Autor Wątek: LOST Na Małym Ekraniku Telefonu  (Przeczytany 1974 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
LOST Na Małym Ekraniku Telefonu
« dnia: 03 Luty 2007, 22:31:42 »
Ostatnio kiedy kupiłem program telewizyjny to zajrzałem na stronę gadżetów na komórkę. Obejrzałem kategorię Gry Java i napotkałem się na grę: LOST. Bardzo mnie ciekawi co w tej grze może być. Ja pierwszy raz się natknąłem na grę java LOST. Jeżeli ktoś zna strony do ściągnięcia pliku jar. Zagubionych na komputer to bardzo proszę o link. A natkneliście się na motywy związane z tym serialem jeżeli tak to proszę o napisanie w tym temacie. Są mi również potrzebne różnego rodzaju tapety związane z tym zagadkowym serialem. Co wogule sądzicie o powstaniu tejże gry na kome? Może ktoś z was posiada już tę grę?

Jeżeli któś chce pobrać tą grę oto kod:
JV1708ZX6 na numer 7928 (koszt 10,98 Z VAT)

Pozdro

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
LOST Na Małym Ekraniku Telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2007, 22:39:53 »
Cóż, gry nie mam - jednak polecam stronę (jeżeli posiadasz Sony Ericsson) na przykład: myk700.lasyk.net, znalazłem tam kilkanaście motywów powiązanych z tym filmem (Link) i mam nadzieję, że Ci się przyda.

Co do samej gry.
Nie wyobrażam sobie przeniesienia filmu na ekran monitora telefonu. Mam nadzieję, że jest ona równie (gra) wciągająca jak sam film.

Forum Tawerny Gothic

LOST Na Małym Ekraniku Telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2007, 22:39:53 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
LOST Na Małym Ekraniku Telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2007, 10:23:10 »
Osobiście miałem okazję spotkać się z grą LOST na telefony komórki, jednak nie grałem w nią zbyt długo, prawie wcale. Mimo, iż krótko grałem w LOSTa, nie przypadł mi on do gustu i raczej nie wrócę do tej gry.

Jeśli zaś chodzi o przeróżne pliki związane z filmem na telefon, polecam stronę http://www.zedge.net/. Znajduje się na niej masa tapet, dzwonków, motywów i innych, ciekawych rzeczy do telefonu, w tym też ogromna ilość plików dotyczących Zagubionych.

Forum Tawerny Gothic

LOST Na Małym Ekraniku Telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2007, 10:23:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything