Autor Wątek: Główny quest, problem  (Przeczytany 1495 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline goh123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Główny quest, problem
« dnia: 09 Luty 2007, 13:19:04 »
Mam problem z głównym questem w grze. Otóż wg. poradnika Xardas powinien mi zlecić odnalezienie wszystkich artefaktów, jednak on tego nie zrobił. Tak się dzieje za każdym razem kiedy do niego dochodzę. Wczytywanie gry nic nie daje, próbowałem reinstalacji i grania od początku, lecz za każdym razem jest to samo...Wie ktoś co na to poradzić ?

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Główny quest, problem
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2007, 14:52:39 »
A może masz dobrego BUGA? Tak czasami jest. A może czegoś nie zrobiłeś? Sprawdz swój dziennik zadań. Może coś tam bedzie pisać.

Forum Tawerny Gothic

Główny quest, problem
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2007, 14:52:39 »

Offline goh123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Główny quest, problem
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2007, 15:14:58 »
Hm, dziwne, bo teraz gdy na początku gry pobiłem Lestera i zabrałem jego rzeczy dostałem expa za zdobycie jednego z kluczy do świątyni, może teraz będzie dobrze...

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Główny quest, problem
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Luty 2007, 12:33:48 »
Lester sam dałby ci klucz w odpowiednim momencie    teraz moze nie chcieć ci pomagac...a jego pomoc sięprzydaje w pewnej świątyni   ...jeżeli chodzi o xardasa to być moze nie masz buga tylko robisz coś nie po kolei...ja ci napisze co ja robie ( pózniej z Xardasem wszystko jest ok, daje mi misje znalezienia artefaktów ) :
1. MIlten musi ci polecić abyś znalazł Xardasa
2. Marik w Monterze mówi ci ze tylko szamani orków wiedzą gdzie on jest
3. idziesz do Geldern, zdobywasz reputacje, i główny szaman mówi ci gdzie on jest
4. szaman w Sileden moze ci powiedzieć to samo
5. klan wilka i rozmowa z dowódcą ( bodajże nazywa sie Grim )
6. Hanson i ten jego oswojony wilk

ja tak zrobiłem i wszystko grało cud - miód

po drodze możesz jeszcze wstąpić do Vengardu i pogadać z Rhobarem, a wcześniej zatłuc demona z Gothy i zabrać mu pierścien...
oczywiście możliwe że masz wrednego buga...

Offline goh123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Główny quest, problem
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Luty 2007, 13:16:05 »
Ja robiłem wszystko tak jak to jest opisane w poradniku dołączonym do gry. A co do Lestera to wiem, że pomaga, ale jest fajny "błąd" dzięki któremu już na początku gry mozna zdobyć duzo drogich przedmiotów do sprzedania ;)
Teraz próbuje jeszcze raz, myśle, że teraz będzie dobrze po tych wszystkich patchach...anyway, dzięki za pomoc.

Offline Trollok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Główny quest, problem
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Luty 2007, 20:03:22 »
Witam a ja mam inny problem. doszedłem do Xardasa, dostałem zadanie - ide do Geldern a gdy zbliżam sie do miasta to ORKOWIE stojacy przy bramie odrazu mnie atakują CO JEST??? U Orków mam reputacje 2
Ktos wie co sie dzieje??? Jak to obejść??? Nie bedę mógł zrealizować nic w Geldern pozostaje tylko ich wybić??
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 20:05:11 wysłana przez Trollok »

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Główny quest, problem
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Luty 2007, 12:01:11 »
skoro rzucająsie na ciebie od razu strażnicy bramy to widocznie odbiłes więcej niż 3 miasta - wtedy orkowie w całej Myrtanie automatycznie chcącie zabić bo wiedzą że to ty przewodniczyłeś rewolucjom...aby sie bezpiecznei poruszac można odbić: Ardeę, Cape Dun, Gothe i jeszcze jedno miasto, ale nie "ważne" np. Trelis...jeżeli odbijesz po Ardei i Cap dun np. Silden lub Geldern automatycznie orków masz na czerwono...tak więc nie pozostaje nic innego jak wczytanie poprzedniego save....

Forum Tawerny Gothic

Główny quest, problem
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Luty 2007, 12:01:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything