Autor Wątek: Porady  (Przeczytany 58907 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Odp: Porady
« Odpowiedź #80 dnia: 25 Styczeń 2008, 06:03:32 »
Cytat: Szymon131
Mam jeszcze jedno pytanie ;) .
Odnośnie Szpona Beliara.
Czemu nie mogę go używać?
Mam 55 punktów siły, 15 poziom i jak próbuje zakładać Szpon, to pisze, że nie można założyć tej broni, i odejmuje mi punkty życia.
Jak go założyć?
Modliłem się już przy kapliczce Beliara.
Pomocy!
Jeśli jesteś magiem to nie możesz nosić miecza. Przy kapliczce Beliara musisz zmienić miecz w jedną z run do wyboru! Jeśli dokonasz dobrego wyboru runa ta może Ci bardzo ułatwić grę!

Offline bezimiona_niepokonany13

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Porady
« Odpowiedź #81 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:02:10 »
czy to prawda ze po  wpisaniu  jakiegoś kodu pojawia się gość z wszystkim oprócz oka innosa??


jeśli to prawda prosze o podanie tego kodu!!!


dziex i pzdr

Forum Tawerny Gothic

Odp: Porady
« Odpowiedź #81 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:02:10 »

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Porady
« Odpowiedź #82 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:57:24 »
Wydaje mi się,że jest to prawda :) Kodu niestety nie znam ,bo ich nie używam.Psują one grywalność .

Offline Vatar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #83 dnia: 29 Styczeń 2008, 19:48:39 »
Oto kod na tego goscia-b marvin b F2 ipc_r

Offline bezimiona_niepokonany13

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Porady
« Odpowiedź #84 dnia: 10 Luty 2008, 15:40:44 »
mam pytanie jak mogę dostac ksiege długów lehmara czy mam go sprowokowac wyciągają miecz czy coś innego??

prosaze o pilną odpowiedż


Pozdrawiam,

Offline Artex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Odp: Porady
« Odpowiedź #85 dnia: 10 Luty 2008, 15:53:23 »
Jeżeli umiesz kradzież kieszonkową to go okradnij, a jak nie, to pobij go (księga powinna być w jego ekwipunku)

Offline bezimiona_niepokonany13

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Porady
« Odpowiedź #86 dnia: 10 Luty 2008, 16:52:33 »
ale on wtedy powie andre i bedde musiał bulić kase...

Offline bezimiona_niepokonany13

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Porady
« Odpowiedź #87 dnia: 12 Luty 2008, 17:44:53 »
potwory to sama przyjemność   ...    pzrejde się kiedyś i zobacze


pomogłeś

Offline korzen156

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Porady
« Odpowiedź #88 dnia: 07 Maj 2008, 18:41:22 »
Mam pytanie... Mam klucz do kufra Valentina, ale czy w tym kufrze jest coś godnego uwagi?

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Porady
« Odpowiedź #89 dnia: 07 Maj 2008, 19:27:12 »
W skrzyni Valentina, do której masz klucz, znajduje się Krwawy Puchar - jeden z sześciu pucharów niezbędnych do ukończenia pewnego zadania dla Gildii Złodziei.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Porady
« Odpowiedź #90 dnia: 07 Maj 2008, 20:09:16 »
Ja zaś, mam pytanko następujące: xD::

W jakini, na schodach prowadzących do "Słonecznego Kręgu", było tam ciało Nefariusa (BUG?  ), a w nim, po pszeszukaniu go - kartka, zatytułowana następoująco: Kawałek papieru". Gdy ją chciałem rozczytać, kartka ta, zaś mi znikła. Wlazłem ja tam jeszcze raz (WCZYTAÂŁEM SAVA) i już tam nie było NEFARIUSA, ani innych magów Wody, leżących... BUG? Co było na tej karcie? Mieliście wy takowe zdarzenie?!

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Porady
« Odpowiedź #91 dnia: 07 Maj 2008, 20:20:39 »
To nie żaden bug. Są tam ciała i mają być. Dlaczego? Gdyż istnieje taki problem z postaciami: co z nimi zrobić, kiedy muszą się przenieś na inną mapkę? (Tj. np. Jarkendar lub Górnicza Dolina.) Wtedy w nowym świecie pojawia się ów postać, a w poprzednim, gdzie już jej nie ma być, ciało po prostu ukrywają. A że twórcy dali możliwość ich odnalezienia... Taki kaprys. :) Tak samo jest w GD np. z ciałem Diega, Miltena itd. - kiedy przenoszą się do Khorinis, ich ciał musieli się gdzieś pozbyć.

Offline korzen156

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Porady
« Odpowiedź #92 dnia: 08 Maj 2008, 14:52:49 »
W grobowcu Quarhodrona znalazłam magiczną kusze i 10 magicznych bełtów... Gdzie mogłabym dokupić takie bełty? A jeśli nigdzie to czy są jakieś kody na nie?


Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Porady
« Odpowiedź #93 dnia: 08 Maj 2008, 15:34:30 »
Nigdzie takowych nie kupisz. Możesz co najwyżej wykonać trick, jeśli nie chcesz używać kodów. Idziesz np. do Bospera i sprzedajesz mu ów magiczną kuszę. Ważne jest, by po jej sprzedaniu Bosper koniecznie ją założył sobie. Wtedy automatycznie będzie możliwość kupienia u niego magicznych bełtów (kuszy chyba też, a jak nie, to albo go bijesz i zabierasz, albo wchodzi w niego kodem i wywalasz na ziemię).

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #94 dnia: 23 Maj 2008, 14:21:45 »
1. Mam za zadanie dojść do magów wody ( zlecenie Vatrasa ). Wiem gdzie oni są, ale wcześniej chciałbym wziąć ornament od Laresa. Nie ma takiej opcji dialogowej! Po doprowadzeniu mnie w 1. akcie do farmy onara ( jestem w 2. akcie ) nie ma też opcji, aby wybrać się do magów razem z nim, chociaż zapewniłem mu zastępstwo. Co robić?
2. Jak wykonać misję " Joe " ?

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Porady
« Odpowiedź #95 dnia: 23 Maj 2008, 14:51:48 »
Jak szedłeś z nim już na Farmę Onara - BUG! Nigdzie z nim nie pujdziesz już! Zaczynasz gre od początku.
Co do Twojego Joe'a... Pobij strażnika Pecka i kluczem, który ma przy sobie,, otwórz wieże, tuż na przeciwko placu swiątynnego i nieopodal tawerny CCoragona...

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Porady
« Odpowiedź #96 dnia: 23 Maj 2008, 21:25:03 »
Nie zgodzę się z tobą Arthasie, jeżeli będziesz wykonywał główny wątek Gothic 2, to dojdziesz do momentu kiedy musisz pójść do Jarkendaru, wtedy idziesz do Laresa i pojawia się nowa linia dialogowa "weź ornament", kiedy ją wybierzesz to Lares da ci ornament, wtedy idziesz do Saturasa i gra toczy się dalej.

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #97 dnia: 27 Maj 2008, 18:06:45 »
Magowie Ognia i...Najprosciej sie dostac?
Zostancie czeladnikiem u Harada.Kupcie za 100 sztuk zlota 10 surowych stali,zrobcie z nich miecze,dajcie Haradowi a dostaniecie ten potrzebny 1000.
Wbrew pozorom jest najlatwiej sie tam dolaczyc.Zanim zaprowadzicie tam owce wybijcie potwory na sciezce potem prowadzcie.
Runy
Nie tworzcie runy strachu jest ona w GD kolo przyjaciela Bligota martwego.Na przeleczy jesr runa lecznicza.Wystarczy mikstura szybkosci.Biegniecie do ogniska kolo szamana,bierzecie rune i zanim was podpala zwiewacie.
Zlodziej
Pierwsze punkty nauki na poczatku gry przeznaczcie na skradanie sie.Wystarczy dostac sie do gornego miasta w nocy i mamy tam malo straznikow i tylko chodzimy po domach zbierajac a potem na sprzedanie a w innym etapie gry otwieramy kufry.
PS:Jest duzo tajnych rzeczy.W domu sedziego na pietrze nacisnijcie na tarcze.Na dole otweira sie sciana.Jeden alchemik czy kupiec jego imie na S za lada ma przycisk ktory otwiera sciane.W pokoju paladynow wejdzcie do tego przyleglego i tam jest w rogu pokoju przycisk ktory przesuwa szafe.
Idziecie do GD?
Straznik:
Duzo sily,mnostwo mikstur i roslin leczniczych i pare szybkosci.Bron polecam dwureczna.
Mag:
Podstawowe runy,mikstury szybkosci,duzo many
Najemnik:
Dobre przeszloenie w broni,sila,mikstury szybkosci,jedzenie (jako ze w porowaniu do straznika juz ma sredni pancerz w tym rozdziale ktory jest dosc dobry)

Edit:
Cytuj
Jeśli masz z czymś problem chciałbyś o coś zapytać, to jest to do tego odpowiedni temat. Możesz poradzić lub spytać się o wszystko co związane z Nocą Kruka. Nie należy dyskutować na temat zadawanych pytań bądź odpowiedzi, po prostu je zadajemy i odpowiadamy.
Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Ten temat nie jest od podawania takich "perełek", lecz jest on poświęcony problemom z NK, a ja nie zauważyłem aby ktoś o to pytał i żeby twoja wypowiedź miała związek z Nocą Kruka [Serail]
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2008, 21:30:03 wysłana przez Serail »

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #98 dnia: 02 Czerwiec 2008, 14:59:12 »
1. Jak rozwiązać quest Lucia? Jestem w 2. rozdziale, po tym jak Elvrich przeczytał pożegnalny list.
2. Jak ukraść krwawy puchar sędziemu, a dokładniej jak zdobyć klucz do jego skrzyni. Chciałbym to zrobić bez kradzieży kieszonkowej, a nie można sędziego zranić w 2. akcie.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Porady
« Odpowiedź #99 dnia: 02 Czerwiec 2008, 15:04:32 »
1. Idziesz do Jarkendaru i rozmawiasz z Lucią. Następnie ona daje ci list dla Elvricha, a ty go zanosisz. Elvrich zacznie coś tam jęczeć i to jest koniec questa.
2. Sędzia jest nieśmiertelny, więc należy go okraść.  Nic innego nie poradzisz.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Porady
« Odpowiedź #99 dnia: 02 Czerwiec 2008, 15:04:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top