Autor Wątek: Oceń poprzednika  (Przeczytany 48438 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #160 dnia: 07 Czerwiec 2007, 17:24:12 »
Khaleb

Nick
O ile się nie mylę, to była taka postać w Baldur's Gate, ale gdzieś jeszcze go słyszałem... Aaaa sobie przypomniałem. Jeszcze w Witch :D:D (nie oglądam, moja siorka :P). Jest to nick dosyć fajny. Imię jest takie bodajże gdzieś w Anglii. Fajnie się komponuje z tym kolorkiem (grupa: Skryba)

Avatar
Od dawien dawna go nosi (od początku mojego bytowania na TG). Nie uważam, że jest on świetny, ale fajnie wygląda. Przychodzi mi na myśl płonąca swastyka ze znanego juz ludziom filmiku. Avka zwykle utożsamiam z człowiekiem, wiec wyglada na to, ze taki masz do nas stosunek :P (joke)

Sygnatura
Dosyć fajny obrazeczek, bodajże z hoplitą greckim. Napis "Khaleb" fajnie wygląda. Brawa dla ciebie za userbar (że też inwigilacja internetu tu nie dotarła? :P). Mogę z całą pewnościa potwierdzić, ze to nie ejst też mój prezydent, bo ja, chociaż wybierać nie mogę, nie wybrałbym go, gdybym mógł.

User
Postów ma sporo, ale ja jakoś go nei zauważam na pozamarnatowym forum. Zresztą trudno się dziwić, bo najwiecej postów ma w Dziale Wypraw. Jak już jednak zoabczę jego posty, to wydają się one być poprawnymi ortograficznie i dobrymi inteligencyjnie :P Wypowiada się raczej wyczerpująco.

ZCGL - Nie pozbnałem go, chociaż byłem kiedyś w łucznikach, do których i on należy.

ZCGNL - nie wiem.

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #161 dnia: 11 Czerwiec 2007, 12:11:17 »
Kozłow

Nick: Kozłow brzmi dumnie. Kojarzy mi się z kozami (a mam z nimi miłe wspomnienia z dzieciństwa) i z jakimś generałem. Według mnie pasuje do ciebie bo czasem jesteś uparty, i widać że byłbyś dobrym przywódcą 10/10

Avatar: Obrazek Lenina. Nie przepadam za nim ale szanuje twoje poglądy i nic do nich nie mam. A ze strony graficznej Obrazek bardzo mi się podoba. 10/10

Sygnatura: herb komunistów, człowiek i napisy - czego tu jeszcze brakuje. Z plastyki jak byś to robił na papierze to dostałbyś ode mnie 6+. Sygnaturka jest ładna i "zadbana". 10/10

User: Nie miałem z nim żadnych kłótni. Warna miał tylko jednego który i tak został skasowany. Poziom jego wypowiedzi jest także bardzo wysoki, myślę że każdy zazdrościły jego randze na forum   10/10

Dlaczego go lubię: Jest miły, i wiele pomaga innym graczom. Ma ogromną wiedzę i się nią dzieli z innymi. 10/10

Dlaczego go nie lubię: Nic do Kozłowa nie mam. Tylko czasami jest uparty   9/10
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 12:15:12 wysłana przez Maksous »

Forum Tawerny Gothic

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #161 dnia: 11 Czerwiec 2007, 12:11:17 »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #162 dnia: 11 Czerwiec 2007, 13:00:23 »
Maksous


Nick: Nick ciekawy i bardzo mi się podoba. Zapewne pochodzi od imienia jego właściciela.
9/10

Avatar: Dostępny w zbiorach TG w zakładce Final Fantasy VII. Przedstawia Vincenta z tegoż właśnioe filmu. Avek również bardzo mi sie podoba. Ba nawet kiedyś sam taki nosiłem.
9/10

Sygnatura: Jeden napis głoszący że lubi się gothica i coś tam jeszcze(juz nie wiem co) to niezbyt dobry sposób na zrobienie swej sygnaturki. Do tego jest jeszcze obrazek z niezwykle sympatycznym stworzeniem/serkiem. Nie wiem jak ten osobnik sie nazywa ale zapewne jest to "spongebob" tak jak napisano w sygnaturce. chociaz nie jestem do końca pewien.

User: U Maksosusa widze pokaźna historię ostrzeżeń. U mało kogo się taka zdaża. Jednak ostatnio widze poprawę w postach usera. Są one przyzwoitej długości i zawierają stosunkowo bogatą treść.

Za co go lubię: Wydaje się sympatyczną osobą

Za co go nie lubię: Niby za nic chociaz tych warnów trochę za dużo :P
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 13:02:51 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #163 dnia: 11 Czerwiec 2007, 21:19:42 »
Thrall

Nick: Oryginalny. Ja bynajmniej nie spotkałem się z takową nazwą profilu jaką jest Thrall.

Avatar: Cóż, zbyt wiele nie mogę wymagać. Podoba mi się on i to się w zasadzie liczy!

Sygnatura: Nie mogę się do niej przyczepić. Tym bardziej, że jest dobrze zgrana. Trzy userbary oraz pokaźna grafika - czegóż chcieć więcej.

Jako użytkownik: Coraz częściej spotykam się z jego odpowiedziami na forum. Oznacza to tylko jedno - aktywność i interesowanie się tym co się dzieje na forum.

Dlaczego go lubię?: Bo jest miłym i aktywnym userem. A po za tym on też ma dobre słowo o mnie. Od niedawna piszemy ze sobą na GG i musze powiedzieć, że piszę się z nim miło. Nie raz mi pomógł gdy miałem problem.

Dlaczego go nie lubię?: Nie mam za co go nie lubić

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #164 dnia: 15 Czerwiec 2007, 13:18:36 »
Darkon

Nick: Jest to połączenie angielski słowa (dark – mroczny, ciemny) i końcówki "on", prawdę mówiąc jest to dosyć fajne połączenie ;D. Podoba mi się twój nick, gdy go pierwszy raz czytałem przypomniały mi sie smoki ;D

Avatar: Eeeee... chyba „Simpson” (tak to się pisze?) w stroju gostka z Gwiezdnych Wojen, nie oglądam takich bajek (simpsonów) bo trochę zmiękczają mózg, avek ci nie wyszedł, bardzo ci nie wyszedł... ale każdy a inny gust :P.

Sygna: Tak za bardzo to ja jej nie widzę :P, nie wiem może na moim ekranie kompa jej nie ma :D.

User: User bardzo aktywny w Marancie i chwała mu za to ;D, nie dostał, jak na razie, żadnego ostrzeżeni, pisze sensowne posty... ble ble no jest jak część userów – normalny ;D

Za co go lubię: tak za bardzo to nie wiem co tu napisać, nigdy z nim nie rozmawiałem...

Za co go nie lubię:                           (żeby nie pisać czegoś bezsensownego nic nie napisze ;D)

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #165 dnia: 16 Czerwiec 2007, 15:35:13 »
Elrond

Nick: O ile mi wiadomo był to król elfów w świecie Tolkiena. Ja sam lubię postać Elronda toteż dobrym pomysłem jest sprawienie sobie takiego nicku. 9/10

Avatar: Jakaś postać. Może z horroru? Nie wiem ale ujęcie jest świetne. Czarne jak smłoła włosy są kontrastem dla białej twarzy. 9/10

Sygnatura: Ujęcie oczu. Bardzo piekne zdjęcie. Zapewne przedstawia oczy tej samej postaci co w avatarze. Do tego niemal niewidoczny na mojej skórce napis. Sygna ogólnie mi się podoba bo te oczy sa naprawde świetne. Gdy pierwszy raz zobaczyłęm to zdjęcie pomyśłełem: "skąd on wział coś takiego". Dlatego ocena to 9/10

User: Elrond to naprawde dobry user. Uważam, że jeden z najlepszych jacy są na forum. Minęło juz sporo księżyców odkąd dołączył, no i postów ma juz dużo. Nie ma i nie miał żadnego warna. Jest grzeczny i kulturalny. A do tego aktywny. Pisze posty z sensem i widać że umie się wysłowić.

Za co go lubię: Za to co wyżej napisałem. No i poprostu fajny z niego gość.

Za co go nie lubię: BRAK

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #166 dnia: 20 Czerwiec 2007, 16:50:02 »
Heh Kapitan Greg

NICK - oryginalnością nie bije, z resztą jak duża ilość nicków na forum, ale i tak rzadsze niż "Xardas" czy "Bezimienny". Jednak lubię tan nick, zwłaszcza w skróceniu, jakoś wygodnie mi się mówi do Ciebie "Greg". ÂŁatwe, krótkie i przyjemne. A tak z 8 na 10 będzie ;)

AVATAR - całkeim fajny wojownik, nie wiem z jakiej gry. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z filmem Dhany The Dog (Człowiek Pies). Tam był podobnie ubrany koleś, co walczył za pieniądze na arenie. Na avku twardziel,  bardzo fajny 10/10

SYGNATURA - ÂŁOWCY RULEZ!! co będziemy dużo mówić, sygna z najlepszej gildii w marancie - 15/10 hehe <joke> nie mogę dać piętnastu, a szkoda. 10/10

USER - ten user jest good. 502 posty - dość dużo, i tu panie i panowie czapki z głów: nigdy ani jednego warna. Chwali się to , a jakże! Przy okazji dobry kumpel, pomaga mi zaaklimatyzować się w Marancie, no popijamy razem piwo u niego na chacie :) następnym razem zapraszam do mnie hehe. Miły towarzyski, sensownie pisze nie mam żadnych zastrzeżeń.

ZCGL - wyżej wszystko dokładnie opisałem

ZCGNL - ehm, no jakby to ująć.. za nic?


Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #167 dnia: 24 Czerwiec 2007, 21:24:32 »
Witam

Nick - "Diomedes w mitologii greckiej król Tracji". Nick fajny i chyba jedyny na forum.

Avatar - dość tajemniczy, podoba mi się.

Sygnaturka
- dwie sygnaturki z gildii bardzo fajne. Nie za bardzo lubię cienkich sygnaturek ale ta wygląda fajnie.

User - ma dużą ilość postów szkoda że z warnami. Ogółem user dobry nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń.

ZCGL : nie bardzo wiem co napisać  
ZCGNL : za nic
____________________________

Pozdrawiam wszystkich
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 21:24:55 wysłana przez Orc Szaman »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #168 dnia: 24 Czerwiec 2007, 21:35:22 »
Pozwolę sobie na posta w tym haniebnym temacie XD.

Orc Szaman

Nick - lepiej by z pewnością brzmiał Orc Shaman - tak bardziej w klimacie MMORPG. Otóż pierwsze skojarzenie to oczywiście Lineage II i właśnie ta profesja którą nazywamy Orkiem Szamanem - Orc Mystic xD.
Nie było o ile tutaj pamiętam takich nicków, a nick jak nick każdy jest ciekawy i oryginalny na swój własny sposób.

AveK - och piękne ujęcie zielonego potwora w białym wydaniu. Zdjęcie wojownicze, przedstawia orka który nie dostał chleba z pomidorem i ma pretensje o to do całego świata i chce kosić wszystko wokół. Generalnie avek jest interesujący, ale nie pokojowo nastawiony - nie ma tak dobrze. 7/10

Sygnaturka - Welcome in hell n00bs! Tak oto można skomentować tego wojownika który zadaję jak mniemam ostateczny cios swojemu wrogowi. Sygna taka troche wydłużona, jednak klimat i przesłanie zawarte. Nie fikaj n00bie do kogoś, kto ma większy lvl od ciebiei chleb z pomidorem  .

User - posty dobre, czytelne. Orc Szaman jest autorem licznych haseł do naszej encyklopedii, szkoda że nie które są troszeczkę krótkie :). Spoko, jeszcze to nadrobisz XD. Nie mam do niego zastrzeżeń, user bezkonfliktowy, lubi chleb z pomidorem jak wspomniałem wyżej, i lubi lizać krew ze swojego toporka. Swój człowiek.    

Za co go nie lubię - cóż, tu raczej nie mam powodów.

Pzdr.  
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 21:40:32 wysłana przez Arkhan »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #169 dnia: 25 Czerwiec 2007, 15:13:23 »
Arkhan  



Nick: Nie wiem czy podebrał nazwę dla swojego profilu z jakiejś gry, czy może zdobył się na oryginalność (  ) i sam coś skroił. Na początku użytkowania tego forum bardzo często mylił mi się z Arthasem, zaś po pewnym czasie rozróżniłem temperamenty obu panów i aktualnie nie mam z nimi problemu  .  Jeżeli go ściągnął - daję: 4, jeżeli nie - otrzymuje: 9

Avatar: Avatar przypomina mi grafikę promocyjną gry Mafia. Wygląda przejrzyście. Dopracowany jest w MS. Paint :P, a przede wszystkim zawiera podpis. Mógłby być bardziej klimatyczny, jednakże kolorystycznie trafiłeś. Podsumowując: 8

Sygnaura: Wystarczyłoby jeszcze dodać instrukcję obsługi suszarki do włosów i będzie dobrze :]
Kilka linków, userbary dwa oraz legenda jak rozszyfrowywać Twoją sygnaturkę  po prostu kocham to  Nie razi w oczy, nie przeszkadza, ma raczej charakter informacyjny z domieszką dobrego humoru, acz bardzo kontrowersyjnego. Za podpis bracie otrzymujesz 7

Jako użytkownik Portalu: Jest w Redakcji, dlatego trudno mówić tutaj o zwykłym jego użytkowaniu, zaś raczej o tworzeniu naszego grajdołka. Nie przeszkadza, choć czasami na prawdę jego posty powalają mnie swoją siłą. Człek jest młody i wiele może zrobić oraz się nauczyć. Jego posty stoją na wysokim poziomie merytorycznym co oznacza, że wypowiadając się na dany temat chce dogłębnie go obnażyć. Czyżby zboczenie zawodowe :> ? Moja ocena to: 9,75

Moje prywatne odczucia wobec tego usera: Chłopak z poczuciem humoru. Posiada dystans do tego świata i do wszystkiego co się dookoła dzieje. Jest przede wszystkim optymistą - i za to Go lubię  .
Potrafi znaleźć odpowiedni moment w rozmowie i wyskoczyć z tekstami, których świat nie widział, ale powalają na łopatki. Jednak najważniejsze jest to, że kibicujemy tej samej drużynie, jesteśmy tego samego wyznania i dzielimy wspólne poglądy. Bratnia dusza na tym padole! Pzdr. Arkhan

Pozdrawiam,
Sir William

Forum Tawerny Gothic

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #169 dnia: 25 Czerwiec 2007, 15:13:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything