Strefa pomocy > Gothic II oraz Noc Kruka

Porady

(1/27) > >>

Isentor:
Jeśli masz z czymś problem chciałbyś o coś zapytać, to jest to do tego odpowiedni temat. Możesz poradzić lub spytać się o wszystko co związane z Nocą Kruka. Nie należy dyskutować na temat zadawanych pytań bądź odpowiedzi, po prostu je zadajemy i odpowiadamy.

Lucyfer:
Jestem w ÂŚwiątyni Adanosa, muszę przycisnąć w odpowiedniej kolejności przyciski w  ścianie może ktoś podać mi ich kolejność.

Devristus Morii:
Kolejność wciskania przyciskuów jest taka : 1,5,3 . Jeśłi się pomylimy naspąpi zgon bohatera.

Eron:
Pomocy! Mam prblem z odpalaniem Nocy Kruka. Instaluje Gothica 2 potem Noc Kruka wszystko ladnie pieknie gram sobie wylaczam a na drugi dzien jak chce go wlaczyc to nie daje rady. Ekran robi sie taki jak by mial sie wyswietlic filmik a tu nic wylazi na pulpit i pokazuje mi sie szara rubryka z napisem "Access Violation" i jedyna rzecza jaka znam to odinstalowac i zainstalowac wszystko na nowo. Troche mnie to irytuje. Jak ktos wie co robic to pisac. Powiem jeszcze ze Noc Kruka mam przegrana ale to chyba nie ma znaczenia.

Arkhan:
Spróboję ci pomóc.

http://gothic.gram.pl/forum/index.php?showtopic=239 - poczytaj ten temat.

Po drugie : podaj konfiguracje twojego komputera. Prawdopodobnie masz mało Ramu.

Po trzecie : zajrzyj do pomocy technicznej cdprojekt. Tutaj możesz zobaczyć najczęsciej opisywane problemy dotyczące Gothic II Noc Kruka

Z wyrazami szacunku...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej