Autor Wątek: Net bezprzewodowy...  (Przeczytany 2015 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline viqux

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Net bezprzewodowy...
« dnia: 08 Luty 2007, 17:28:53 »
Szybko i do rzeczy: wygląda na to, że niedługo będę miał bezprzewodowe łącze... nie wiem za bardzo, jak się sprawdza, więc chciałem się tego dowiedzieć: czy przerywa, czy są jakieś zakłócenia, a jeśli tak, to jak często, czy to się nadaje do gier przez neta typu CS, soldat, fifa... ogólem, wszystko. Głównie to mnie minusy interesują bo zaleta jest oczywista :)
A i połączenie bezprzewodowe będzie przez rooter, tak dla uzupełnienia...
szybką odpowiedź proszę xD
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 12 Luty 2007, 07:31:52 wysłana przez DODO »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Net bezprzewodowy...
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2007, 04:08:52 »
Cóż. Jak zapewne łatwo się domyślić, łącze bezprzewodowe może być niestabilne. Mój kumpel je ma i nie jest za różowo. Często spada prędkość, są skoki pingów i tym podobne rzeczy. Przy złej pogodzie jest jeszcze gorzej. Ogółem takie łącze daje radę, ale będziesz się często wkurzał...nadaję się ono idealnie do gier typu szachy :]

Forum Tawerny Gothic

Net bezprzewodowy...
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2007, 04:08:52 »

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Net bezprzewodowy...
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień 2007, 12:58:54 »
Ja mam bezprzewodowe i powiem Ci że bywa różnie. Np jak jest zamieć, net mi spowalnia. Ale największy koszmar przechodze na wiosne gdy wszystkie liście wchodzą na drzewach i musze dzwonić do admina neta i prosic go żeby przyjechał i ustawił mi antene    ale żyć się da, nie powiem. Nie jest najgorsze  

pozdr all

Offline Xtremex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 1
Net bezprzewodowy...
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2008, 13:24:01 »
Sam jestem posiadaczem routera. Mam D-Link 714P+ i o ile dobrze pamiętam, to maksymalna prędkość wynosi 49 Mb/s (powiedzmy, że będziesz miał neta 2mb/s). Jest to dość stary router, nowsze maksymalne prędkości mają dwukrotnie większe. Więc jeśli będziesz miał dobry sygnał, w burze przeciętny to i tak to nie powinno zmniejszyć twojej prędkości neta, bo i tak będziesz wtedy miał połączenie z routerem bardzo szybkie, lecz trochę spadnie (powiedzmy, że spadnie do 16 mb/s, ale to i tak nie zmniejszy prędkości twojego neta). Jest stabilny, więc spokojnie możesz grać przez neta.



Pozdrawiam,
Xtremex

Forum Tawerny Gothic

Net bezprzewodowy...
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2008, 13:24:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything