Autor Wątek: Filmy i gry  (Przeczytany 8005 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Filmy i gry
« dnia: 09 Luty 2007, 17:36:33 »
Temat mówi sam za siebie więc nie będę się rozpisywał, chodź jest dopiero luty to o większości premier wiemy już od dłuższego czasu. No dobra czas zacząć.

Najpierw

Gry:
1.S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl- ten FPS powstaje długo lecz w tym roku będziemy mogli w niego zagrać już nie mogę się doczekać wycieczki do Czarnobylu. Pewnie będę musiał jeszcze na niego poczekać ale jedno jest pewne kupię go.
2.-Jade Empire- ten RPG firmy BioWare twórców takich gier jak Baldur's Gate II: Cienie Amn i Neverwinter Nights który najpierw pojawił się na konsole a teraz wkracza na PC jako fan RPG który jest świadom tego że ludzie z BioWare jak coś robią to robią to dobrze to warto czekać.

A teraz

Filmy:
1.Shrek Trzeci- filmów z Shrekiem nie muszę chyba nikomu przedstawiać więc powiem tyle na ten film pójdę tylko dla gagów i Polskiej wersji no i mam nadzieje że będzie śmiesznie.
2. Piraci z Karaibów: Na krańcu świata - pierwszą i drugą część oglądałem z przyjemnością na trzecią też z chęcią pójdę chodź boję się że z piractwem będzie mieć bardzo mało wspólnego gdyż akcja ostatniej części będzie się dziać na Wschodzie czyli tytułowym krańcu świata.
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień 2007, 20:42:10 wysłana przez Rajca »

Offline piotr271992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2007, 20:59:07 »
Ja czekam na dodatek do gothica 3 ale nie wiem czy wyjdzie w tym roku.
A poza tym z gier na nic szczególnego już nie czekam.
Z filmów nie moge się doczekać Shreka 3, lubie tą komedie i szczególnie ciekawi mnie jakie dialogi będą w tym filmie

Forum Tawerny Gothic

Filmy i gry
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2007, 20:59:07 »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Filmy i gry
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Luty 2007, 07:47:03 »
Gra:  
Niestety, kiedy wyszedł Gothic 3 - to było spełnienie pewnego poziomu moich aspiracji. Dlatego bardziej ciekawie się samą grą niż podpatrywaniem kolejnych innych gier...
Edytowane:
Cóż, po wypowiedziach późniejszych uczestników muszę dodać również pozycję "Wiedźmin", gdyż o niej niestety zapomniałem  


Film:
Podobnie jak moi poprzednicy, poluję na "Shrek Trzeci". Jednak nie jest to jedyny film jaki chciałbym zobaczyć w 2007r. M. in. takowym filmem jest "The Simpsons", bajka ta przypomina mi moje dzieciństwo, kiedy to jeszcze była puszczana przez TVP1. Zapewne jeszcze wiele filmów mnie zaskoczy u znajomych czy takich nawet z reklamy, jednak już sobie odliczam dni do premier tych dwóch wybranych.
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2007, 19:31:18 wysłana przez Sir_William »

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Luty 2007, 10:20:50 »
Nie oczekuję na żadne gry i filmy na takim poziomie że odliczam dni do premiery, oglądam strony związane z premierą itp., ale z tytułów które wyjdą w tym roku i na pewno je zobaczę/zagram wymieniłbym:
- Shrek 3 (myślę że nie muszę tłumaczyć dlaczego :])
- GTA4 - szczerze w to wątpie żeby to wyszło już w tym roku, gdyż byłyby już jakieś zdjęcia z tej gry, a nie ma o niej żadnego znaku. Mimo to ma wyjść w jesień b.r., a Rockstar Games rzaaadko co zmienia datę premiery o więcej niż 2 miesiące.
- Fable 2 - nie jestem pewien czy wychodzi w tym roku , więc pisać jak się pomyliłem.

Gdyby ten temat powstał trochę wcześniej, wymieniłbym dodatek do WoWa - Burning Crusade, ale on wyszedł już ok. 2 tygodnie temu.

-- EDIT --
No i jak mogłem zapomnieć o:
- Crysis - w to sobie u siebie nie zagram, ale na pewno u kumpla pójdzie. Screeny z tej gry wyglądają jak z filmu :] A grywalność będzie taka jak w FarCry albo nawet i lepsza.
« Ostatnia zmiana: 12 Luty 2007, 07:44:12 wysłana przez ÂŚlimaczek »

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Filmy i gry
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Luty 2007, 16:55:55 »
OK. Oto na co z największym zniecierpliwieniem czeka KrokusM.
Gry-
-Wiedźmin!!!!! Jako fan książki, już nie mogę się doczekać premiery. W dodatku grę robią Polacy, więc.... WARTO CZEKAÆ!
-(a tak poza Wiedźminem to już chyba nic, jeśli nie liczyć dodatku do G3)

Filmy
Nie oglądam filmów na tyle namiętnie, żeby jakiegokolwiek oczekiwać

Offline Aurora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Luty 2007, 17:50:40 »

Gry - Jeśli chodzi o gry to interesuje mnie tylko Wiedźmin. Co do innych gier to nie czekam na żadną z szczególnym zaciekawieniem.

Filmy:
 Piraci z Karaibów : Na krańcu świata. - oczywiście czekam na nią już od jakiegoś czasu ,a koleżanka łapie newsy na temet filmu. xD
 Shrek 3 - pozycja obowiązkowa. Ale będzie śmiesznie...
 Harry Potter i Zakon Feniksa - jeden z fimów na które się wybieram ,chociaż nie spodziewam się niczego powalającego. W poprzedniej cześci twórcy filmu się nie popisali według mnie.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Filmy i gry
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Luty 2007, 04:14:21 »
Nie mam teraz żadnej gry, na którą czekałem tak jak na G2NK czy G3. Jeżeli chodzi o gry, w które chętnie zagram po premierze to:

- STALKER
- Test Drive Unlimited
- Supreme Commander
- Crysis
- Bioshock
- Hellgate London

Przydałby się FEAR 2...

Jeżeli chodzi o filmy, to podobnie jak inni: Trzecia część Shreka i Piratów :]

Offline kong

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Luty 2007, 11:41:55 »
Gry:
-Stalker  NAPEWNO KUPIE! gra zapowiada sie swietnie
-GIII dodatek .Też kupie
-nie wiem XD ale napewno coś jeszcze

Film:
-Shrek 3 .Napewno obejże
-3 piratów z karaibów
-coś tam jeszcze


Brak wytłumaczeń, co do twoich wyborów. Proszę następnym razem zwrócić na to uwagę, ostrzeżenie słowne. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2007, 12:03:31 wysłana przez Arthas »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Filmy i gry
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Luty 2007, 12:23:57 »
Filmy, na które oczekuję to:
- Piraci z Karaibów 3 ( druga część świetnie sie zakończyła, wiec naturalnie z entuzjazmem czekam na 3)
- Shrek 3
- 300 - świetny film zrobiony w technice motion capture o spartanach broniących termopili, bardzo czekam
- Harry Potter Zakon Feniksa - coraz lepsza technika filmowa, coraz lepsze będą efekty specjalne
- Spider- Man 3
Co do gierek:
- Lords of The Rings Online
- Wiedźmin
- Call of Duty: Fall of Liberty - dokładna data nie jest znana, niemniej zapowiadano już w tamtym roku
- dodatek do gothic 3   , ale wyjdzie zapewne w 2010      
Nie zapowiadają teraz dużo ciekawych gier, tylko horrorowe, strzelanki i typu "Kosmici opanowali ziemię"

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Filmy i gry
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Luty 2007, 14:16:28 »
Filmy:

Shrek 3-Bardzo lubię tą komedie,jestem ciekaw co tym razem tytułowy Shrek będzie musiał przezyć.

Piraci z karaibów:Na końcu świata-Podoba mi się, ponieważ lubie filmy o piratach, a ten przebił wszystkie tytuły pirackich filmów.Oglądałem wszystkie poprzednie części i są świetne!

gry:

dodatek do G3,ale wątpie że wejdzie w tym roku.

Crisis-Spodobał mi się Far Cry,więc to na pewno mi się spodoba(tylko nie jestem pewien czy mi na kompa wejdzie)

Offline aleks194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Luty 2007, 20:08:08 »
Gry to

Fable II - tylko że działa na Windowsie Vista który nie jest tani

Test drive unlitimeted - ponad 1900 km asfaltu podobno lepsze od Carbona

Filmy

Shrek III - kolejna wesoła cześć przygód orka i osła co tu więcej pisać

Piraci z Karaibów na krańcu świata -  Ogądałem jak na razie wszystkie częsci więc te też chcę obejrzeć

Harry Potter i Zakon Feniksa  -  Już nie taki zabawny świat magii teraz co innego im w głowie


Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Filmy i gry
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Luty 2007, 20:54:13 »
Nie czekam na żadne premiery gier, chyba że na dodatek do G3  
A premiery filmów:Hobbit, czyli tam i spowrotem  -  książkę przeczytałem 2 razy i mnie zachwyciła  
                           Harry Potter i Zakon Feniksa  -  oczywiście ekranizacje ksiażki zrypią jak zawsze
                           ,ale przydałoby się zobaczyc z czystej ciekawości.
                           4 częśc Szybcy i Wściekli - ogladądnełem na razie prawie wszystkie części i oczekuje
                           też na tą.

Pozdro

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Filmy i gry
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Kwiecień 2007, 10:33:00 »
Gry:

S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl - to będzie chyba jeden z najlepszych FPSów ostatnich lat, nie licząc Crysisa. ÂŚwietna fabuła z mnóstwem pobocznych wątków i aż siedmioma zakończeniami. Ponadto doskonałe umieszczenie akcji i tajemniczy, intrygujący klimat trzymający każdą sekundę rozgrywki w napięciu. Po grze w wersję angielską muszę przyznać, iż każdy, kogo choć w niewielkim stopniu to ciekawi, powinien mieć tę grę. Mi przyjdzie poczekać do 12 kwietnia, gdyż to właśnie wtedy gra do mnie dotrze...

Wiedźmin - dobrze znana i oczekiwana polska produkcja ze stajni CD Projekt Red. Przez cały ten czas oczekiwania zdążyłem oglądnąć mnóstwo trailerów i przeczytać wiele artykułów o tytułowym Wiedźminie, które wtajemniczy mnie nieco w samą grę i podsyciły tylko mój apetyt na tego cRPGa. Nie mam zamiaru odpuszczać sobie tej gry, z pewnością będzie to hit na miarę Gothica czy Obliviona.


Filmy:

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata - trzecia i zarazem ostania część trylogii przygód kapitana Jacka Sparrowa, Willa Turnera i Elizabeth Swann. Po sukcesie 2 poprzednich części zapewne trzecia również będzie hitem i nie można jej przeoczyć. Film już niedługo trafi do kin, nie mogę się już doczekać...

Obcy kontra Predator 2 - niestety, pierwsza część była sporą klapą i pozostawiła mnóstwo niedosytu. Wydawać by się mogło, że produkcja tym razem nie może zawieść oczekiwań fanów, chociaż nigdy nie wiadomo.

Sin City 2 - kontynuacja adaptacji komiksów Franka Millera, która w bardzo dużym stopniu przykuła moją uwagę. Pierwsza część przypadła mi bardzo do gustu i z niecierpliwością oczekuję "dwójki", choć braknie w niej choćby Bruce'a Willisa...

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Kwiecień 2007, 12:26:59 »
Gry


Wiedzmin.
 Jak nrazie widziałałem bezię chyba fajny. Chcę zobaczyc na co stać Polaków, któży współpracowali przy tym projekcie. Jest to najdrosza polska gra za około 20 milionów. Prezętowała sie niezle. Nie bezie tylko głównego wątku tj. w filmie czy grze.


Filmy

Van Wilder 2
Którego mam zamiar obejrzeć w tym tygodniu. Mam nadzieję, że nie zawidę sie. Jeśl dorówna poprzedniej części śmiesznymi scenam jest warto ten film obejrzeć.

Shrek III

Kolejna częśc z przygód Ogra. Mam nadzieję, że super spolszczenie Polaków bedzie jak zwykle wspaniałe.
Nie mogę sie juz doczekać, kiedy będzie mógł go ujrzeć.

To na tyle jak na obecną chwilę.

 

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Filmy i gry
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Kwiecień 2007, 15:43:33 »
Gry:
Cokolwiek związanego z Gothic.Dodatek ,albo ten multiplayer do jedynki.

Filmy:
Shrek 3-Obie części Shreka są ciekawe i komedyjne za co bardzo je lubię.Czekam cierpliwie na film :D
Piraci z Karaibów:Na krańcu świata-Na to najwięcej czekam.Przyznam ,że dowiedziałm się o tym....Jakieś 4 godziny temu ,gdy byłem w kinie XD...Obie części były super.
Harry Potter 5:Zakon Feniksa-Ciąg dalszy przygód Harrego.Zawsze jakaś magia na nudę się przyda :D

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Kwiecień 2007, 22:06:22 »
Film-czekam na film 300 ,drugą część Zkazanaego na śmierć i trzecią część zagubionych choć niewiem czy można zaliczyć je jako filmy i jeszcze Shreka 3
Gry gta VI choć pewnie nie wyjdzie w tym roku wg za półtorej roku najprędzej, oraz S.T.A.L.K.E.R cień czarnobyla bardzo chce zobaczyć jak wygląda czarnobyl nawet w grze

Offline Sephiroth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Czerwiec 2007, 13:23:35 »
Ja już od baaaardzo dawna czekam na 2 gry.
Są to:
-Starcraft 2
-Diablo 3
Co do tego drugiego to mam NADZIEJE że kiedyś się pojawią wzmianki o pracach nad tym tytułem.
A co do filmu to oczywiście Gol 2 i 3    .

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Filmy i gry
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Czerwiec 2007, 22:14:50 »
Ja oczekuje gier:
-Wiedźmin-polska tak dobra gra RPG o której mówi sie tak dużo.
-dodatek do gothic 3 ciekawi mnie to co zrobi PB
-GTA 4 - długo już oczekiwana kolejna część znakomitej produkcji Rockstar Games
to tyle troszke mało
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2007, 22:16:03 wysłana przez Orc Szaman »

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Lipiec 2007, 00:18:15 »
Ja z niecierpliwością czekam na  film The Simpsons: Wersja Kinowa. Moim ulubionym serialem animowanym, który do tej pory mnie rozbraja, są właśnie Simpsonowie i nie powinno nikogo dziwić, że czekam na to ( mam nadzieję ) dzieło.

Offline spider_TJ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Filmy i gry
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Listopad 2007, 10:06:59 »
CRYSIS- świetna grafika i grywalność pewnie lepsza niż far cry(o ile moze być lepsza)
CALL OF DUTY 4- wiadomo dlaczego
GTA 4- tak ale tylko gdy wyjdzie na PC
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2007, 10:07:40 wysłana przez spider_TJ »

Forum Tawerny Gothic

Filmy i gry
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Listopad 2007, 10:06:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything