Autor Wątek: Problem z Xardasem  (Przeczytany 1680 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herr Kszekosz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Problem z Xardasem
« dnia: 08 Luty 2007, 17:50:05 »
Po wybraniu drogi Adanosa zacząłem biec z Xardasem do portalu. W pewnym momencie, jeszcze w Nordmarze, w trakcie walki z zabójcami w strojach asasynów, Xardas odwraca się i spokojnie wraca sobie do wieży. jak do niego zagaduję to stwierdza "Czas opuścić ten świat" i dalej sobie idzie z powrotem. NIe pomaga wczytanie save'a. CZy ktoś wie o co chodzi, czy to bug czy co? Bo to trochę niefartowny moment na przerwanie rozgrywki...

Offline slawex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Problem z Xardasem
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2007, 23:41:28 »
Cóż w g3 jest pełno bugów mi się zdarzyło tak że się po prostu zatrzymał... ale po wczytaniu wszystko było ok spróbuj zabić assasynów i dopiero potem zawołaj Xardasa może się uda ;)
pozdrawiam i powodzenia ;]

Forum Tawerny Gothic

Problem z Xardasem
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2007, 23:41:28 »

Offline Herr Kszekosz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Problem z Xardasem
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2007, 12:39:03 »
No właśnie zabiłem ich i zagadałem do niego, a on dalej sobie wraca. Miałem sejwa, zaraz przed walką z asasynami gdy obaj biegliśmy, to jak go wczytałem to już nie biegł, tylko jak gdyby nigdy nic sobie szedl...

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Problem z Xardasem
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2007, 14:59:23 »
Może pierwszo musisz zabić tych zabójców. Dopiero potem idz do wieży Xardasa i z nim porozmawiać i dopiero idz z nim do portalu. A może to BUG. Albo wczytaj poprzedni stan gry.

Pozdro

Offline Herr Kszekosz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Problem z Xardasem
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Luty 2007, 23:02:52 »
Hmm,no sam nie wiem,musiałbym najpierw sam przebiec całą trasę i ją oczyścić a potem wrócić po pałkę Xardasa. A i nie wiadomo czy po powrocie do wieży jeszcze raz by chciał biec do portala. W każdym razie dzięki za pomoc.

Forum Tawerny Gothic

Problem z Xardasem
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Luty 2007, 23:02:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top