Autor Wątek: cienie  (Przeczytany 3190 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rysmen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
cienie
« dnia: 08 Luty 2007, 18:55:02 »
mam do Was pytanie: postanowiłem sie przyłaczyc do starego obozu w Gothic I i wykonałem wszystkie zadania według sloucji, ale jak pytam sie diega jak tam z moja opinia to wyskakuje mi: "wymagany poziom 5", ale diego mowi ze przekonałem wystarczajeca ilość osób waznych. Wiec ide do Thorusa aby wpuscil mnie do zamku ale w dialogu nie ma takiej opcji! Co Mam robić pomozcie!!!!

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
cienie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2007, 19:13:38 »
Cytuj
"wymagany poziom 5",

Skoro pisze tak jak wyżej w cytacie, to chyba raczej należy się do tego zastosować? Co z tego że mówi że przekonałeś większość jak musisz mieć odpowiedni poziom postaci żeby dołączyć do jakiejkolwiek organizacji w Gothic 1. Zdobądź 5 poziom i udaj się do Thorusa z prośbą o dopuszczenie przed oblicze Gomeza.

Forum Tawerny Gothic

cienie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2007, 19:13:38 »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
cienie
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Luty 2007, 19:15:34 »
Za zrobiles zadanie z Listą od Iana od Diega? Bo jak nie to te zadanie tez musisz zrobic. No i musisz miec 5 lv.

Pozdro

Offline rysmen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
cienie
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Luty 2007, 19:19:43 »
ale ja wykonałem wszystkie zadanie a jak pojde do thorusa to nawet w dialogu z nim nie ma opcji zeby wejsc do zamku jest tylko zeby dac mu 1000 bryłek to mnie wpusci albo to z listem do arcymistrza magów

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
cienie
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2007, 21:13:12 »
Są dwie mozliwości tego że nie ma w dialogach z Thorusem tego żeby wpuścił cię do zamku:
- nie masz 5 lvl
-nie wyskonałeś testu zaufania.
A jeśli zrobiłeś wszystkie misje i to co wyżej wymieniłem to może spróbuj grę przeinstalować.

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
cienie
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Luty 2007, 08:58:14 »
Kolega najwyrazniej nie wykonał testu zaufania polegającego na odebraniu listu z kopalni Starego Obozu od Jana i przyniesieniu go do Diega - to zadanie dostajesz od Diega,  jak dluzej porozmawiasz, albo jak bedziesz mial 5lvl (to jest wymagane wszedzie). Ale ty nawet nie powiedziales czy masz 5 lvl i czy wykonales to zadanie! Co z tego ze Thorus cie wpuszcza do zamku! Mowimy ci o tych dwoch aspektach a ty o Thorusie nawijasz. Zrob co mowilismy, jak nie masz 5 lvl, to pozabijaj jakies scierwojady, porob questy itd. itd., a test zaufania jest prosciutki z tego co pamietam;p Gadalo sie z Janem, zabijalo sie pare pelzaczy, bralo kolko, dawalo do Jana, a on ci dawal list.

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
cienie
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Luty 2007, 09:57:53 »
No niema wyboru musisz mieć 5 poziom. Test jest prosty. Wykonaj go i idz do Diega i daj mu listę z potrzebnymi zapasami. Po tym powiedz Thorusowi, że przesedłeś test zaufania, a on cię wpuści. Tylko kiedy staniesz przed Gomezem nie okłam go i nie mów, że możesz zademonstrować mu swoją siłę.

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
cienie
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Luty 2007, 13:29:08 »
Cytuj
a test zaufania jest prosciutki z tego co pamietam;p Gadalo sie z Janem, zabijalo sie pare pelzaczy, bralo kolko, dawalo do Jana, a on ci dawal list.
Cytuj

Z tymi pełzaczami to pełzaczami i kołem zębatym to dopiero w drugim rozdziale, ale każdemu zdarzają się pomyłki   .

A teraz dokładnie opisze jak należy wykonać test zaufania: Gadamy z Diegiem jakiś czas i w końcu pojawia się opcja:"na czym polega mój test zaufania", potem jeszcze jeden dialog KONIECZNIE trzeba przeprowadzić a mienowicie:"skoro ta lista jest taka ważna z kąd pewność że Jan wyda ją komuś takiemu jak Ja". Potem idziemy do kopalni i mówimu Janowi że przysłał nas Diego, on nam daje liste, mu zanosimy ją Diegowi i test zaufania wykonany. I oczywiscie trzeba mieć 5 lvl.

Forum Tawerny Gothic

cienie
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Luty 2007, 13:29:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top