Autor Wątek: Róg cieniostwora  (Przeczytany 6130 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Róg cieniostwora
« dnia: 09 Luty 2007, 12:21:02 »
Witam, wykonuję zadanko pozyskania poparcia kowali z Nordmaru. Mam już poparcie Larsona, teraz staram się zdobyć poparcie Pedara. Karze/Każe mi on zdobyć róg cieniostwora, ale jest mały problem. Szukam tego cieniostwora chyba z godzinkę i nigdzie go nie ma, innych potwórków zresztą też, bo już wcześniej powybijałem większość potworków <w tym cieniostworów> w Nordmarze, a wtedy jeszcze nie miałem umiejętności pozyskiwania tych rogów. Czy wie ktoś, gdzie mogę kupić tenże róg, albo najlepiej niech ktoś poda kod na niego. Jakby ktoś udzielił szybkiej odpowiedzi to byłbym bardzo zadowolony :]. PzDrO.
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2007, 14:06:08 wysłana przez Boba Fett »

Offline Roland

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Róg cieniostwora
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2007, 15:27:47 »
Spróbuj wpisać 'spawn sh'  (bez ") pojawi się koleś, wybierz opcje "daj mi..." nie jestem pewien czy jest tam opcja związana z rogami, ale warto spróbować.

Forum Tawerny Gothic

Róg cieniostwora
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2007, 15:27:47 »

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Róg cieniostwora
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2007, 18:28:43 »
Dobra, znalazłem cieniostwora przy grobowcu niejakiego Baldura czy jakoś tak.

Dwa pytanka:

1. ten Baldur nie miał przy sobie tego kamienia to kto go ma??
2. Jak uwolnię tego kowala Kalana od orków to on mi karze/każe znaleźć swój młot gdzies w krzakach. niech ktoś mi opisze, gdzie jest ten młot, zrobi screena, albo jakoś mi pomorze, bo nie mogę go znaleźć ;/.
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2007, 18:40:45 wysłana przez Boba Fett »

Offline P!onek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Róg cieniostwora
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2007, 19:37:05 »
1. Kamień przodków jest w brzuchu cieniostwora. Jak stoisz na wprost do wejścia do grobowca musisz pójść w prawo. Powinieneś zobaczyć na ziemi ślady krwi w postaci odcisku łap. Podążaj za nimi. Dojdziesz do groty w której jest cieniostwór. Wystarczy że go zabijesz i wyjmiesz mu z brzucha kamień przodków.

2. Młot nie znajduje się wcale w krzakach tylko koło nich. Jak stoisz przodem do wyjścia z tej kotlinki musisz trzymać się lewej ściany i iść do przodu. Po kilku krokach zobaczysz młot jak leży na ziemi :)

Chyba nic mi się nie pomyliło :)

Forum Tawerny Gothic

Róg cieniostwora
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2007, 19:37:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top