Autor Wątek: Taktyka w Warcrafcie III  (Przeczytany 3243 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Taktyka w Warcrafcie III
« dnia: 06 Luty 2007, 22:49:12 »
Witajcie.

No cóż, mam niemały dylemat w w3 na battel necie. Æwiczyłem różne strategie ale cóż, kiedy rozbudowuję bazę, mam twierdze/czarna cytadele/warownie (gram najczęściej orkami), pare legowisk orków, 3 wieżyczki, wojenny młyn, koszary no i kiedy buduję armię to przeciwnik leci na mnie z falangą, bo tak to można określić. Najgorzej jest kiedy jest atak ludzi, niemam szans przetrwania,, multum strzelców, multum piechurów i kończy to się zazwyczaj klęską, a ja próbuje rozwijać jak najszybciej...
Czy macie jakieś sprawdzone strategie na komputer w trybie ja vs PC, i ja VS other player? (o 2v2 nawet nie pytam  )

Pozdrawiam i liczę na wasze wskazówki...
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 14:18:39 wysłana przez Trivet »

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2007, 23:20:52 »
Z takimi problemami myślę że powinieneś iść na forum o Warcrafcie/poczytać strategie na stronach o Warcrafcie. Tutaj mało kto ci pomoże, poza tym takich tematów bym nie tworzył w OWIONie.

Ja ci polecam oglądać replaye - najlepiej takie z komentatorami audio - wtedy nauczysz się bardzo szybko dobrze grać w tą grę.

Forum Tawerny Gothic

Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2007, 23:20:52 »

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Luty 2007, 09:18:26 »
Na battle necie gram dosyć często ale tylko gry 4 na 4, i przeważnie losową rasą. Jeśli chodzi o dobry start to budujesz na początku 5 peonów do kopalni i 6 do drewna. Bierzesz herosa i zależnie od taktyki: przy rushu (szybki atak przeciwnika)budujesz jak najwięcej jednostek siepaczy lub troli łowców głów (mase jednostek), a jeśli robisz creep(bronisz bazy i atakujesz tylko potworki dla doświadczenia) budujesz 5-6 słabszych jednostek bojowych i dużo chat do których w razie ataku będziesz mógł schować peonów, ewentualnie 2-3 wieżyczki. Jest jeszcze Tech(nie budujesz jednostek tylko szybko ulepszasz budynek główny budynek i robisz badania dla najlepszej jednostki dostępnej na 3 lvl budynku) wtedy nie robisz wojska tylko polegasz na wieżach chatach peonów i sojusznikach. Z doświadczenia najlepszym wyjściem jest wybudowanie na początku dużo słabych jednostek a później systematyczne wymienianie ich na lepsze. Dobrze mieć dwóch bohaterów 1 typowo bojowy a drugi z umiejętnościami leczniczymi + dodatkowo szamanów. Jednak każdy ma osobną taktykę i tak naprawdę każdy sam musi ją sobie wypracować
Jeśli będziesz grał kiedyś 4 na 4 to mój nick Snopek17.
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2007, 09:19:17 wysłana przez _Snopek_ »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty 2007, 15:48:24 »
Cytuj
Z takimi problemami myślę że powinieneś iść na forum o Warcrafcie/poczytać strategie na stronach o Warcrafcie.

Niestety ich strategie mało mi mówią a to z tego względu że mam polską wersję gry a oni posługują się nazwami które pochodzą z języka ang a mało tego są to skróty więc potencjalny newbie nie skapuje o co autorowi chodziło.

Otóż ostatnio właśnie na youtube oglądałem replay pojedynku 1v1 i gościu tak szybko wszystko robił (budował etc) że aż w głowie mi się zakręciło :]

A czy macie może jakieś strategie na Nocnych Elfów?

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Luty 2007, 16:23:11 »
ja tu podam poczatek taktyki elfami
3 ogniki do złota
4 avatar(dla niewiedzących od hera budynek)-po wybuddowaniu do złota
5 studnia- po wybudowaniu do drewna
6 do drewna
7do złota
8 drewno
9 budynek do armi
10 ten do robienia upgradów
11-14 do drewna
to jest koniec rozbudowy, po tym budynku do upgradów upgrade bazy, odrazu po wybudowaniu avatara budowa hirka(demona)
po wybudowaniu  budynku od armi budowa 2-3 łowczyni
gdy sam heros sie wybuduje expienie na zielonych kropach
po zupgradowaniu bazy budowa budynku do miśków i do hipogryfów, jak najszybsze doprowadzenie do zupgradowania miśków by miały buff +25% do ataku w przemianie
później budowa chimer

to jest opis mojej taktyki ze strony rozbudowy w bazie ;) jak ktoś to wykorzysta to reszte niech sam kombinuje :P

Offline Magoospl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Luty 2007, 17:13:16 »
Mam tu strone z dobrymi replayami z których możesz sie nauczyć grać:

Pooglądaj sobie i zrób konto testowe na próbowanie różnych taktyk.

Takim sposobem z N00B'ka stałęm sie pro w wara ;).

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty 2007, 17:30:37 »
Cytat: Arkhan
Niestety ich strategie mało mi mówią a to z tego względu że mam polską wersję gry a oni posługują się nazwami które pochodzą z języka ang a mało tego są to skróty więc potencjalny newbie nie skapuje o co autorowi chodziło.
To poszukaj gdzieś jakiegoś "warcraftowego słownika", zwykle na stronach/forach gdzieś powinien być.
Cytat: Arkhan
Otóż ostatnio właśnie na youtube oglądałem replay pojedynku 1v1 i gościu tak szybko wszystko robił (budował etc) że aż w głowie mi się zakręciło :]
Replaye się nie ogląda na youtubach tylko po prostu w grze. Możesz se w niej zrobić pauze albo spowolnić tempo, przez co możesz wszystkie czynności zapisywać powoli do zeszytu :]

Offline slawex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty 2007, 22:42:48 »
Taktykę to możesz sobie ściągnąć od jakiegoś gracza ale musisz jeszcze wyćwiczyć sobie rękę a tak wogle to grasz w regin of chaos czy frozen throne ? Jeśli we frozena to możemy kiedyś zagrać jeśli możesz hostować ja niestety nie mogę z powodu braku zewnętrznego ip

szacuneczek gracze w3 ;]

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Luty 2007, 07:13:55 »
Skoro już siedzimy w temacie War Crafta III otóż mam Frozen Throna i jak wcześniej napisałem gram na batlle necie. Mam orginała i gram na nim już ponad rok. Tu rodzi się moje pytanie czy mogę w jakiś sposób zmienić imię gracza czyli nick ? albo stworzyć na moim cd-keyu nowe konto ?

Forum Tawerny Gothic

Taktyka w Warcrafcie III
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Luty 2007, 07:13:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top