Ankieta

Którą gildię z dodatku Noc Kruka lubisz najbardziej?

piratów
45 (45.9%)
bandytów
10 (10.2%)
Wodny Krąg
43 (43.9%)

Głosów w sumie: 94

Autor Wątek: Ulubiona gildia NK  (Przeczytany 16225 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magoospl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Ulubiona gildia NK
« dnia: 06 Luty 2007, 17:17:07 »
Jaka jest wasza ulubiona gildia w nocy kruka???

Do wyboru:

Piraci lubiący rum ;).
Bandyci.
Wodny krąg (oni są wszędzie ;). )

Zapraszam do sondażu
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec 2012, 18:05:41 wysłana przez Elrond »

Offline piotr271992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2007, 17:24:33 »
Zagłosowałem na wodny krąg jakoś zawsze mnie do mich ciągnie i jestem z nimi w każdej części gry.
Lubie ich magie i szaty. Jak przechodziłem 2 raz gry to przyłączyłem się do piratów już mi się tak nie podobało

Forum Tawerny Gothic

ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2007, 17:24:33 »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2007, 17:26:37 »
Witajcie. Chyba zapomniałeś o Budowniczych. Ale to nic bo pewnie bym zagłosował na Budowniczych Jarkendaru ale to nic. A i zapomniałeś o Magach Wody. Ale w tym przypadku zagłosuje na...
Wodny Krąg. A dlaczego? Bo tam są nasi przyjaciele i ci Lares troche pomaga jak należych to Wodnego Kręgu.

Pozdro

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2007, 17:37:50 »
A ja zagłosowałem na piratów gdyż moim zdaniem jest to bardzo wesoła gromadka i doskonale się prezentują w świecie gry godnie reprezentując swoją profesje. Poza tym  dostajemy od nich wiele ciekawych misji które zawsze z wielką chęcią przechodzę grając w  Noc Kruka. Dodatkowo na plus mogę dodać dużą ilość skarbów która znajdujemy na plaży, w obozie, oraz zakopane w przeróżnych miejscach, oprócz kosztowności szybki śledź czyli niebywale przydatna miksturka i na koniec dużo doświadczenia.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Luty 2007, 18:01:37 »
Ja zagłosowałem na wodny krąg no bo członkowie wodnego kręgu pomagają nam dostać się do górnego miasta
mają fajną zbroje no i niektórzy to nasi starzy kumple chcą też zabić Kruka to kolejny plus dla wodnego kręgu.
No co do reszty zastanawiałem się nad piratami ale po zastanowieniu się nad tym doszedłem do wniosku że oni mają mniej ciekawe misję.

Offline Reynevan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Luty 2007, 18:10:30 »
Ja zagłosowałem na piratów, bo według mnie mają najfajniejsze zbroje w całym dodatku. A tak poza tym Samuel wyrabia wspaniałe trunki  . Czuć tam prawdziwą piracką atmosferę  . Nie można także zapomnieć o wspaniałym kapitanie jakim jest Greg  , ciekawych questach itp. Niech żyje piracka przygoda!

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty 2007, 08:25:05 »
Zagłosowalem na Piratów? Czemu:

Piraci

Plusy:
- Nie są mordercami, bandytami. Są piratami, rabują statki, czasami nawet kradną w biały dzień na ulicy, ale nie są mordercami ani bandytami ;]
- ÂŚwietne wyposażenie i umiejętności - nie pamietalem ich takich ale jak za drugim razem przechodzilem gre, moglem to zobaczyc: przykład - wzialem potwory z plaży ktora mamy oczyscic dla Brandona (wlacznie z cieniostworem), sam zamienilem sie w ognistego jaszczura - i i tak poradzili sobie ze mna i potworami, chociaz zaatakowal nas tylko: Brandon, Bill, Francis, Skip ;P
- Fajni kompani ;]

Wady:
- Greg na wyspie Khorinis traktuje cie jak zupelnego zoltodzioba

Offline Chudy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty 2007, 11:12:44 »
Ja zagłosowałem na Wodny Krąg, ponieważ nie wiem czemu, ale ich polubiłem, bandyci nie są mojemu sercu bliscy, ani piraci, wole grę na 'legalu' czyli nie chce być atakowany kiedy ktoś mnie zobaczy, ponieważ zapomniałem zdjąć zbroi pirata, albo bandyty, wiem, że też dla innych dziwna jest zbroja wodnego kręgu, ale przynajmniej się z mieczem nie rzucali...

Offline Magoospl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Luty 2007, 17:05:29 »



Cytuj
Chyba zapomniałeś o Budowniczych. Ale to nic bo pewnie bym zagłosował na Budowniczych Jarkendaru ale to nic. A i zapomniałeś o Magach Wody.



Jeśli chodzi o budowniczych.
Nie ma ich w sondażu bo
nie da sie do tej gildi dołączyć. (w końcu to pradawna wyginięta cywilizacja  )
A jeśli chodzi o wodny krąg to magowie wody ściślej też sie do nich zaliczają
czyż nie?.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Luty 2007, 21:31:07 »
Swój głos bez zastanowienia oddałem Piratom, którzy mają swój obóz na złocistej plaży w zachodniej części Jarkendaru.
Szczególnie lubię ich za samowolę i spokój. Mają tak jakby własny świat i niczym się nie muszą przejmować (chociaż odkąd przybyli Bandyci, mają trochę więcej problemów).
Dodatkowo występują w niej ciekawe osoby, jak Greg i Skip. Ten pierwszy, który od początku się nad nami wywyższa, zasłużył sobie na szacunek ze zwględu na swój nieustępliwy charakter oraz za to, że w zasadzie sam wybija cały obóz Dextera. Za to Skipa lubię za to, że mogliśmy go spotkać już za czasów Magicznej Bariery (Zamek w Starym Obozie), a później pomaga nam przy odszukaniu szajki bandytów, którzy porywają mieszkańców.
Ogólnie za Piratami przepadam też ze względu na to, że na stronie Gothic.Zyw była taka Gildia i należałem do niej (oj, wiele od siebie w nią włożyłem).

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Luty 2007, 21:26:23 »
Ja oddałem głos na Piratów. Są zgraną paczką, w ich obozie panuje bardzo dobra atmosfera nnie można też narzekać na pancerze. Mają równierz ciekawe zadania, w których nam pomagają[a nie tak jak wodny krąg, albo bandyci którzy tylko czekają aż wykonamy zlecenie i mają gdzieś czy zginiemy czy nie]. Jak już ktoś wspomniał nie są mordercami jak bandyci.Hmm co tu jeszcze dodać?? Samuel[czy jakoś tak xD] robi świetne trónki/trunki po których bezi dostaje speeda   .
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2007, 06:44:18 wysłana przez Boba Fett »

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Luty 2007, 21:17:47 »
Piraci rulez ot te klimaciki i na czele kapitan Greg i spółka    hehe wymiatają fajne mają pancerze oraz położenie obozu na plaży jak każdy lubiący rum xD ich um. w walce bija mnie wziąłem miecz półtoraroczny z rudy i pancerz strażnika z g1 i daaali mi po głowie to tyle co ja miałem niestety Greg nie śmiertelny i Henry mnie natłukł i dobili ale nie ma to jak szybki śledź ich.  
PoZdRo
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2007, 11:10:14 wysłana przez DODO »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Luty 2007, 19:52:59 »
zagłosowałem na piratów, gdyż są "porządnymi" kompanami (zwłaszcza Greg   ), ale ogólnie po wyglądzie są bardzo fajni. Z tego co widziałem to Skip, Brandom i Greg dobrze walczą (są najlepiej wyszkoleni). Na koniec dodam, że mają niezłe położenie ich obozu  

Offline Tristram

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Luty 2007, 16:33:12 »
Wybieram Wodny Krąg. Są tajemniczy,a ja to lubie. Mają fajne zbroje i są  dosłownie WSZÊDZIE!! Jest tam nasz stary przyjaciel Lares. Podoba mi również ich miejsce zgromadzeń. Gospoda czyż nie idealne miejsce dla nich?? Tylko wybrani wiedzą o tym kręgu. Ale ogólnie to wszystkie gildie które doszły są BARDZO  fajne! I ciekawe!


Pozdro
Tristram

Offline Zielony_Diego

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Luty 2007, 21:24:51 »
Zastanawiałem się nad Piratami i Wodnym Kręgiem,czyli nie byłem zbyt oryginalny,bo tylko jedna osoba wybrała Bandytów  Wybrałem Wodny Krąg,ze względu na ich słuszną sprawę no i jest to najbardziej tajniacka gildia,bo tylko jej członkowie o niej wiedzą  a to jest dodatkowa więź między ludźmi do niej należących  wspólna tajemnica

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Luty 2007, 20:44:45 »
Wsumie to i tak trzeba się dołączyć do tych trzech gildii, jeśli chce się przejść NK. Według mnie najlepsi są bandyci, gdyż tam są nasi staży kumple jak Fisk, Huno, Snaff i Fortuno. Fajnie są u nich misje, jeśli nie przechodzi się sposobem wyżynania. Poza tym można w ich obozie zabić Bloodwyna za te '10 bryłek rudy' (a propos, szkoda, że przy jego ciele ich nie było). Z Krukiem i wcześniej wspomnianym można wejść w niezłą grę słowną. Obaj pod koniec rozmowy są raczej przestraszeni. Oprócz tego głowa Bloodwyna jest fajnym 'trofeum myśliwskim'. Do tego jeszcze kopalnia złota - fajnie tak pójść sobie do tego gniazda pełzaczy i pozbierać trochę tego złota...

Offline aleks194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Luty 2007, 20:48:22 »
Glosowalem na Wodny krąg z powodu na ich magie i szaty są całkiem fAJne, lae to ich spotkałem jako pierwszych w jarkandarze i przy ooazji powiedzieli mi jak przekalibrować Szpon Beliara na mnie

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Luty 2007, 20:58:17 »
Jak dla mnie najlepszą gildią są piraci. Jest u nich kilka fajnych zadań i widac u nich organizację, a nie to co u bandytów. Zabijesz szefa i jesteś szefem. Podobają mi się też ich zbroje ponieważ są ... orginalne. Wodny krąg jest też bardzo fajny, ale to nie to samo co piraci. Magowie są bardzo wyniośli, a piraci nie za co ich lubię. Nie musisz byc alfą i megą żeby do nich wstąpic.

Offline Mistrz Yamana

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój miecz pragnie krwi!
Odp: ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Sierpień 2008, 16:43:02 »
Oczywiście że piraci! Oto dla czego:
1. Mają gościa od trunków.
2. Można tam robić co się chce.
3. Są tam fajne domki ( Np. dom Skipa, bo i tak nic nie robi w nim we dnie, tak samo jak greg i ten  połowie na stawie ).
4. Blisko jest kanion i zwierzyna.
5. Jest ładny widok na morze.
6. Za chatką Skipa jest plac do łowienia ryb ( No można się tam "bawić" w rybaka, np ja czyszczę sieci i porozrzucałem tam kilka ryb)
7. Są u nich fajne misję.
To ważniejsze powody, dlaczego lubię ich najbardziej i dlaczego się u nich przyjmuję.
Ale nie rozumiem po co pytanie u kogo chcecie być w gildi? Przecierz żeby przejść przez portal trzeba być w wodnym kręgu, żeby dostać zbroję bandytów trzeba się zatrudnić u piratów, a jak się założy bandycką jest się bandytą i trzeba być bandytą.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sierpień 2008, 10:08:29 »
Najlepsi oczywiscie są piraci lubiący Rum i pijący Grog.Jest Samuel ,jest fajny koleś Skip.Są samo wystarczalni.I OCZYWIÂŚCIE JEST GROG.

Forum Tawerny Gothic

Odp: ulubiona gildia NK
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sierpień 2008, 10:08:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top