Crisisa na moda zrobiłem to zbyt szybko nie zbadałem sprawy zrobiłem mu nadzieję dając tą posadę i nie konsultując się z pozostałymi osobami, które znają go lepiej. Ciężko jest mi to stwierdzić jednak przez cały dzień dowiedziałem się o Crisisie wielu rzeczy głównie od osób kiedyś współpracujących z nim zazwyczaj neutralnych wobec tej sprawy większość z nich nawet nie wie o istnieniu tego tematu. Najczęściej powtarzanym wyrazem było sformułowanie "dwulicowość" dowiedziałem się, że Crisis przeskakuje z kwiatka na kwiatek a dokładniej na kwiatek, który zawiera najwięcej nektaru - ładna przenośnia.
Wymagam od moich ludzi wyłączności na współpracę oraz lojalności a ze zdobytej dzisiaj wiedzy na temat Crisisa dowiedziałem się, że z lojalnością u niego krucho podjąłem moją decyzję z tych a nie innych powodów.
ÂŻałuję, że nasza współpracą zakończyła się tak szybko i przepraszam cię za nadzieję oraz niemiłe uwagi ze strony innych userów ponieważ gdybym nie zastanowił się lepiej nad daniem ci tej posady nie byłoby całego tego zamieszania. Mam nadzieję, że uszanujesz mają decyzję tak jak uszanują ją pozostali.

Jeśli chodzi o Arkhana jest lojalnym modem, lojalnym redaktorem, oraz lojalnym "kumplem" nie sądzę by zamierzał zdradzić TG gdy nadarzy się ku temu okazja. Jestem tu częściej niż niektórzy wypowiadający się w tym temacie i wiem nieco lepiej o pracy tego moderatora i jak dla mnie jest ona obecnie wystarczająca choć mógłby się nieco bardziej przykładać. Dla nieoświeconych Arkhan pisze arty, moderuje fora (dobrze), udziela się w systemie RPG. Nie posiada moderatora we wszystkich działach a w obecnych radzi sobie dobrze...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Luty 2007, 21:02:01 »
Cytuj
Oh, ten nasz niegrzeczny Crisis. Uwodzi panny!
 
Uwodzi? Haha! Dobre sobie... Nie, no rozwaliłeś mnie.


Cytuj
Dziwne, w tym temacie wypowiada się dopiero druga dziewczyna, i mówi dokładnie to samo. Dziwne...


Co w tym dziwnego? ÂŻe Crisis pisze ze mną i z Madzią? No nie... rzeczywiście cóż za uwodziciel! A to że piszę jeszcze z kilkoma osobami z TG też jest dziwne?

Cytuj
Oh, jaki ja się czuję urażony, że nie raczysz się ze mną spotkać. Co do dwulicowości, wcale nie narzekam na jej brak.


Nie czuj się urażony... Tylko żałuj.. Dobra, żart...
A czy nie oskarżałeś przypadkiem Crisisa o dwulicowość?

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Luty 2007, 21:03:04 »
Miałem się tutaj nie wypowiadać, ale burzliwa dyskusja i komentarze niektórych osób zmusiły mnie do "zapostowania".

Na początku powiem, że nie podoba mi się wtrącanie do dyskusji niektórych osób, które nie mają zielonego pojęcia o sytuacji i nie znają prawie wcale osób, o których i z którymi toczona jest dyskusja. Naprawdę, darujcie sobie zbędne komentarze na kompletnie nieznane wam sprawy. Oczywiście, panuje wolność słowa, ale po co zaśmiecać dyskusję zbędnymi, bezsensownymi wypowiedziami?

Cóż, pora wrócić do sedna sprawy. Nie trudno zauważyć, że ponownie jak w temacie dotyczącym DODO, tak i tutaj mamy dwie strony konfliktu. "Ekipa Reinmara" i jego "ziomów" oraz Crisis, Arkhan i spółka. Nie mam zamiaru popierać ani jednych, ani drugich, gdyż uważam, że obie strony po części mają rację, a po części się mylą. Na pewno nie wszystkim podoba się decyzja o tym, że to właśnie Crisis i Arkhan zostali wybrani na stanowisko moderatora, ale sądzę, że osobom tym pod względem wykonywanej pracy i obowiązków nie można absolutnie nic zarzucić. Szkoda jednak, że nie zostali oni wybrani na drodze wyborów, jeśli nie "ogólno - forumowych", to chociaż tajnych dla całego teamu Tawerny. Wydaje mi się, że wówczas takie tematy nie miałyby miejsca i wiadomo by było, że większość jest za. Nie jestem rzecz jasna przeciwko nim, wręcz przeciwnie, jednak myślę, że każdy powinien zdecydować, kto najbardziej nadaje się na moderatora i kto jego zdaniem powinien otrzymać szansę.

Ufam, że dyskusja niedługo się zakończy, gdyż nie ma potrzeby wiecznie się spierać.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 21:03:52 wysłana przez Arthas »

Thoro

  • Gość
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Luty 2007, 21:04:03 »
Dajcie spokój, sprawy prywatne na bok. Poza tym korzystając, z okazji pragnę dołączyć się do koncertu życzeń: proszę o zamknięcie tematu - nie chcę, aby dochodziło tu do podobnych incydentów co na Gothic Net.

Cytuj
myślę, że każdy powinien zdecydować, kto najbardziej nadaje się na moderatora i kto jego zdaniem powinien otrzymać szansę

Jestem, za - dzięki temu unikniemy decyzji pod wpływem impulsu.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 21:05:58 wysłana przez Thoro »

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Apokalipsa?!
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Luty 2007, 23:31:38 »
A więc i ja na koniec dodam swoje trzy grosze. Otóż na gothic.net byłem stosunkowo długo jednaj nie zagłębiałem się w wasze kłótnie. Większość z was pamiętam z nicków jednak jeśli chodzi o pana Crisisa to mogę napisać krótko. Dopóki nie znalazłem się szczebelek wyżej od niego, a to stało się tutaj na gothic.gram to odnosiłem zawsze wrażenie że mnie jako zwykłego usera miał zawsze nie powiem gdzie. Kiedy pojawił się tutaj zresztą jak większość z was starałem się go ignorować gdyż zajmowałem się głównie swoją pracą w redakcji. Jednak kiedy dołączył do Samotnych ÂŁowców zostaliśmy skazani na współpracę, od tej pory jego postawa zmieniła się napisał do mnie na gadu przyjacielskim tonem to cóż nie skreślę człowieka od razu mimo iż negatywne pierwsze wrażenie pozostało. Mam jednak nadzieje że nie przejadę się na nim tak jak wy ale to już pokaże przyszłość.
Co do Arkhana to jest on aktywnym użytkownikiem forum i nie mam do niego ani do jego pracy żadnych zastrzeżeń.

Forum Tawerny Gothic

Apokalipsa?!
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Luty 2007, 23:31:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top