Autor Wątek: problemy ...  (Przeczytany 2611 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
problemy ...
« dnia: 10 Luty 2007, 14:10:22 »
Mam mały problem w Gothic 3 ... Mianowicie nie wiem z kąd wziąść nordmardzką siarkę. Jestem już bardzo blisko końca gry,a mój oręż nie jest szczytem marzeń    . Dlatego chciałbym nauczyć się wykuwać broń z czystej rudy , mam wszystkie składniki ... poza jednym "nordmardzką siarką" wiem że chyba potrzeba na to jakiś przepis tylko z kąd go wziąść a może są inne sposoby na zdobycie siarki ?Napiszcie mi jak .  

BÂŁAGAM POMÓ¯CIE  !!!
LARESS  

Offline BELER

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
problemy ...
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Luty 2007, 15:06:30 »
jak dobrze pamietam niedaleko miasta faring w lesie jeden taki koles w hacie za dwoma trolami sprzedaje ta nordmanska siarke tylko nie pamietam jak on miał na imie
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2007, 15:09:14 wysłana przez BELER »

Forum Tawerny Gothic

problemy ...
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Luty 2007, 15:06:30 »

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
problemy ...
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Luty 2007, 15:11:09 »
dzięki ! Zaraz będę szukał. A jego wygląd , jest nordmardczykiem , czy może buntownikiem , najemnikiem orków ?

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
problemy ...
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Luty 2007, 15:34:19 »
on jest ubrany raczej jak myśliwy, jest w swojej chacie, na pewnoe na nią trafisz - pomiędzy trolami a prastarymi ruinami Faring...oprócz niego starke można zdobyć u tego gościa który siedzi na drodze do Faring z którym mozemy polować na trole, ale wcześniej trzeba pogadać bodajże z tym karczmarzem i sklepikarzem z Faring - chyba Flint sie nazywał

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
problemy ...
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Luty 2007, 15:36:16 »
Po pierwsze i najważniejsze : nie SIARKA tylko STARKA. Nordmarska starka, której szukasz jest ALKOCHOLEM  !!! Jak powiedział BELER można ją dostać od Tipplera, starego bimbrownika mieszkającego w lesie za Faring(szukaj w okolicy trzech trolli). Zazwyczaj zajmuje się naprawianiem swojej chaty.

ps. Tak na marginesie to Nordamrską STARKÊ da się też wydestylować samemu, jest na to przepis.

Offline BELER

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
problemy ...
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Luty 2007, 15:42:01 »
własnie sie tam przeszłem jest to zaraz za mostem jak sie idzie do faring i jest tam jedank trzy trolle i ten koles nazywa sie tippler

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
problemy ...
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Luty 2007, 15:44:34 »
Czasem moje gapiostwo w czytaniu mnie przeraża    . Znalazłem tego typa  i zaopatrzyłem się w takowy trunek    !!!  Zaraz se siekere wykuje że hej !!! ORKOWIE NADCHODZE   !!!
DZIÊKI ALL !!!

 NA FANÓW GOTHICA ZAWSZE MOÂŻNA LICZYÆ !!!
Z poważaniem :
Laress  

Forum Tawerny Gothic

problemy ...
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Luty 2007, 15:44:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything