Autor Wątek: Zapamiętywanie  (Przeczytany 2046 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Zapamiętywanie
« dnia: 16 Luty 2007, 19:11:12 »
Nie pierwszy raz mi się zdaje że kiedy pisze jakiegoś posta bądź zakładam nowy temat to mi się kasuje bez pamiętnie. Chodzi mi o to że nieraz w trakcie pisania postu może nam się wyłączyć komputer. Proponowałbym wprowadzenie następującego systemu np. Jeżeli właśnie taka sytuacja komuś się stanie to podczas następnej wizyty na forum wyświetliłoby mu np. 1 Post Niedokończony, 1 Temat Niedokończony. Chciałbym się wogule dowiedzieć czy jest takowa możliwość wprowadzenia takiej zmiany.


P.S

Bardzo prosiłbym aby temat nie został zamknięty po "pięciu" minutach. Przecież możliwe jest że innemu userowi też się przydarzyła taka sytuacja.
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 19:12:16 wysłana przez MeGorT »

Thoro

  • Gość
Zapamiętywanie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2007, 20:03:02 »
Cytuj
Nie pierwszy raz mi się zdaje że kiedy pisze jakiegoś posta bądź zakładam nowy temat to mi się kasuje bez pamiętnie.

Bardzo przepraszam, jednak stabilność Twojego komputera/systemu jest w żaden sposób nie zależna od forum.   Jest to wina sprzętu, bądź oprogramowania a nie forum.

Cytuj
Chciałbym się wogule dowiedzieć czy jest takowa możliwość wprowadzenia takiej zmiany.

Nie, nasze forum niestety nie jest tak cudownie doskonałe jak popularna rozgłośnia radiowa. Ze strony technicznej, utworzenie jakiego kolwiek skryptu który mógłby monitorować działania na forum bez wysłania odpowiedniego zapytania (w tym przypadku "Dodaj odpowiedź"), jest to nie możliwe.

Cytuj
Bardzo prosiłbym aby temat nie został zamknięty po "pięciu" minutach. Przecież możliwe jest że innemu userowi też się przydarzyła taka sytuacja.

To może zamiast wymyślać bzdurne rozwiązania, dany user poszukałby przyczyny samoistnych "siadów" peceta?

Forum Tawerny Gothic

Zapamiętywanie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2007, 20:03:02 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Zapamiętywanie
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2007, 20:12:05 »
Cytat: MeGorT
Nie pierwszy raz mi się zdaje że kiedy pisze jakiegoś posta bądź zakładam nowy temat to mi się kasuje bez pamiętnie. Chodzi mi o to że nieraz w trakcie pisania postu może nam się wyłączyć komputer.
To nie nasza wina, że komuś zabrakło prądu, siadł mu system, komp się zwiesił bądź spotkało go inne nieszczęście. Dawaj więcej na tacie i módl się gorliwie a na pewno nic strasznego nie stanie się podczas pisania postu.


Cytat: MeGorT
Jeżeli właśnie taka sytuacja komuś się stanie to podczas następnej wizyty na forum wyświetliłoby mu np. 1 Post Niedokończony, 1 Temat Niedokończony. Chciałbym się wogule dowiedzieć czy jest takowa możliwość wprowadzenia takiej zmiany.
P.S
Nie widzę sensu w tworzeniu czegoś takiego tylko niepotrzebnie zawalałoby to i obciążało bazę przecież wielu userów pisze posty jednocześnie. Poza tym program FireFox posiada coś takiego jak przywracanie sesji gdy zostanie on zamknięty bez ingerencji użytkownika czyli np. podczas zawieszenia się systemu. Gdy ponownie uruchomimy program wybieramy opcje przywróć poprzednią sesję i jeśli ktoś pisał wcześniej post program wczyta mu ponownie forum oraz tekst który zdążył już napisać.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Zapamiętywanie
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Luty 2007, 17:45:04 »
Ekh, pozostaje mi tylko i wyłącznie przyznac racje moim kolegom z zespołu. Niema takiej możliwosci, aby forum IPB, które posiadamy, miało wbudowane takie cacka. Tym bardziej niewiem czy takowy skrypt istnieje, aby można było takie cacko wgrac. Jednak jak napisał Isentor, zabrudziłoby to naszą baze forum, która jest przeciez, bardzo dla nas istotna.

Forum Tawerny Gothic

Zapamiętywanie
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Luty 2007, 17:45:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top