Autor Wątek: magowie  (Przeczytany 2145 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rysmen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
magowie
« dnia: 09 Luty 2007, 13:57:09 »
mam pytanie co mam zrobic zeby zostac magiem? jestem juz cieniem i nie wiem co mam robic zeby byc magiem ognia???


kiedy moge zostac magiem bo mi sie wydaje ze pierwsze trzeba byc cieniem a pozniej wybierasz sobie droge maga lub straznika czy to prawda??? jesli tak to kiedy, po jakim zdaniu??

Proszę nie zakladać dwóch tematów tyczących się tego samego. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2007, 14:51:09 wysłana przez Boba Fett »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
magowie
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2007, 14:01:18 »
Jeżeli jesteś Cieniem, nie możesz zostać już Magiem. Przy rozmowie z Diegiem wybierasz, czy wolisz zostać jednym z Cieni czy też wolisz uczyć się Magii (tj. zostać Magiem). Tym samym w Twojej sytuacji musisz albo grać ścieżką przeznaczoną dla Cienia lub grać od nowa.
Powiem Ci, że gdzieś tak w 4 rozdziale (lub w trzecim...) będziesz mógł zostać Magiem Wody (nawet, jeśli należysz do Starego Obozu).

Edit. Przepraszam za zamknięcie tematu oraz (chyba) za udzielenie złej odpowiedzi...
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2007, 14:23:36 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

magowie
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2007, 14:01:18 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
magowie
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2007, 15:06:09 »
Cytuj
Jeżeli jesteś Cieniem, nie możesz zostać już Magiem.

LoL Bzdura:P

Kiedy zostaniesz cieniem, SO wyśle ciebie jako coś w rodzaju szpiega do Bractwa...hmm, może ci skróce : w pewnej misji bedziesz musiał udać się do Starej Kopalni, zabić królową pełzaczy i zdobyć jaja [misje zleca Bractwo], po powrocie do SO masz możliwość zostania Magiem Ognia bądź Strażnikiem.

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
magowie
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2007, 15:17:22 »
Aby zostać magiem ognia musisz zastosować się do tego co zaraz napiszę: Na początek ku sobie taki pancerz jak ma Diego.Jeśli nie byłaś w OB[obóz na bagnach] to udaj się tam natychmiast. Gdy tam wejdziesz Lester powie ci o Y'berionie, idz do świątyni gdzie przebywa wódz bractwa.Straznik świątynny zapyta sie Ciebie kto udzieli Ci pozwolenia odp że nowicjusz Lester. Pogadaj z ''jaśnie oświeconym'' on zleci Ci zadanie aby znaleść kamien ogniskujący[ da ci mape więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem]. Jak do niego wrocisz to powiedz że znalazłeś kamien i idz do Cor Caloma[jego chata znajduje śię nad ''sklepem'' Fortuno]. Powiedz Calomowi że przynosisz mu kamień on wspomi o wydzielinie pełzaczy. Przeprowadz wszystkie dialogi i idz do kopalni Sarego Obozu. Pogadaj z Janem i zapytajm o gniazdo pełzaczy. On powie że potrzebuje koła zębatego. Jest w którymś z szybów kopalni niestety nie pamientam w którym, w każdym razie kiedy znajdzie koło udaj się do jana i oddaj mu je, spytaj ponowine o Gniazdo pełzaczy. Idz do Ashgana[tak sie pisze?] jest na samym dole. Asghan powie Ci że otworzy szyb jeśli zprowadzisz mu 2 strażników świątynnych. Strażnicy są w tym miejscu gdzie wąż przetapia rudę. Kiedy strażnicy świątynni do niego dotrą powiedz że można otworzyć szyb. Zabij królową pełzaczy i wez 3 jaja które są wokół niej. POtem idz do Starego obozu i pogadaj z Thorusem teraz masz dwie możliwości zostać straznikiem lub magiem. Chcesz magiem więc powiedz że interesuje cię ścieżka magii. Idz do swiątyni magów ognia i pogadaj z Coristo. Bedizesz musiał zdać test[odpowiedzi na pytania:tak,innos,pogobojność i to chyba odp na wszystkie] Kiedy zdasz test idz na góre a arcymistrz mianuje Cię na maga ognia.
Powodzenia!

Forum Tawerny Gothic

magowie
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2007, 15:17:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything