Autor Wątek: DSJ  (Przeczytany 1767 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
DSJ
« dnia: 04 Luty 2007, 11:39:21 »
Witam.

Wczoraj pożyczyłem od kumpla starą dobrą gierkę jaką jest DSJ w wersji 2.x. Zgrałem z dyskietki na kompa, i chciałem uruchomić poprzez skrót exe. No i proszę, wyskakuje mi taki komunikat :

 
Dla jasności : ten katolog usunąłem (jego nazwa jest powyżej w załączonym screenie)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

DSJ
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2007, 11:44:43 »
Tak dzieje się w większością starych gierek które odpalamy na XP'eku. Wejdź we właściwości pliku exe i w zakładce zgodność wybierz "Uruchom ten program w trybie zgodności z" na początku wybierz win95 a później spróbuj z win98 może zaskoczy lecz nie obiecuje gdyż i nawet ta opcja mało kiedy pomaga.

Forum Tawerny Gothic

DSJ
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2007, 11:44:43 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
DSJ
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2007, 11:48:45 »
Niestety twoja rada nic nie pomogła. Próbowałem wszelkich możliwych kombinacji jeśli chodzi o "Uruchom ten program w trybie zgodności z", i win 98, i win 95 jak i innych na dole opcji, cóż, a może jest jakiś program co obsługuje stare gry na XP'eku ?

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
DSJ
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty 2007, 01:40:17 »
Coż z własnego doświadczenia wiem, że szukanie TUTAJ nie boli wieć przed zadawaniem pytań na forum radze używać tej wyszukiwarki. Oszczędze Ci jednak czas gdyż z nudów troszke poszukałem.

Cytuj
DosBox
Znajdź ten program a odpalisz każdą starą gierke...

Tu jeszcze jakaś ciekawostka:
Cytuj
We wszytkie stare gry możesz zagrać bez problemu pod windowsem xp.
Starczy zainstalować program Virtual PC lub podobny który emuluje komputer . Który to program pod windowsem xp utworzy wirtualny komputer . na którym możesz zainstalować każdy sytem operacyjny  I po dnim zagrać we wszelkie gierki.. stare z dawnych lat


Nazwy programików znasz   Pozostało Ci tylko je znaleźć i cieszyć sie starymi grami.


Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2007, 01:41:11 wysłana przez Riddle. »

Forum Tawerny Gothic

DSJ
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty 2007, 01:40:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top