Autor Wątek: Ulubione zadanie  (Przeczytany 4645 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline P!onek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« dnia: 08 Luty 2007, 16:32:58 »
Jakie było wasze ulubione zadanie? Czy takie macie?

Według mnie G3 w porównaniu do poprzednich częsci nie oferuje zadań, które uznamy za ulubione :/ Ja osobiście nie mam w G3 ulubionego zadania... W stosunku do poprzednich częsci wydaje mi się że jest bardziej ubogi. Troche nudne jest to oczyszczanie miasta z orków. Nie jest to wcale urozmaicone! Ide po prostu przez miasto i BEZMYÂŚLNIE wycinam całe zastępy orków. Beznadziejne... Są jakieś wyjątki w zadaniach ale to sporadycznie. No może troche podobały mi się niektóre zadania z Nordmaru ale też nie wszystkie. Nie ma w tej części żadnego najfajniejszego... W każdej z poprzednich częsci miałem takie z 2 - 3 a tutaj pustka...

Co wy o tym sądzicie?


Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2007, 17:28:12 »
Moje ulubione zadanie to w Nordmarze po jego oswobodzeniu dostaje w nagrode Sztabke czystej magicznej rudy oraz lubie zadanie Okręt wspaniały od Hatloda czy jakoś tak, kolejne zadanie to z Gothica 2 Dwór Irdorath było dla mnie męczarnią PoZdRo

Forum Tawerny Gothic

Ulubione zadanie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2007, 17:28:12 »

Offline kamilo9999

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2007, 13:28:54 »
Mi najbardziej podobało się zadanie, gdzie trzeba było wyrżnąć w pień orków z kopalni w Nordmarze tam gdzie jest piec do przetapiania magicznej rudy. Zabiłem tam z kilkaset zielonych łbów, a najlepsze było to, że po zabiciu mniej więcej połowy z nich, nasz bohater wpadł w taki 'szał zabijania"  . Wszystkich orków miałem na jedno cięcie, a nawet mogłem ich zabić jednym uderzeniem z gołej pięści. Nie wiem czy to błąd czy specjalnie zrobione przez twórców gry udogodnienie, w każdym bądź razie można się było nieźle wyżyć

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2007, 14:56:21 »
Mi się najbardziej podobało zadanie kiedy się szukało Artefaktów Adanosa. Ponieważ można zwiedzić dużo lokacji, coś po drodze poznajdywać, np. Jakieś bronie dobre, złoto, jakieś miksturki. Poprostu można było dużo sie nachodzić. Pozabijać pare orków, ludzi.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Luty 2007, 10:21:33 »
Moim ulubionym zadaniem jest misja w Monterze. Nazywa się ono Złodzieje zboża z północy. Większość mówi, że nie ma tych złodziei. Prawda, że wskazówki są kiepskie, jednak kiedy samemu się pomyśli - można tam łatwo trafić. Zadanie lubię za jego charakter. Wiemy, że to co teraz robimy będzie dalej wykorzystane, a nie jak kilka innych zadań, że ja dam panu X to, a on da mi to - it's so silly 'n boring...

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Luty 2007, 11:36:18 »
Misja (a wałaściwie to misjE) która najbardziej mi się spodobała/y, polegały na..... PÊDZENIU BIMBRU!!!!!  . Dotąd nie mogę zapomnieć jak po spróbowaniu Tunelowego bulgotu mój bohater padł na glebę. Rozmów z Tipplerem i prób wyżulenia od niego Nordmarskiej Starki również prędko nie zapomnę..

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Luty 2007, 23:36:34 »
a mi sie podobała misja z grobowcem Akaschy   nie ma co, ale byłą ciekawa, trzynała w napięciu, miała ta historia zwroty akcji...i była urozmaicona...na pocżatku poszukiwania gdzie też moze być 5 artefakt Adanosa, następnie podpowiedz w bibliotece w klasztorze a pózniej w kalnie ognia...następnie delikatna przeprawa z orkami i walka z samym Akaschą...a jaka satysfakcja jak się tą tajemnicę rozwiązało      no i taki dreszczyk emocji i poczucie większej siły która czuwa nad nami jak wyskoczyli ożywieńcy po przeczytaniu księgi w klasztorze...a na rozwiązanie zagadki zbierały się podpowiedzi w formie: żródeł pisanych, przekazu ustnego, legend, własnych poszukiwan - elementów które składająsięna ciekawą historię   tak, ta misja mi najbardziej do gusru przypadła  

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Luty 2007, 09:29:00 »
Moim ulubionym zadaniem jest  Zdobycie Mocy Przodków. Jest to misja niepowtarzalna i dzięki niej możemy zdobyć mnóstwo doświadczenia zwiedzając cały Nordmar. Po za tym wymaga wielu ciekawych questów związywanych ze zdobywaniem kamienico bardzo urozmaica zadanie. Oprócz tego w samej jaskini jest pełno szkieletów, orków z których możemy zdobyć wiele przedmiotów na sprzedaż. Na końcu oprócz doświadczenia otrzymujemy bonusy do umiejętności, a misja ta pociąga następną ciekawą - Wypędzenie Orków z Nordmaru.

Offline Szaman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Maj 2007, 21:20:38 »
Moją ulubioną misją jest "Moc Przodków". Dużo exp'a, uczy różnych zdolności np siła, kowalstwo itd. Fajne przedmioty, konkretnie jeden - "Hełm Ejnara" i dostaje się dużo kasy za zdobyte przedmioty tak jak topory bojowe barbarzyńcy. No i ta misja daje dużo satysfakcji.  

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Maj 2007, 19:36:37 »
Moim ulubionym było wyzwolenie Cape Dun.Jakoś była tam nalepsza atmosfera podczas walki.Lubiałem też zadanie by zabić Ortegę.

I nie wiem Sir William jak mozesz lubić zadanie ze złodziejami zboża.Ja sie trudziłem 5 dni by ich znaleść i i tak nie znalazłem tej kryjówki. :(
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2007, 19:37:11 wysłana przez Onar »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Maj 2007, 19:44:51 »
Muszę przyznać że najwięcej frajdy dało mi wyzwolenie miasta o nazwie Cape Dun. Klimat jak i atmosfera podczas walki zrobiła na mnie największe wrażenie. Samo miasto mi się podobało, a zadania które w nim wykonywałem nie należały do najłatwiejszych. Z pewnością jest to miasto które stworzyło nie lada problemów każdemu graczowi.

Offline Zbychu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Maj 2007, 20:00:30 »
Cytat: kamilo9999
Mi najbardziej podobało się zadanie, gdzie trzeba było wyrżnąć w pień orków z kopalni w Nordmarze tam gdzie jest piec do przetapiania magicznej rudy. Zabiłem tam z kilkaset zielonych łbów, a najlepsze było to, że po zabiciu mniej więcej połowy z nich, nasz bohater wpadł w taki 'szał zabijania"  . Wszystkich orków miałem na jedno cięcie, a nawet mogłem ich zabić jednym uderzeniem z gołej pięści. Nie wiem czy to błąd czy specjalnie zrobione przez twórców gry udogodnienie, w każdym bądź razie można się było nieźle wyżyć

Super quest. Orków wycina się w pień, zbiera miecze, exp i nawet się życia nie traci. Tylko ci przeklęci szamani rzucają czary i rzeźnia stop kopanie bezimiennego start.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Maj 2007, 09:07:18 »
Nie będe oryginalny po prostu kopalnia w nordmarze rządzi !! ALe bardzo fajne zadania to jeszcze zabijanie krów w Monterze i nie pytajcie mnie dlaczego bo sam nie wiem czemu mi się to podoba :P jESZCZE ODBIJANIE gELDERN JEST COOL Z TEGO POWODU że trzeba się namęczyć jak CHOLERA....

Offline Jacob

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Sierpień 2007, 09:27:31 »
Jak była wasz najlepsz misja w Gothicu 3? Mnie się podobało gdy trzeba było uwarzyc ,,tunelowy bulgot,, po wypiciu był dobry efekt ale do tej pory nie wiem co trzeba zrobic aby ustac na nogach...

Offline Pazoxi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Sierpień 2007, 10:04:49 »
Ja najbardziej lubię każdą misję z odbiciem miasta . Chociaż misje z odnalezieniem artefaktów Adanosa też są ciekawe .

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Sierpień 2007, 15:50:01 »
Aby utrzymac sie na nogach po wypiciu 'tunelowego bulgotu' jest chyba potrzebne duzo HP lub wytrzymalosci  .  Najbardziej mi sie podobaja misje na Pustyni    

Offline kordi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Sierpień 2007, 08:34:53 »
Cytat: Jacob
uwarzyc ,,tunelowy bulgot,,
no właśnie, a co trzeba mieć aby go zrobić bo pogadałem z tym gościem któr to zleca ale jakoś dziwnie nie dostałęm od niego listy składników   a musi mi czegoś brakować bo nie mogę tej misji wykonać! A jak do tej pory to faktycznie wyzwalanie miast było najfajniejsze:)

Offline Paladin666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Wrzesień 2007, 00:03:24 »
Aby wypić tunelowy bulgot potrzeba 200 wytrzymałości ,a najciekawsze dla mnie było wyzwalanie Nordmaru spod orkowych obozów oraz szukanie kluczy w Al Shedim i Mora Sul    ah te ruuiny :P

Offline Vacuum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Ulubione zadanie
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Wrzesień 2007, 16:43:36 »
Cytat: Paladin666
[...] szukanie kluczy w Al Shedim i Mora Sul    ah te ruuiny :P

Zgadzam się! Ruiny w Mora Sul są świetne, rozległe i cholernie łątwo się tam zgubić. Najlepsze, że ja zasugerowałem się poprzednimi ruinami (Al Shedim wcześniej przeszedłem) i sądziłem, że klucze do świątyni też są gdzieś w ruinach zapodziane. Zamiast z kimś pogadać i się dowiedzieć czegoś, rzuciłem się jak głupi w te ruiny i wyciąłem w pień wszystko, co sie dało. Okazało się, że oczywiście żadnego klucza tam nie ma, bo już je odnaleziono i mają je różni ludzie w mieście. Byłem strasznie sfrustrowany, że nic nie mogę znaleźć.    Ale przeczesałem ruiny od deski do deski.  

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Ulubione zadanie
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:41 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubione zadanie
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything