Autor Wątek: dzialające umiejętności  (Przeczytany 1399 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mike91

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
dzialające umiejętności
« dnia: 05 Luty 2007, 23:18:04 »
Może ktoś mi dać kody na umiejętności które działają ale nie mozna ich się nauczyć przez bug...
napiszcie kod i na co dokladnie jest bo ja z tej całej listy nie moge znaleźć tych co mi sa potrzebne. Ogólnie nie popieram gry na kodach ale na oszukanie buga przymknę oko.

PS: Wie ktoś czy może jakaś grupa moderska albo cuś tworzy jakiegoś moda co naprawia np. umiejętność ulepszone szaty. Bo ona wogóle nie działa a bez niej magiem jednak troche trudno się gra....

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

dzialające umiejętności
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2007, 23:52:12 »
Cytat: Mike91
Może ktoś mi dać kody na umiejętności które działają ale nie mozna ich się nauczyć przez bug...
napiszcie kod i na co dokladnie jest bo ja z tej całej listy nie moge znaleźć tych co mi sa potrzebne. Ogólnie nie popieram gry na kodach ale na oszukanie buga przymknę oko.
Poczytaj art o kodach na stronce tam pisze jak je włączyć etc. tak więc po otworzeniu konsoli i wpisaniu marvin wpisujemy teach all "liczba" np. teach all 500 i wszystkie nasze współczynniki przyjmują wartość 500 oraz uczymy się wszystkich umiejętności jeśli nie podamy liczby staty ustawią się na 0. Nie ma innego sposobu na naukę umiejętności trzeba nauczyć się wszystkiego używając tego kodu.


Cytat: Mike91
PS: Wie ktoś czy może jakaś grupa moderska albo cuś tworzy jakiegoś moda co naprawia np. umiejętność ulepszone szaty. Bo ona wogóle nie działa a bez niej magiem jednak troche trudno się gra....
Nic mi o tym nie wiadomo.

Forum Tawerny Gothic

dzialające umiejętności
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2007, 23:52:12 »

Offline Mike91

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
dzialające umiejętności
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty 2007, 23:55:26 »
źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o umiejętności takie jak mag ognia. Które dzialają ale mozna tylko nauczyć sie ich na kodach. Ja wiem jak sie kody włącza ale nie wiem które na tej liście to np mag ognia albo cos innego :P

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

dzialające umiejętności
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2007, 00:25:39 »
Cytat: Mike91
źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o umiejętności takie jak mag ognia. Które dzialają ale mozna tylko nauczyć sie ich na kodach.
Dobrze cię zrozumiałem jeśli chcesz się czegoś nauczyć na kodach musisz to wykonać w ten sposób a tak w ogóle to umiejętności o których mówisz możesz nauczyć się w normalny sposób u normalnych nauczycieli.

Cytat: Mike91
Ja wiem jak sie kody włącza ale nie wiem które na tej liście to np mag ognia albo cos innego :P
Jak wpiszesz teach all uczysz się wszystkich umiejętności między innymi tych.

Offline Mike91

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
dzialające umiejętności
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Luty 2007, 11:26:24 »
tylko że tu jest taki problem że jak wpiszę teach all to już będzie cała gra na kodach a ja tego nie chcę. Jak wiesz umiejętności mag ognia nie można sie nauczyć u nikogo bo jest bug. Jedyne wyjście to kody i ja właśnie taki kod chciałbym i o niego proszę... nie chcę teach all bo będę umiał wszystko i to głupie jest tylko kod na tą jedna umiejętność. Oprócz tego wiem że są chyba jeszcze 2 takie umiejętności których nikt nie może nauczyć [bug] ale jak sie ich wyuczymy na kodach to działają.....

Offline a-kojak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
dzialające umiejętności
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2007, 17:42:41 »
Jeżeli chodzi ci o to co myślę, to masz tu kod na nauczenie się wytwarzania trucizn (przez buge tej umiejętności nie da się nauczyć), ale mi np i tak nie działa, niby w panelu umiejętności pokazuje się jako nauczone, ale przy próbie wytworzenia trucizny na stole alch mówi, że brak mu doświadczenia.

give It_Perk_PotionPoison

pokombinuj może tobie się uda coś z tym zrobić

Forum Tawerny Gothic

dzialające umiejętności
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2007, 17:42:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top