Autor Wątek: Dodatek do gothic3  (Przeczytany 3087 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotr271992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Dodatek do gothic3
« dnia: 05 Luty 2007, 12:18:29 »
Witam mam pytanie, jak myślicie czy wyjdzie dodatek do gothic 3 a jak tak to co powino się w nim znaleść/znaleźć, a może możemy liczyć nawet na gothic 4. Ja sądze że w dodatku powinny się znaleść nowe misje więcej potworów oraz część ziemi nazwane na mapie ,,NIEZBADANE KRAINY". Odnośnie Gothica 4 to osobiście uważam że może być z powodu końcówki 3 części czyli teleportu Xardasa i bezimiennego. Piszcie co o tym sądzicie.

A może Ty także napiszesz, co o tym sądzisz, hem? - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 05 Luty 2007, 17:57:47 wysłana przez piotr271992 »

Offline WaldeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2007, 13:23:36 »
Dodatek do Gothica 3 na pewno wyjdzie. Jest to chyba napisane gdzieś w newsie na głównej stronie. Co powinno się znaleźć to nie mam pojęcia ale sądzę, że dodadzą wiele nowych misji i co za tym idzie więcej postaci NPC z którymi będą związane misje. Dodadzą pewnie też więcej broni i być może jakiś nowych ludzi (chodzi mi że jak byli buntownicy, gońcy leśni, koczownicy,...). Oczywiście są to moje domysły więc żeby nikt tu mi nie mówił, że rozpowiadam jakieś nieprawdziwe ploty. Co do Gothica 4 to sądze, że będzie on dotyczył tego co się dzieje po tym jak Bezimienny z Xardasem udali się do nieznanych krain. Oczywiście jak wyjdzie Gothic 4

Forum Tawerny Gothic

Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2007, 13:23:36 »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty 2007, 13:40:09 »
Ja mam głęboką nadzieję, że dodatek wyjdzie i będzie to coś w stylu NK z G2.
Chodzi mi tu o to, że oprócz nowego terenu i wątku fabularnego, zmieni się też część zasad obowiązujących w grze, co dodatkowo utrudni oraz urozmaici grę starym graczom.

Jak zapewne zauważyliście w północno-zachodniej części Myrtany jest ścieżka zablokowana skałami, ale jak się trochę pokombinuje, to można przez te skały przejść. Za nimi jest dalej ścieżka i duży, pusty teren. Wydaje mi się, że jest to właśnie "furtka" do dodatku.

Co do Gothica 4 to nie jestem pewien czy będzie. Koniec "3" teoretycznie zamyka dalszą fabułę oprócz oczywiście tego teleportu z Xardasem, ale to może być wykorzystane również w dodatku.
Osobiście widziałbym jako kontynuację grę w stylu Gothica, ale akcja gry miałaby miejsce np. 50 lat po wydarzeniach z Gothica 3 i głównym bohaterem byłby jakiś potomek Bezia. Ale o tym jak będzie dowiemy się dopiero za kilka lat...

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2007, 12:02:37 »
Według mnie dodatek do G3 wyjdzie na bank, no chyba, że pojawią się jakieś komplikaje typu "brak pieniędzy" itp. co mam nadzieję miejsca mieć nie będzie. Co do zawartości dodatku, chciałbym, żeby twórcy udostępnili nam powrót na wyspę Khorinis i podróż na Wyspy Południowe. Przydałoby się też, by twórcy nagrali dodatkowe kwestie dialogowe dla NPC bez imion, co umożliwiłoby rozmowę z nimi. A tak na pewno to znajdzie się w nim pewnie więcej broni, organizacji, potworów itd. Mam nadziej, że na dodatek do gothika3 nie będziemy musieli czekać tak długo jak musieliśmy na Noc Kruka...

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Luty 2007, 15:52:40 »
Dodatek najpewniej wyjdzie. Lecz niestety nie da się tego powiedzieć o 4. Po filmiku kończącym Gothica III to b. mało prawdopodobne ale szczerze bym chciał by wyszła.

Offline P!onek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Luty 2007, 16:54:24 »
To cytat z jednej strony o Gothicu:
"(...) Południowe wyspy - mają być dostępne w planowanym dodatku do Gothic’a 3. Zamieszkane przez ciemnoskórą rasę ludzi, wyznająca Beliara. Na wyspach znajdują się ostanie świątynie Beliara. (...)"

Według mnie akcja będzie się rozgrywała w dwóch miejscach: na tych wyspach i na niezbadanych krainach. Sądzę, że schemat rozgrywki nie będzie przypominał tego z NK (nie będzie powtórki głównego wątku z G3 + dodatek).

Wydaje mi się także bardzo prawdopodobne, że autorzy gry zrobią fabułę obsadzoną PRZED Gothic'kiem 1. Przed G1. Jak zapewne pamiętacie Bezimienny trafił do Koloni Górniczej bo pobił kogoś w barze... Może autorzy pokażą nam całą historię Bezimiennego do momentu trafienia do Koloni Górniczej... Jak myślicie?

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty 2007, 17:34:14 »
Cytuj
Może autorzy pokażą nam całą historię Bezimiennego do momentu trafienia do Koloni Górniczej...

Tak. Ciekawa by była opowieść jak beziienny uczył sie chodzić, mówić, czytać itp.

Dodatek powinien zawierać to co każdy dodatek, czyli:
- Zodyfikowany engine graficzny
- Nowe questy
- Nowe bronie
- Nowa fabuła
- Lepsza sztuczna inteligencja
- Nowych NPCów
- Więcej potworów
- itp.

Wg. mnie dodatek do 'trójeczki' będzie opowiadał o niezbadanych krainach oraz połódniowych wyspach, albo będzie możliwość powrotu do Khorinis.

Offline P!onek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty 2007, 20:15:54 »
Ale czy nie uważasz, że ciekawie by było poznać historię Bezimiennego przed trafieniem do Kolonii? Skąd wiesz kim był a także gdzie mieszkał? Jedno jest pewne: nie pochodził z Khorinis ani z tamtej wyspy... Może właśnie taka retrospekcja byłaby ciekawa...

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec 2007, 20:45:29 »
Dla mnie to w dodatku powinno sie znaleść wiecej klasztorów magów ognia i chociarz jeden klasztor magów wody. Oczywiście wiecej misj, zbroj, mieczy jak to w dodatku ale według mnie powinien być zwiekszony poziom trudności tak jak w Nocy Kruka.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 20:45:55 wysłana przez Orc Szaman »

Forum Tawerny Gothic

Dodatek do gothic3
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec 2007, 20:45:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top