Autor Wątek: Przesunięcie premiery?  (Przeczytany 3252 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Przesunięcie premiery?
« dnia: 16 Lipiec 2006, 14:10:04 »
No nie długo to będzie dopiero gdzieś październik/listopad ponieważ znowy została przeniesiona premiera. Ja w swojej załodze widzialbym z chęcią Gorna, Diego, Miltena, Lester, Laresa, Lee i Torlofa a także Beneta. Są to mi ulubieni wojownicy, mag i kowal. Zawsze ich lubiłem ponieważ Bezi musiał im pomagać a oni jemu także. Zawsze byli oni do niego przyjaźnie nastawieni. Co tu jeszcze napisać? Lee będzie na 99% w załodze beziego ponieważ już ktoś o tym wspomiał w poście wyżej ma on jakieś sprawy do załatwienia na kontynencie.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:35:04 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipiec 2006, 14:14:36 »
Cytat: SylveR
No nie długo to będzie dopiero gdzieś październik/listopad ponieważ znowy została przeniesiona premiera.


LOL dobre pewnie się naczytałeś newsów na GW...

Oficjalna premiera gry nie zosta?ł przeniesiona, a w listopadzie/październiku najprawdopodobniej ukarze się polska wersja językowa. Czyli tak jak zapowiadano to wcześniej.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:36:22 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipiec 2006, 14:14:36 »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec 2006, 14:19:31 »
Tak to prawda wiem o tym z GW ale jak ty tak mówisz to pewnie jest prawda. Dlaczego tak sądze? Zaraz zobaczycie  .

SKRÓCONY REGULAMIN!!
1. Nie offtopować.
2. Nie spamować.
3. Nie przeklinać.
4. Używaj opcji szukaj.
5. Admin ma zawsze racje.
6. Jeśli nie ma racji patrz punkt wyżej.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:39:01 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec 2006, 14:42:58 »
Cytat: SylveR
Tak to prawda wiem o tym z GW ale jak ty tak mówisz to pewnie jest prawda. Dlaczego tak sądze? Zaraz zobaczycie  .

SKRÓCONY REGULAMIN!!
1. Nie offtopować.
2. Nie spamować.
3. Nie przeklinać.
4. Używaj opcji szukaj.
5. Admin ma zawsze racje.
6. Jeśli nie ma racji patrz punkt wyżej.


Nie o to chodzi, po prostu o takich rzeczach informuję na WoG.de i gothic3.com dodatkowo zauważyłbym o tym dyskusje na niemieckim forum world of gothic. Redaktor piszący tego newsa zapewne coś źle rozumiał czytając jakieś zagraniczne info lub po prostu ktos wprowadził go w błąd.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:42:01 wysłana przez Arthas »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2006, 14:50:03 »
Ja podałem dla żartu ten skrucony regulamin. A ten artykół pisał BatGolden jest  to mój znajomy. Wątpię w to aby się pomylił prz czytaniu czegoś z Niemieckich stronek ponieważ był on w Nieczech 5 lat i zna nieźle język ale nie będę się z tobą kłucił ponieważ nie chce dostać warna  . Ale może ty masz razje a nie on. Nie wiem. Zobaczy się to we wrześniu  .
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:44:22 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipiec 2006, 14:55:06 »
Cytat: SylveR
Ja podałem dla żartu ten skrucony regulamin. A ten artykół pisał BatGolden jest  to mój znajomy. Wątpię w to aby się pomylił prz czytaniu czegoś z Niemieckich stronek ponieważ był on w Nieczech 5 lat i zna nieźle język ale nie będę się z tobą kłucił ponieważ nie chce dostać warna  . Ale może ty masz razje a nie on. Nie wiem. Zobaczy się to we wrześniu  .

Ja nie daje warny za kłutnie..LOL. Dobra widzę że muszę wysłać maila do Piranhi lub JoWood.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:45:13 wysłana przez Arthas »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lipiec 2006, 15:04:33 »
A to fajnie  A po co tego e-maila będziesz wysyłał do nich jeśli wolno wiedzieć??
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:45:44 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Lipiec 2006, 15:12:22 »
Cytat: SylveR
A to fajnie  A po co tego e-maila będziesz wysyłał do nich jeśli wolno wiedzieć??

Eh...zapytam czy ploty o opóźnionej premierze Gothic 3 są prawdziwe. Jeśli to prawda to redaktor z GW miał racje a jeśli nie to znaczy że znów piszą herezje.  
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:46:17 wysłana przez Arthas »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Lipiec 2006, 15:21:55 »
AAAAA... To no dobra napisz. Mam nadzieje że te plotki ereszcie wyjaśnimy ale jeżeli to prwda że termin nie zostanie przesunięty będę mógł powiedzieć o tym kumplowi i on poprawi swój błąd.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:47:08 wysłana przez Arthas »

tH.

  • Gość
Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Lipiec 2006, 18:17:05 »
Cytat: SylveR
Ja podałem dla żartu ten skrucony regulamin. A ten artykół pisał BatGolden jest to mój znajomy. Wątpię w to aby się pomylił prz czytaniu czegoś z Niemieckich stronek ponieważ był on w Nieczech 5 lat i zna nieźle język ale nie będę się z tobą kłucił ponieważ nie chce dostać warna ].gif . Ale może ty masz razje a nie on. Nie wiem. Zobaczy się to we wrześniu shifty.gif .

Spokojnie, na naszym forum panuje wolność wypowiedzi a na wprowadzenie cenzury się nie zanosi.

Odnośnie rzekomego przesunięcia premiery - temat nie jest od tego, toteż posty odbiegające od głównego wątku wydzielam. Poza tym, po przeczytaniu informacji zawartych na 'Gothic World' udałem się na strony dystrybutorów, oficjalną stronę oraz kilka innych serwisów. O "przesunięciu premiery" poinformował jedynie 'GW', tak więc śmiem negować audentyczność owych informacji no chyba że autorzy strony posiadają monopol na wszystkie nowości ze świata gothic.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 09:49:38 wysłana przez Arthas »

Offline Tomasi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Wrzesień 2006, 23:59:52 »
Z tego co słyszałem premiera ma być 13 października, więc raczej powinni dotrzymać terminu. Jeżeli jednak mamy mówić o polskiej premierze, to pewnie będzie ona w listopadzie :)

Forum Tawerny Gothic

Przesunięcie premiery?
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Wrzesień 2006, 23:59:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top