Autor Wątek: Błędy twórców ?  (Przeczytany 4830 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« dnia: 11 Luty 2007, 17:32:54 »
Witam chciałbym poruszyć nowy temat . Mianowicie każdy z nas kto grał/gra nadal ma jakieś swoje wielkie pretensje do wymysłów twórców , zmian jakie zrobili , nowych niezbyt udanych pomysłów . Na pewno wiele razy zginąłeś od potwora którego w gothic 1,2 noc kruka miałeś na że tak powiem na 1 hita , a teraz musisz się nieźle napocić żeby go pokonać .  Każdy z was może napisać co go w G3 najbardziej wkurzyło, rozłożyło psychicznie , doprowadziło do tarzania się po podłodze z płaczem    .


Co mnie najbardziej wkurzyło ? Podróżuje po nordmarze gdy nagle wybiega na mnie taki wilk lodowy . Sytuacja  jak na co dzień, biorę siekierkę i próbuje z niego zrobić kotlet , ale co się dzieje ? po krótkiej szamotaninie rozkłada mnie ... ! Zadaj se pytanie jak to możliwe Paladyn na 50 poziomi z super umiejętnościami a tu lipa .
Ale to jeszcze nic . Najgorzej jest jeszcze wpaść na Szamana goblinów . niby takie wkurzające MAÂŁE stworzonka . a potrafią zmłucić doświadczonego wojownika      , po prostu muszę się nieźle naskakać wymanewrować żeby do niego podbiec i zdjąć . O szamanie orków to już nawet nie ma co wspominać . Ma mnie na 2 kule ognia do tego zanim do niego podbiegnę, mam przed sobą cały oddział orkowych wymiataczy . Jeszcze gorzej jak jest 2 w tedy zabije 1 a drugi mnie . a 3 to już na prawdę muszę  poświęcić na to więcej jak godzinke męczenia się i główkowania jak ich pokonać , gdy jest 4 to właściwie najlepiej dać se spokój i robić tylko ataki pojedyncze (z zaskoczenia) . Tak się nie da grać i pod tym względem twórcy bardzo mnie zawiedli . Może to po prostu brak czasu na dokończenia ale to mi na prawdę potrafi uprzykrzyć życie i zepsuć przyjemność grania   .

Z poważaniem Laress  

Napiszcie swoje problemy :
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 19:07:52 wysłana przez DODO »

Offline Anaconda

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2007, 18:00:37 »
Ouuu ileż to się nacierpiałem przez te głupie rzeczy w G3 :) Oprócz wspomnianej przez ciebie walki z chociażby lodowym wilkiem czy tymi nieszczęsnymi szamanami wszelkiej odmiany ( z resztą ta reguła dotyczy każdej istoty władającej magią w Gothicu 3). Trzeba wspomnieć o tym że jak coś nas zacznie bić, to może już nam nie dać dojść do "głosu" (dokładnie z resztą tak wygląda nasza walka z ludzio-podobnymi przeciwnikami jak orkowie, tyle, że na odwrót). No np. pełzacz, mogę zabić 4 bez straty życia, tylko po to by 5 zabił mnie nie tracąc nic życia. Mimo mojego 50- któregoś lv. Noo a szczytem jest Strażnik świątynny (ten skorpion), jak zacznie mnie tłuc, to tak na 90% już nie da mi się nawet ruszyć. A co śmieszniejsze, raz uciekałem od niego i skoczyłem. Zaczął mnie tłuc w powietrzu.... już nie wylądowałem żywy :) Miałem również ciekawą przygodę z krokodylkami. Ot stoją sobie dwa kroki za stawikiem (małym). Strzelam do jednego z łuku. Biegną na mnie (przez wodę). No to myślę sobie : " O, pierwszy raz zobaczę pływające stworzenie w G3". A tu lipa, utopiły się w tym stawiku :) Po prostu tarzałem się ze śmiechu pa podłodze gdy zobaczyłem taką akcję (dostałem wtedy nawet punkty doświadczenia, za to, że się utopiły tam) :D A naprawdę wkurzony byłem gdy by ukończyć grę musiałem użyć kodu (sic!). Po prostu odbiłem Trelis tak, że przywódca miasta uciekł. I co? Ni ma artefaktu Adanosa. Niestety nie chciało mi się już grać od nowa, wyczarowałem sobie amulet kodem :P
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 19:08:42 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Błędy twórców ?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2007, 18:00:37 »

Offline P!onek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2007, 12:08:29 »
Najgorsza według mnie jest walka z 4 - 5 lodowymi wilkami. Nawet jak miałem 65 lvl nienawidziłem z nimi walczyć. Jak biegną to jednego spokojne zdejme z kuszy. Pozniej zaczyna sie żmudna walka. Te cholery jak sie je atakuje tak odchodzą do tyłu. Wkurza mnie to jak cholera. Można tak iść za nim przez cały Nordmar :) A jak jakiś się na ciebie rzuci to atak też mnie wkurza. Nie mozna dojsc "do głosu" :D

Podobnie sprawa wygląda z walką z orkami na pięści! Nie, nie, ja mam miecz ale orkowie nie :D Zdarzyło mnie się nie raz, że atakujący mnie ork bił mnie pięsciami. Napiernicza dosłownie jak Chuck Norris. Nie da sie ruszyć :D

Nienawidzę takze walki z szamanami orkowymi a takze goblinów. Wkurzaja mnie te ich czary. Najgorzej jest, jak sie biegnie na szamana a tu nagle nie wiadomo skad wyrasta z ziemi kilkunastu orków i blokuje nam dostep do szamana :D według mnie w takiej sytuacji przywołać sobie golema to orkowie sie na nim skupia :D Albo chociaz szkielet :D

Nie lubie też walczyć z trollem. To cholerstwo walczy znacznie szybciej niż w G2 czy G1. Trudno też trafić trolla nawet na dużym lvlu. Najlepiej jednak jest go pobrać z kuszy :D
« Ostatnia zmiana: 12 Luty 2007, 12:08:55 wysłana przez P!onek »

Offline kamilo9999

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2007, 15:14:56 »
Ja również dołączam się do przedmówców, szamani goblinów i orków są niesamowicie irytujący, denerwuje mnie też to, że w trzeciej części nie czuć tej różnicy pomiędzy bohaterem z np. 10lv, a z bohaterem z 50lv. Owszem ma się więcej różnych zdolności itp. ale pokonywanie przeciwników zajmuje mniej więcej tyle samo czasu. Taki dzik bez problemu może mnie zabić na początku gry, a nawet jak już bede grał zaawansowana postacia to też bede miał problemy jak zacznie swój atak  Poza tym strasznie wkurza mnie to, że przyjaciele Bezia z poprzednich części grają tu bardzo małą role. Pojawiają się rzadko i na ogół po 5 minutach już nas nie maja dla nas żadnego dobrego słowa   ÂŹle są też zrobieni NPC-ci, ich twarze wyglądają jak u małych dzieci. Poza tym wielkość terenu gry, powoduje, że fabuła jest odstawiona na dalszy plan i jest bardzo skromna, brakuje jej zdecydowanie jakiegokolwiek elementu zaskoczenia. Ale poza tym i wszystkimi bugami, których można w większym lub mniejszym stopniu doświadczyć gra jest naprawdę wspaniała

Offline Kunzite

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Luty 2007, 19:40:51 »
niestety gra jest strasznie nieprzygotowana. maping chyba robiła osoba mająca o tym pojęcie równe mojemu (choć ja przynajmniej znam radianta). tak wiele błędów graficznych świadczy o tym że ktoś się bardzo spieszyłi tak to się skończyło. mamy dzieki temy wiszące ogordy, zloża umieszcone na pochodniach itp.
pomimo patchow nadal przciwnicy wlażą w ściany i potrafią zniknąć

niedopracowane misje i beznadziejne przygotowane. to świadczy o tym że twórcy nie poradzili sobie z tworzeniem świata interaktywnego (wczesniejsze produkcje jak pamiętacie były w formie rozdziałów). jesli ktos chcial grac bez pomocy innych to mógł sobie przez naturalne granie (tzn np wyzwalanie miast) odbierac pozniej 70% misji dalszych. kto wymyslił wykonywanie misji i dostawanie za do XP jak nikt nam jesszcze tego nie zlecil (i to z wzrostem reputacji w miescie gdzie jeszcze nie bylem i moze nie bede)

system walki - żenada w prownaniu z tym co było dawniej i w ogole. nie widac wielkiej roznicy miedzy sila 100 a sila 400. najlepsza zbroja? nie odczułem wielkeij roznicy. pamietacie wrazenie najpotezniejszej zbroi w gothic1? od razu wiadomo bylo ze to cos poteznego. problemy stanowia przeciwnicy zasiegowi w tym magowie. przy czym samemu używajac magii nie ma sie wrazenia takiej potegi

a tak jak ktoś napisał powyżej, można nie skończyć misji czy gry tylko dlatego że osoba która trzeba dorwac zwiala sobie spokojnie, wlazła w skałę albo strącona bełtem spadła gdzieś i tyle ją szukać.

grając w rpg chciałbym móc wczuć się w jakąś osobowość bohatera. w g3 to niemożliwe bo żeby wypełnić ciekawe misje musze grać skarnie różymi charakterami.

gra świętna ale i doskonalę zniszczona przez pośpiech a co za tym idzie komercje

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty 2007, 13:04:11 »
Kunzite - pisałeś że nie widac róznicy pomiędzy 100 siły a 400 i ja sie z tm zgodzę. Dodam jeszcze  że spotkałem się z  wypowiedziami które krytykowały twórców że ustawili świat tak, że nawet dla postaci na 60 lvl wataha wilków stanowi zagrożenie. Obiło mi się o uszy, że podobno świat i mechanika w G3 jest ustawione tak, że postacie niezależne i potwory roziwjają się wraz z naszą postacią, tzn: jeżeli mamy 12 lvl to wilk jest na jakimś poziomie silny i moze nas zabić, ale jeżeli mamy 55 lvl to jego siła też rośnie, i dlatego stanowi dla nas zagrożenie. To w żadnym wypadku nie jest błąd twórców gry! Tak na marginesie to jeszcze sądo wyboru poziomy trudności i to też ma znaczenie kiedy walczymy. Ale można by zadać pytanie: po kij twórcy robili taki świat, skoro ja chcę mieć na końcu super wypasioną postac, która dwoma udzerzeniami zniszczy całe miasto? Ale ja to ujmę tak: gry RPG dzieląsięna takie które zachowują w miarę realizm, oraz na takie które zagłębiają się kompletnie w fantastyce i zapominają o "zdrowym rozsądku". W pierwszym typie mamy do czynienia z graczem który nawet gdy jest super silny to moze polec gdy atakuje go 15 wilków - tak jak w prawdziwym świecie. Bo choćbym nawet miał zbróje paldyna, był wytrzymały i strasznie silny, to chyba nawet Arnold by miał kłopot z tyloma wilkami. W drugim typie gry nasza postac roziwja się do super bohatera komiksu, którego nic nie zatrzyma.
I teraz należy sobie zadać pytanie, na który typ RPG tówrcy G3 postawili? Z tego co widać to raczej na ten realizm. WIadomo jest to tylko realizm częściowy, bo np. czy w prawdziwym swiecie istnieją jakieś mikstury many?    chyba nie. Natomiast w G2 i G1 bohater urastał do rangi niepokonanego mistrza. Jednym podoba się realizm, innym znowu maksymalna fantastyka. Mi to tam nie przeszkadza, że pod tym względem G3 różni się od poprzednich częsci - zawsze coś nowego.

Offline Szlafrok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Luty 2007, 16:28:49 »
Oktoffel ->
Ale tu chodzi o to że wiadomo - na 15 wilków lepiej zrobić eskejpa, ale to może położyć ich 3 czy (o zgrozo) nawet jeden. No bo co Ci da siła 6785 skoro nie możesz dojść do ciosu? Ja tam wolę kontaktową, nie przerwaną walkę, a nie jakiś przeciwnik wyprowadza serię, to albo to moja ostatnia seria, albo muszę wiać i zaraz wrócić...
No i oczywiście przyłączam się do Was, że chyba nie poradzono sobie ze zrównoważeniem stylów walki (walka bezpośrednia, dystansowa-magia, łuk)

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Marzec 2007, 20:45:41 »
Mnie najbardziej zirytował błąd z "znikaniem mapy". Pewnego razu szedłem z Montery do Okary przez las i tu nagle patrze widzę co jest pod ziemią ale haj z tym ;d I zacząłem iść pod ziemią i nie mogłem się wydostać.. nie denerwował by mnie ten błąd gdyby nie to że póki co gram na słabym komputerze, który bardzo długo wczytuje zapisy.

Offline topiq

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Marzec 2007, 13:02:32 »
Cóż, bugów jak mrówków;) Dajmy na to questa z Rufusem. Pierwszy bug po wyprowadzeniu z farmy gość nagle znika w lesie, innym razem po pogadaniu z nim również znika. Po 5 czy 10 wczytaniu gry (brrr... ile można wczytywać ten sam obszar, który już siedzi w pamięci RAM?) i po ponownym zniknięciu tego pana przyzywam go kodem spawn, udaje się, gadam z nim, biegniemy do Okary, rozwalamy trochę potworków i nagle gościu przed samą Okarą (niedaleko siatki maskującej;) zatrzymuje się i nie chce iśc dalej. Zagaduję i nic. I tyle z tego questa. Olałem bo ile można powtarzać wczytywanie save (czas wczytywania około 2-4 minut, nie liczyłem). Mało tego w tym czasie dysk twardy wczytuje coś krótko ze dwa razy a w większości czasu nie pracuje. Dlaczego w takim FEAR szybki zapis trwa ułamki sekund i jest niezauważalny a Gothic 3 zapisuje od 10-15 sekund? Szybkie wczytywanie trwa tyle samo co zwykłe (czemu nazywa się szybkie?). Wracając do tematu bugów w questach. Często po zaliczeniu zadania nie czyści się on z dziennika, innym razem trzeba drugi raz zagadać żeby się quest zaliczył. Inny ciekawy quest, przykładowo przy wejściu do Nordmaru spotykamy Rathgara. Prowadzi nas do grobowca, goni nas sfora wilków lodowych. W czasie dialogu atakuje nas wilk, po zakończeniu oczywiście ciężko jest dojśc do słowa (czyt. wyjąc miecz) i albo się ginie albo się uda uciec. I pytanie, za co ja dałem 129 zł? Za cholernie zabugowaną grę, z przesadzonymi wymaganiami sprzętowymi? Patch 1.12 wyszedł kilka miesięcy temu, kto mnie skłoni do kupna dodatku? Szkoda że takie tytuły się pogrąża. Słowem porażka...
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2007, 07:19:41 wysłana przez topiq »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Kwiecień 2007, 14:42:38 »
Co mnie najbardziej wkurzyło ? Hmmmm......

Chodzę sobie po Myrthanie, wybiega nagle wilk. To oczywiste, że atakuję go. Ale co ? Zabił mnie ! Niespodzianka, bug, czy błąd twórców? 25 poziom, 600 punktów trafień i nic. Brak mi słów.

Albo też chodzę sobie i spotykam topielca. Ta sama postać i sru ! Topielec mnie zabił.

Może parę sytuacji pominąłem, ale to są te, które mnie najbardziej wkurzyły.

Pozdrawiam...

Panuj nad językiem. Proszę nie stosować tu wulgarnych wyrażeń - DODO
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2007, 14:59:17 wysłana przez DODO »

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Kwiecień 2007, 13:44:40 »
Mnie też t irytuje ,ale ludzie to realizm jak powiedział oktoffel!!No przecież ,gdybyście tak naprawdę walczyli to myślicie ,że wilk by mógł was nie zabić na późniejszym levelu??Zdarza się :P.Denerwujące jest w tym zabijaniu tylko to ,że zbroja nic ci praktycznie nie daje [stwór cię zabija dwa razy krócej XDDDDD] ,ale wystarczy umieć grać.Ja tylko nienawidze jak NPC pójdzie se [np.ten mag do Okary] zdechnie i po zadaniu i jeszcze ,że shaman orków zabija mnie po DOSŁOWNIE 2/3 czarach jak mam z 40 lv. i jedną z najlepszyh zbojek :P.Czyli podsumowując nie podoba mi się system czarów i wymagania ;P[masz 1 giga RAMU ,a wczytuje ci się z 3 minuty nawet].
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2007, 13:44:52 wysłana przez Celeb »

Offline Bondzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Kwiecień 2007, 19:21:55 »
Otóż kiedy pływamy wciśniemy klawisz odpowiedzialny za włączenie mapy (domyślnie "M") Nasza postać zacznie chodzić po wodzie...


P.S mam otóż problem z przeglądarką "szukaj" zawsze wyskakuje że nie znalazło danego tematu. Może to być spowodowane przez przeglądarkę ?


Cytat: Rethon^^
Ty to masz, ja to mam i sądzę, że wszyscy też to mają więc nie wiem po co to piszesz jak i tak z tego sensacji nie będzie skoro to po prostu kolejny głupi bug. Tak poza tym to jest realne xD Nikt pływając mapy raczej nie ogląda.. poszli mocno na realizm :P

Nie chodzi mi o sensacie tylko chciałem tym sie zwami podzielić...

Cytat: Rethon^^
Takie coś ci wyskakuje wtedy gdy takiego tematu po prostu nie ma. To znaczy, że nikt takiego nie założył. Wszystko na temat  

Właśnie nie. Patrzyłem nawet jak dany temat był...
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2007, 14:06:03 wysłana przez Bondzik »

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Kwiecień 2007, 20:03:08 »
Cytuj
Otóż kiedy pływamy wciśniemy klawisz odpowiedzialny za włączenie mapy (domyślnie "M") Nasza postać zacznie chodzić po wodzie..

Ty to masz, ja to mam i sądzę, że wszyscy też to mają więc nie wiem po co to piszesz jak i tak z tego sensacji nie będzie skoro to po prostu kolejny głupi bug. Tak poza tym to jest realne xD Nikt pływając mapy raczej nie ogląda.. poszli mocno na realizm :P

Cytuj
P.S mam otóż problem z przeglądarką "szukaj" zawsze wyskakuje że nie znalazło danego tematu. Może to być spowodowane przez przeglądarkę ?

Takie coś ci wyskakuje wtedy gdy takiego tematu po prostu nie ma. To znaczy, że nikt takiego nie założył. Wszystko na temat  





Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Błędy twórców ?
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Czerwiec 2007, 16:55:45 »
Mnie wkurzało naj naj najbardziej to że podczas misji w Monterze ( zbieranie przenicy) nie było wogóle tej przenicy na farmie i misja nie do zrobienia to samo było z mlekiem. Dołącze sie też do krytyki potworów z magią są za trudni do pokonania ale ja sobie z nimi jakoś radze, a to sie schowam sie za budynkiem a potem wylece z nienacka i po nim a jak jest ich 4 lub 5 to ich magią załatwie. OOOO ale wkurzyło mnie jeszcze znikająca ziemia dosłownie nie miałem ziemi pod nogami  no i co zrobić?, zrobiłem save wczytuje go a tu to samo, teleport w inne miejsce piechotą w to miejsce a tu do cholery to samo jak mnie to wnerwiło!!  .
Nie jest lepsze !! koło gothy są orkowie zacząłem ich zabjiać....zabiłem wszystkich ooo jest ich jeszcze trzech nie daleko szły polaną rzuciłem sie na nich oczywiście zabjłem   potem zadowolony ide do Faring żeby sprzedać bronie orków a to mnie wszyscy atakują i krzycza ZABUJCA !! ja nie wiem o co chodzi. Dopiero potem sie skapnąłem że to o nich chodzi ( o tych trzech orków ) ale co oni tam robili czy to jest błąd czy tak jest w grze??

Offline caleb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Czerwiec 2007, 00:34:43 »
Slabe npc ludzie szczegolnie jesli chcesz kogos najac do pomocy... dlugo bija za duzo kombinuja ciosami i maja slaba bron nie da sie im nic podzucic... zmierzam do tego ze czasami jest sobie fajnie popatrzec jak kolezka ktory z toba chodzi wymiata calkiem niezle vs kilku przeciwnikow, powinni walczyc tak jak gracz caly czas lpm zmiana targetow i lurowac wiecej przeciwnikow na siebie :) Do tego npc blokuja sie czesto... ale da sie temu zaradzic
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec 2007, 01:07:07 wysłana przez caleb »

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Lipiec 2007, 18:50:54 »
Mnie najbardziej rozłościło to gdy byłem w Nordmarze i wykonywałem misje zdobycia kopalni,idę do wejść zabijam paru orków i orki z całej kopalni zaczeły przybiegać po kolei,ale to niebyło najgorsze!!Każdy ork padał od 1 hita czy to z miecza czy kuszy 1 hit!! poprostu dla mnie to było śmieszne jak tak podbiegały i padały fajna kupka sie zrobiła ;d

Offline gotier

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Lipiec 2007, 19:46:41 »
Mnie wkurzają:wilki(jak się rozpędzą to wczytuj sejwa),magowie(4-5 magów może rozwalić całe miasto),znikająca ziemia(chodzę po niebie),zbyt częsta śmierć Bezia(raz zeskoczyłem z pagórka i chyba Bezio złamał nogę,bo skręcał się z bólu:)),raz mnie chcieli zabić bo przygotowałem kamień teleportacyjny(nic dodać,nic ująć).To wszystko co mnie wkurza.Ale Gothic to i tak super gierka:).

Z poważaniem gotier

Offline S@tur@s

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Lipiec 2007, 19:28:54 »
Moim zdaniem najbardziej wkurzające w gothicu 3 są błędy czysto graficzne.No na przykład ork z ładując kuszę goni mnie (co jest nie możliwe dla bohatera i nie miało byc także dla NPC) i w efekcie wygląda to jakby sunął po ziemi!! Wiecie jak to może popsuć realistyke gry?? Albo gdy w niektórych misjach prowadzimy jakiegoś NPC do danego miejsca i po drodze wbiegamy na jakiś kamień lub pod górkę a NPC
nagle zatrzymuje sie i zaczyna biec do tyłu w jakieś zupełnie nieoczekiwane miejsce i póżniej musisz go szukać po połowie kontynentu!! A już najlepiej gdy podczas poszukiwań wdasz sie w bójkę z jakimś potworem a tu nagle nie wiadomo skąd wybiega nasz zagubiony i z gołymi rękami rzuca się na bestię z którą 5 takich jak on nie mialo by szans!! Albo wreszczie podczas "posiłku" bohater często się zawiesza co powoduje sunięcie po ziemi (podobnie jak ten ork powyżej) i dopiero wyciągnięcie broni "wyciągnie go z transu".

Offline bezi111

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Lipiec 2007, 20:31:05 »
Mnie wkurza ze npc nie umia walczyc czasem rozklada ich jeden zebacz  
wkurza mnie tez ze strasznie trudno walczy sie z magami i szamanami oraz wilkami lodowym  

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Błędy twórców ?
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Lipiec 2007, 10:38:19 »
No a ja mam takie coś dziwnego ...
że nigdy nie zaatakuje mnie 2 wrogów na raz ! Najpierw jeden walnie i będę się z nim lać aż jeden z nas zginie , a jeśli mnie podczas walki drugi walnie to ten pierwszy mnie zostawia i teraz ten drugi ! Jest to nierealistyczne bo podczas zwykłej , prawdziwej rewolucji chyba każdy powinien się na mnie rzucić !

Forum Tawerny Gothic

Błędy twórców ?
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Lipiec 2007, 10:38:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything