Autor Wątek: Bagiene Ziolo  (Przeczytany 3732 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ekskelion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Bagiene Ziolo
« dnia: 18 Lipiec 2006, 20:08:07 »
Od kogo moge kupic bagiene ziolo. Paczke z bagienym ziolem znalazlem terasz musze od kogos kupic bagienne ziolo. Andre kazal mi odszukac kolesia ktury sprzedaje bagiene ziolo i kupic od niego kilka.  Prosze o pomoc nie wiem ukogo i jak kupic te bagiene ziolo prosze o pomoc.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2006, 20:28:08 »
Tak na marginesie - Bagiennego Ziela  

Sciagnij pancerz Strazy i udaj sie do portu, a dokladniej do burdelu. U wlasciciela burdelu zamow dziewczyne.
Udaj sie z panna na gore i porozmawiaj o zielu. Ona zazada 50 szt zlota, daj jej, i ci powie ze Borka cos wie. [Borka to koles ktory stoi przed burdelem]. Jak chcesz to wykorzystaj dziewczyne, a nastepnie idz do Borki.
Pogadaj z Borka, ale w sposob ze interesuje cie ziele, a jak Borka zapyta skad o wszystkim wiesz, odpowiedz "niewazne. to co? jestes zainteresowany?" Nie wybieraj ze Nadia ci powiedziala. Dajesz Borce 50 szt zlota a on daje ci ziele. Idziesz do Andre i misja wykonana  

Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2006, 20:28:08 »

Offline Ekskelion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipiec 2006, 08:19:19 »
Dziekuje lecz mam drugi problem. Wczysniej z Borkiem rozmawialem o zielu baginym i teraz nie chce o nim rozmawiac. Co mam zrobic. I moge teraz dostac kolejne zadanie od Andre. Prosze o pomoc

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lipiec 2006, 09:35:38 »
Cytat: Ekskelion
Dziekuje lecz mam drugi problem. Wczysniej z Borkiem rozmawialem o zielu baginym i teraz nie chce o nim rozmawiac. Co mam zrobic. I moge teraz dostac kolejne zadanie od Andre. Prosze o pomoc

Rzuć na niego czar otchłani (zapomnienia)...zwoje znajdziesz u Ignaz'a. Jeśli to nie pomoże to już nic nie pomoże...ewentualnie wczytanie wcześniejszego save.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:57:50 wysłana przez Arthas »

Offline Ekskelion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lipiec 2006, 10:53:29 »
A jak nie mam wczesniejszego save t o co mam zrobic.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Lipiec 2006, 10:59:54 »
Cytat: Ekskelion
A jak nie mam wczesniejszego save t o co mam zrobic.

Napisałem przecież idź do Ignaza kup od niego zwój otchłani jeśli nie ma tych zwojów to powiedz mu że wykonasz dla niego eksperyment i da ci jednego. Idź z tym zwojem do Borki i użyj go na nim. Powinien wszystko zapomnieć. Teraz przed rozmową zapisz sobie grę by w razie czego nie kombinować po raz kolejny.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:59:29 wysłana przez Arthas »

Offline Ekskelion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Lipiec 2006, 11:50:56 »
Powiem jedno zadanie popsute muwi mi cos w stylu. Wejdz tam nadja na ciebie czeka. ta krolowa jest rospalona.  teraz jurz nawet zapomnienie nie pomize. Czy teraz musze od poczadku przehodzic czy moge grac dalej. Prosze o szybka pomoc.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Lipiec 2006, 12:19:54 »
Cytat: Ekskelion
Powiem jedno zadanie popsute muwi mi cos w stylu. Wejdz tam nadja na ciebie czeka. ta krolowa jest rospalona.  teraz jurz nawet zapomnienie nie pomize. Czy teraz musze od poczadku przehodzic czy moge grac dalej. Prosze o szybka pomoc.

Może wykonaj to jeszcze raz wypytaj Nadię ponownie i idź z tym do Borki ale to pewnie i tak nie zadziała. Bez tego zadania da się żyć poproś o następne lub udaj się do górniczej doliny.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 10:00:27 wysłana przez Arthas »

Offline Ekskelion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Lipiec 2006, 12:26:29 »
Dziekuje wszystkim za pomoc.


My również dziękujemy, niemniej jednak na przyszłość staraj się dbać o estetyke swoich postów - tH.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 10:01:11 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Bagiene Ziolo
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Lipiec 2006, 12:26:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top