Autor Wątek: Porady  (Przeczytany 62199 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Porady
« Odpowiedź #60 dnia: 31 Lipiec 2008, 23:49:58 »
Gdy jesteście już w świątyni śniącego najpierw zabijcie nowicjuszy kaloma na końcu bo jeżeli zrobicie inaczej śniący zacznie strzelać w was za pomocą ognistych kul

Offline Drago12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #61 dnia: 05 Sierpień 2008, 20:10:06 »
ja mam porade na zdobycie większej ilości doświadczenia . Bijemy kogoś z miecza kiedy padnie dostajeny doświadczenie . Czekamy aż wstanie i powie cos w rodzaju " jeszcze raz i pożałujesz" . Kiedy to zrobi zabijamy go z łuku kuszy lub czaru i jeszcze raz dostajemy doświadczenie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Porady
« Odpowiedź #61 dnia: 05 Sierpień 2008, 20:10:06 »

Offline Basir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #62 dnia: 20 Wrzesień 2008, 20:43:38 »
Jeżeli bijemy Cieniostwora w G1 ważna jest zmiana pozycji. Jeżeli uderzymy go raz za drugim razem nic mu nie zrobimy. Najlepiej przesunąć się w bok, tak aby uderzyć go gdzieś w okolice żeber.

Offline magnat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • lama Chemed Rigdzin Dorje Lopu
Odp: Porady
« Odpowiedź #63 dnia: 20 Kwiecień 2009, 21:16:50 »
1~ja mam taki małą poradę dotyczącą wody którą na pewno każdy zna
Gdy przyjmiemy robotę od lewusa to idziemy do ryżowego księcia po wodę i się go pytamy ,pytamy,pytamy,pytamy mi się tak udało uzbierać 200 flakoników wody ew.jeżeli nie chce dać nam wody to idziemy roznieść działkę wody po zbieraczach i podchodzimy i robimy to co opisałem powyżej
2~Teraz porada którą na 1000000% każdy zna na początku gry niczego nie omijamy ale zbieramy i sprzedajemy zawsze to kilka bryłek rudy więcej:D

Offline Skarpetus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #64 dnia: 11 Sierpień 2009, 19:52:15 »
Ja dam takie rady:

1. sposób na więcej expa-pokonaj jakiegoś ludka a dostaniesz expa nie dobijaj go tylko czekaj aż wstanie i powie coś w stylu jeszcze tego pożałujesz kiedy już to zrobi to zabij go łukiem kuszom bądź czarem a dostaniesz za niego jeszcze raz expa
2. sposób na troche kasy-w OS jest koleś który codziennnie daje nam 3x zielony nowicjusz,
w SO jest Snaf który codziennie daje ci 3x potrawka z chrząszcza pod warunkiem że pwypełnisz dla niego zadanie, w nowym bozie jest Lewus który daje nam zadanie rzebyśmy rozdali zbieraczom wode w tym celu udajemy się do ryżowego księcia który daje nam 15x woda(chyba) możemy z nim rozmawiać cały czas i on za każdym razem będzie dawał nam wode.
3. sposób na darmowy pancerz-za NO znajduje się wolna kopalnia jest w niej kopacz (którego imienia nie pamiętam) który pali zielsko jeśli z nim pogadamy to za darmo da nam spodnie kopacza
4. sposób na ominięcie straży-jeżeli chcecie się dostać do jakiegoś miejsca np. do wewnętrznego pierścienia w SO wbiegamy między strażników bokiem lub zamieniamy się w chrząszcza a oni nic nam nie zrobią dzięki temu możemy od razu zanieść list magom i odebrać nagrodę
5. sposób na troche expa-niedaleko SO znajduje się wejście na teren orków(nie tam gdzie siedz pablo)po lewo znajdują się półki skalne jeśli wejdziemy na somom góre to zobaczymy jaskinie a w niej kopacza Gilberta jeśli z nim porozmawiamy to dostaniemy expa możemy też go zabić za co też dostaniemy expa i w jego ciele znajdziemy dużo przedmiotów
6. amulecik-przy SO w jednej z jaskiń z kretoszczurami są zwłoki strażnika a wnich amulet potrzebny do zadania które dostajemy od Złego radze oddać mu ten amulet dopiero pod koniec rozdziału bo daje nam dodatkową ochrone

Poza tym to codzić wszędzie, zabijać wszystkie potworki ,wypełniać wszystkie questy,zbierać wszystko co zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2009, 20:03:44 wysłana przez Skarpetus »

got2

  • Gość
Odp: Porady
« Odpowiedź #65 dnia: 02 Listopad 2011, 13:33:09 »
Bogactwo na początek cóż:
-na początek ''trochę'' złota
1)kup sobie trochę wytrychów
2)obok chaty Fiska po lewo jest zamknięta chata
3)gdy tam wejdziesz co skrzynie zapisuj grę,znajdziesz tam łupy(możesz wejść też do magnatów są tam ogromne wręcz łupy)
-na zabicie bestii trzeba poznać ich taktykę
a)zębacz gdy szarżuje na ciebie wciśnij PAGE DOWN i cię nie ugryzie
b)cieniostwór gdy atakuje jego ciosy są mocne ale wystarczy że umiesz robić kom-bosy i tyle
-kampy
1-wchodź na miejsca trudne do wejścia w szczególności dla NPC jak jesteś magiem lub używasz broni dystansowej

To tyle z najważniejszych.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Porady
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Listopad 2013, 20:20:21 »
na początku gry  nie mamy rudy więc musimy zbierać ile damy rade.

1.Możemy być uczciwi,czyli zarabiamy handlując,wykonywać zadania za pieniądze[na przykład to od dexstera] czyli
krótko mówiąc bycie prawym uczciwym[to metoda dla tych którzy w grze się nie spieszą].

2.Jest też inna ścieżka czyli ta kreta droga do bogactwa,mam na myśli kradzież kieszonkową,itp. zdolności złodziejskie,to krótsza droga do zdobycia bogactwa{ta metoda jest dla tych którzy w jak najkrótszym czasie chcą  zarobić].

metody dla myśliwych:

1.nauczyć się zdolności łowieckich oprawiać zwierzynę.
2. zdobyć dobry łuk lub kusze na polowania.
3.znaleźć stado zwierząt
4.znaleźć odpowiednie miejsce do oddania strzału
5. po udanych łowach sprzedać towar{jeśli uważacie że łupu jest za mało zapolujcie jeszcze raz.

mam nadzieję że pomogłem
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2013, 20:32:15 wysłana przez gorn102 »

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Porady
« Odpowiedź #67 dnia: 02 Luty 2014, 13:48:55 »
Moje porady:
1. Badz uczciwy.
2. Rob wszystkie zadania jakie sie da. Jesli nie dasz rady to zostaw je na pozniej.
3. Na poczatku czesto wyruszaj na polowania. Zacznij od scierwojadow i proboj szczescia z coraz gorszymi.
4. Zalatwiaj sobie coraz to lepszy ekwipunek.

Milten2000

  • Gość
Odp: Porady
« Odpowiedź #68 dnia: 29 Sierpień 2014, 19:11:40 »
Na samym początku gry dobrze jest wejść do starego obozu. Trzeba mieć jakąś broń (taką że jak się ją wyciągnie to każą ją schować) podchodzimy do Thorusa wyciągamy broń i wchodzimy potem lepiej ją schować i można zanieść list magom i okraść wszystkich przy okazji. Do "ratusza" można wejść tym samym sposobem jak przez główną bramę.

Offline Fenfral

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -88
  • ÂŻyjesz tak długo jak jesteś pamiętamy .
    • Karta postaci

Odp: Porady
« Odpowiedź #69 dnia: 06 Sierpień 2016, 06:32:56 »
Moja rada to może banał ale ...
gdy masz już dobrą postać to zrób osobny save.
będzie można iść po koleji do wszystkich obozów bez zachowania nowej gry.

Offline Mateo12364

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Odp: Porady
« Odpowiedź #70 dnia: 11 Listopad 2016, 18:05:07 »
Jeżeli chcesz szybko zrobić quest z Magami Ognia i tym listem to przy strażnikach i Thorusie biegnij z wyciągniętą bronią nie zatrzymają Cię :D

Offline BidaPL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 5
Odp: Porady
« Odpowiedź #71 dnia: 04 Luty 2017, 10:12:54 »
Sposób na najłatwiejszą i najszybszą rude :
- nauka obdzierania zwierzętom skór, pazurów, zębów itp
- nauka złodziejstwa i polecam kraść w zamku w Starym Obozie w nocy
- Sprzedawaj handlarzom niepotrzebne rzeczy typu słabsze bronie (oczywiście za rude) itp
Sposób na Exp :
- zabijaj wszystkie zwierzęta spotykane na drodze (polecam wyuczyć się zdolności aby zarabiać na ich skórach itp)
- w Nowym Obozie możesz spróbować walki z Szkodnikami nikt tam ci nic nie powie
Sposób na trudna zwierzynę :
Troll - zakradnij się od tyłu i polecam klawisze a i d aby poruszać się na boki troll jest za wolny aby cię zaatakować



                                                       To chyba wszystko mam nadzieje ,żę pomogłem :)

Offline VectorMental

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 1043
Odp: Porady
« Odpowiedź #72 dnia: 28 Maj 2018, 08:20:24 »
Mam taki chyba dobrze znany trik na mocne potwory. Wchodzimy do wody, odpływamy trochę, czekamy aż potwór podpłynie do nas, wtedy wracamy ale tak żebyśmy my brodzili w wodzie a potwór pływał. Teraz przeciwnik nic nam nie zrobi.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Porady
« Odpowiedź #72 dnia: 28 Maj 2018, 08:20:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything