Autor Wątek: Moderator\Administrator  (Przeczytany 3372 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Moderator\Administrator
« dnia: 11 Luty 2007, 21:24:29 »
Temat Apokalipsa naprawde był ostry. Ten Temat wpłynął na to że Crisis utracił swą posadę. IsentoR wypowiedział się tam że niepotrzebnie wybrał tegoż usera na moda i bez konsultacji innych adminów. Po tej konfrontacji stwierdziłem aby każdy wypowiedział się kto zasługuje na moda. Moderator jest potrzebny bo jak sami wiecie Forum:
- Strona
- Forum
- Gothic II
- Dyskusja Ogólna
Moderuje tylko Arkhan

Jaki i:
- O grach i Programach
- Sprzęt
Moderuje tylko DODO

Ja byłbym zatym aby modem został Sir William ale to tylko stwierdzenie. Chciałbym również poruszyć sprawe posady administratora. Thoro niesłusznie został z niej usunięty, szczerze mówiąc: to bardziej na tę utratę zasłużył Casano który ,, nieco ,, mniej jest aktywniejszy od thr. Thoro wkłada dużo pracy w rozbudowanie forum i jego urozmaicenie. Dla mnie powinien tą posade zachować.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2007, 21:30:40 »
A ja chciałbym żeby modem był DRAGOSANI. A dlaczego? Ponieważ jest miłym userem, pisze rozbudowane posty i na temat. Jak patrzyłem na jego posty to nie zauważałem błędów. Dlatego więc mój głos pada na DRAGOSANIEGO.

Pozdro

Forum Tawerny Gothic

Moderator\Administrator
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2007, 21:30:40 »

Thoro

  • Gość
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2007, 21:30:57 »
Daj spokój, to jest żałosne. Jeśli już owe wybory miały by być ogłoszone to przez kogoś z administracji. Poza tym, wg mnie forma którą zasugerowałeś jest zła. Zamiast wybierać z całej puli użytkowników (jest ich naprawdę wiele), należałoby zgromadzić najpierw kandydatury. Przecież idąc do wyborów nie głosujesz na własnego sąsiada, tylko na osobę z listy kandydatów.

Poza tym jeśli już, potencjalnego kandydata wybierzemy na najbliższej czarnej mszy odurzając się prozakiem i psychotropami...
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 21:32:32 wysłana przez Thoro »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Luty 2007, 21:32:41 »
No to trzeba by było zrobić tą liste tylko jak? Macie jakieś pomysły?

Thoro

  • Gość
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Luty 2007, 21:35:38 »
Wyraźnie napisałem, że potencjalna osoba która zajmie miejsce Crisisa/Ridera zostanie wybrana w gronie zarządu Tawerny podczas gwałcenia dziewic z naszego prywatnego haremu. Jeśli już miałby by się odbyć w pełni demokratyczne, wybory najpierw należałoby utworzyć temat gdzie każdy zainteresowany mógłby przedstawić swój list motywacyjny ze zgłoszeniem. Oczywiście kryteria, wg . których można by się zgłosić zostały by również ustalone.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 21:36:55 wysłana przez Thoro »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Luty 2007, 21:37:02 »
Tak to jest dobry pomysł w 100% go popieram. A i każdy mógłby podać swój list motywacyjny ze zgłoszeniem?

Thoro

  • Gość
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Luty 2007, 21:39:09 »
Cytuj
A i każdy mógłby podać swój list motywacyjny ze zgłoszeniem?

Jak napisałem, aby uniknąć fali zgłoszeń należałoby ustalić odpowiednie kryteria na podstawie których userzy mogli by zgłosić swe kandydatury na stanowisko księdza, w naszej zacnej parafii.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 21:39:50 wysłana przez Thoro »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Luty 2007, 21:39:47 »
Ej....wy nie rozumiecie. Ja nie organizuje żadnych wyborów. Mi tylko chodziło abyście wyrażali swoje opinie na ten temat że niepotrzebnie thr. został wyrzucony z administracji. To nie jest coś w stylu ,, ja głosuje na (nick usera). Jeżeli jednak już chcecie robić liste z userami to już nie moja sprawa. Jednak byłoby to bezsensowne. Taki user jednogodzinny zagłosowałby na byle kogo i co. Uważam że użytkownicy którzy dość dobrze znają danego usera niech złożą propozycje aby uzyskał posade moda. Aha z tego co wiem to Sir Wiliam jest adminem na WoG dlatego chyba modem tu nie może być, a może się myle. Jednak równie dobrym moderatorem byłby Snopek.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Luty 2007, 21:43:13 »
Fajnie to ujełeś "Zacna Parafia". Czyli niedługo bedzie temat na zgłoszenie na Moderatora strony? I z tymi krtyteriami to tez dobry pomysł bo jakis uzytkownik który napisałał 1 post się zgłasza na Moderatora strony. To by było śmieszne. A jak coś to byś podał te odpowiednie krtyeria?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Moderator\Administrator
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Luty 2007, 21:43:24 »
Cytat: MeGorT
Ej....wy nie rozumiecie. Ja nie organizuje żadnych wyborów. Mi tylko chodziło abyście wyrażali swoje opinie na ten temat że niepotrzebnie thr. został wyrzucony z administracji.
Wybaczcie mu albowiem nie wie co mówi... Eh trzeba wyciągać najgorsze brudy eh... Thoro sam wyłączył sobie admina na forum ponieważ nie ma na to czasu on nie z tych co chcą mieć rangę nic przy tym nie robiąc. A tak pzoa tym nadal chodiz z nami do kościoła na poranne msze, oraz codziennie po kolacji składa różaniec.



Cytat: MeGorT
To nie jest coś w stylu ,, ja głosuje na (nick usera). Jeżeli jednak już chcecie robić liste z userami to już nie moja sprawa. Jednak byłoby to bezsensowne. Taki user jednogodzinny zagłosowałby na byle kogo i co. Uważam że użytkownicy którzy dość dobrze znają danego usera niech złożą propozycje aby uzyskał posade moda. Aha z tego co wiem to Sir Wiliam jest adminem na WoG dlatego chyba modem tu nie może być, a może się myle. Jednak równie dobrym moderatorem byłby Snopek.
O wszystkim zostaniecie powiadomieni by zgłosić siebie, swoich braci, siostry, matki, ojców, dziadków itd.

Thoro

  • Gość
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Luty 2007, 21:45:00 »
No tak, niestety nie doczytałem do końca Twojej wypowiedzi ze względu na ograniczony dziś czas. Tak więc chciałbym to wyjaśnić. Nie zostałem z niczego wyrzucony - zrezygnowałem z tego stanowiska z własnych powodów. W ogóle nie rozumiem, po czym wnioskujesz iż mnie wyrzucono. Sam odszedłem.

Cytuj
szczerze mówiąc: to bardziej na tę utratę zasłużył Casano który ,, nieco ,, mniej jest aktywniejszy od thr

Tak się składa, że sprawy na szczeblu administracyjnym układają się nieco inaczej niż na moderatorskim. Raczej nikt, nie zostanie przyjęty do administracji ze względu na zasługi dla strony. Po prostu Isentor oraz ja, jesteśmy twórcami Tawerny Gothic. Casano zaś prowadził "Królestwo Nordmar" które doczekało się fuzji, z Tawerną. Nikt nie zostanie wyrzucony ponieważ jest to nasz wspólny portal.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Luty 2007, 22:35:03 »
Za pozwoleniem IsentoRa, odpisuję w tym temacie.

Cytuj
Ja byłbym zatym aby modem został Sir William ale to tylko stwierdzenie.
Cytuj
A ja chciałbym żeby modem był DRAGOSANI.
First lol... Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. A tak na serio, bez urazy dla Williama i Dragosaniego, ale raczej Was nie widzę na stanowisku moderatora.

Cytuj
Aha z tego co wiem to Sir Wiliam jest adminem na WoG dlatego chyba modem tu nie może być, a może się myle.
Second lol. ÂŻe co? Zamurowało mnie  


Co do reszty, chyba została wyjaśniona przez Thora i IsentoRa. Myślę, że w chwili obecnej, poradzimy sobie wraz z innymi moderatorami ze spamem na forum i nie będzie z tym problemu, a jeśli będzie potrzeba kolejnego moda, z pewnością decyzja pozostanie w rękach całej administracji.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Moderator\Administrator
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Luty 2007, 17:50:24 »
O tym kto zostanie moderatorem, badz zastępcą wcześniejszego moderatora, zadecyduje wyłącznie administracja forum. To od nas będzie tylko i wyłącznie zależec, czy dany user, zasługuje na dostanie szansy. Dlatego prosze nie tworzyc tematów typu:"Ja chce byc modem" itd, bo niczym w ten sposób nie skuracie.

Forum Tawerny Gothic

Moderator\Administrator
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Luty 2007, 17:50:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything